Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Předposlední turnaj semestru


Předposlední turnaj semestru

26. 4. 2009, 13:59    autor: Import ze starého webu    Squash Plzeň

 (autor: Ferdík Glosík)
Za nepřítomnosti našich dvou nejlepších borců – Vojty Kolomičenka a Kuby Jaroše, kteří si jeli zahrat na pražský turnaj VŠ LIGY, jsme se opět sešli, tentokrát k předposlednímu turnaji letošního akademického roku. Až na tři nové tváře se turnaje účastnili předevim staré známé stálice sobotních squashových turnajů. Přesto byly k vidění zajimavé momenty.
Aprílový turnaj
25. 4. 2009   Import ze staré DB   Plzeň – Squash

Okolo druhé hodiny bylo připraveno všech 11 hráčů ke hře. Byli jsme rozlosování do dvou skupin. Ve skupině první se potkali: Lubomír Krčmář, Tomáš Tlustý, Lukáš Choulík, Josef Jašíček, Čeněk Albl a Lukáš Kaprál. V menší druhé skupině na se pro změnu narazili Pavel Fišer, Honza Havel, Kája Tatíček, Kuba Čížek a Honza Dubský. Již od začátku bylo všem znalým hráčům jasné, že o nejvyšší příčky v turnaji se budou rvát především Kuba Čížek s Honzou Dubským.

Jaké však bylo pro všechny překvapením, když se do urputných bojů s výše zmíněnými pustili, jak ve skupině Karel Tatíček, tak Tomáš Tlustý a především Lubomír Krčmář ve vyřazovacích bojích. Tomáš však i tentokrát doplatil na neúčast fanynek v ochozek, které mu dodávají sil, a především kvůli tomu ze sebe nevymáčkl tolik energie, na kolik je zvyklý. To Karel si zase v semifinále pohrával s Honzou Dubským, který na něj dlouhou dobu nemohl najít recept, hra byla poměrně vyrovnaná a už se zdálo, že Honza se tentokrát ve finále neukáže. Nakonec si však Honza poradil i s Karlem a na cestě k metě nejvyšší mu překážel už jen Jakub Čížek. Ten v semifinále narazil na Lubu Krčmáře, který už od skupinových zápasů vypadal, že brzy zkolabuje, proklínal mě, ale vždycky se dokázal z nejhoršího sebrat a nakonec vybojoval krásné třetí místo.

Ve finále se tedy potkali Kuba s Honzou, kteří se už velmi dobře znají, a proto ví co můžou od protihráče čekat. Byli jsme tak svědky pěkných a dlouhých výměn, při kterých měl tentokrát více štěsí, sil a umu Honza, který si tak právem zasloužil již několikáté vítězství.

Na opačném konci startovního pole se o poslední a předposlední místo rvali nově příchozí hráči, a to Čeněk Albl z Prahy a plzeňák Honza Havel. Honza však dal pražákům jasně najevo, že plzeňáci jsou o třídu výš a Čenda, tak odcházel s pořádným debaklem.
Aprílový turnajVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...