Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Párty v klubu Alfa


Párty v klubu Alfa

1. 10. 2008, 22:39    autor: Import ze starého webu    Squash Plzeň

 (autor: Ferdík Glosík)
Jeden z našich spřátelených webů Nikolajka.com pořádá párty pro studenty, tak jestli máte zájem: Nikolajka.com – The Biggest Students Night in Pilsen vol.1 – klub Alfa  

Úspěšná studentská párty z dílny Nikolajka.com rozšiřuje svoji působnost do dalších čtyř univerzitních měst ČR. První zastávkou bude ve středu 8.10.2008 klub Alfa v Plzni. Dveře Alfy se otevřou úderem osmé hodiny večerní. Nedočkavci, kteří stihnou dorazit do 21:00 mohou využít snížené vstupné 30 Kč, poté se zvyšuje na 50 Kč (po předložení ISIC).

 

O prvotřídní párty atmosféru se budou starat tito borci. Jeden z nejtalentova­nějších a nejvytíženějších dj’s mladé generace – Jay Beck(Nubreed.cz), pražský Dj a resident Pekelného baru – Dj Mark Twin  a plzeňský Dj Ladin.

 

Aby si nejen uši, ale i oči přišly na své, proběhne v průběhu večera „Footbag, Footbal Freestyle, Frisbee and Beatbox Show kterou vás oslní šestinásobný mistr světa ve footbagu  Vašek Klouda a neméně šikovný a všestranný Dexter.

 

Dálším lákadlem pro chtivé studenty bezpochyby budou soutěže o cestovní certifikát v hodnotě 10 000,– od Student Agency, oháknutí od Horsefeathers a kalící soutěž o RedBull loď (lahev Amundsen vodka + 6 x RedBull)

 

Drinkem večera se bezpochyby stanou křííídla (Red Bull + Amundsen vodka) a to v ceně 49,–

 

Těšíme se na Vás a věříme, že si tuto akci oblíbíte stejně jako studenti v Praze a Hradci Králové, kde už úspěšně působíme od roku 2006. Na čtvrtek si radši neplánujte moc přednášek, neboť brzo se spát rozhodně nepůjde. Pro více informací o Nikolajce klikejte a checkujte www.nikolajka.com .

 

Tým Nikolajka.com

Plakát ke stažení

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...