Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Mistrovství Evropy juniorů ve squashi hostí Praha


Mistrovství Evropy juniorů ve squashi hostí Praha

19. 4. 2010, 10:09    autor: Import ze starého webu    Squash Brno

Jménem organizátorů zveme všechny příznivce squashe na ME juniorů v kategorii do 15 a do 17 let družstev, které máme tu čest v letošním roce pořádat v našem krásném hlavním městě České republiky Praze. Mistrovství se koná 6.-9.května ve sportovním areálu Hamrv Praze Záběhlicích.

Silná účast

Počet přihlášených zemí, které se Mistrovství zúčastní, je celkem osmnáct. Všechny země budou soutěžit v obou kategoriích, jen Izrael se zúčastní pouze turnajů do 15 let. Tým do 17 let musel bohužel účast ze studijních důvodů odříct. Mezi zeměmi nebude chybět Rakousko, Belgie, Francie, Německo, ale také Wales, Anglie, nebo domácí hráči z České republiky.

Přímé přenosy

Pro ty, kteří se nebudou moci turnaje zúčastnit, organizátoři připraví po celou dobu konání přímý přenos z nejméně třech kurtů a z centrálního kurtu i s anglickým komentářem.

Pojďme využít toho, že se tato soutěž koná v Praze a přijďme podpořit český tým, vytvořit skvělou atmosféru a shlédnout špičkový squash.

Zároveň Vás všechny zveme na Mistrovství ČR mužů a žen, které se koná v termínu 23.-25.4.2010 v Praze v OC Chodov a SB Centru.

 

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...