Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Akce VAŠÍ LIGY v červnu a NOVINKY


Akce VŠ LIGY v červnu a NOVINKY

28. 5. 2009, 15:06    autor: Import ze starého webu    Squash Plzeň

 (autor: Ferdík Glosík)
Letní ligový semestr pomalu vrcholí, zkouškové se rozjíždí. Ale co bude potom? Připravili jsme pro Vás přehled akcí, které pro Vás VŠ LIGA uspořádá v červnu i přes léto. Od června do září totiž nebude probíhat pravidelná liga. O squashovou zábavu bude ale i tak postaráno. Co nás čeká?

Dne 31.5.2009 skončí úderem půlnoci letní semestr a pravidelná liga bude mít až do začátku zimního semestru pauzu. Ti z Vás, kdo budou chtít v lize pokračovat, budou nasazeni do zimního semestru na základě výsledků po květnovém kole. Přihlašovat se na zimní semestr, který začne v první polovině října, můžete již teď – pokud jste u nás již zaregistrovaní, stačí poslat startovné. Více se dočtete v předchozím článku Letní nabídka VŠ LIGY.

Červen

S končícím semestrem se rozloučíme na Závěrečném turnaji, v sobotu 30.5. Přihlašovat se můžete do čtvrtka 28.5. Další zajímavá akce, která bude následovat je TOP turnaj a vyhlašovací párty, které proběhnou v jeden den a to v pátek 12.června od 18:00 ve squashových kurtech na Doubravce, kde dojde mimo jiné k slavnostnímu předání cen, medailí a putovního poháru nejlepším hráčům a hráčkám. Všichni jste srdečně zváni! Doufám, že se tu setkáme nejen s hráči ligy současnými, ale i minulými, a možná také budoucími.

Co přes léto?

Během letních prázdnin se každý měsíc uskuteční alespoň jeden turnaj. Navíc si budete moci udělat i výlet do Prahy či Brna a spojit ho se squashovým turnajem v těchto městech. Přesný rozpis letních turnajů najdete začátkem června  v sekci Akce. Přihlášení hráči do ZS budou i přes léto moci využivat slevy ve squashcentrech a chodit trénovat za výhodné ceny s kýmkoliv z ligy, kdo bude na seznamu přihlášených v sekci Léto. Tady najdete i přehled letních cen.

Novinky – žebříček škol, dárkové poukazy, trenéři, badminton

Asi nejlepší novinkou je žebříček škol. V něm vidíte jak si proti sobě stojí jednotlivé školy ve Vašem městě, dále při kliknutí na školu i jednotlivé fakulty. V rámci školy i fakulty si také můžete prohlédnout její hráče a porovnat kdo jak přispívá bodově do průměru.

Budete mít narozeniny? Nebo jiné výročí? Máme pro vás tip na dárek! Nechte Vaše blízké, aby Vás obdarovali něčím, co Vám udělá radost. Díky nové službě spojené s dárkovými poukazy Vám u VŠ LIGY mohou zaplatit startovné na celý semestr nebo třeba deset lekcí s trenérem. Stačí, aby napsali e-mail či zavolali správci ligy (josef.jasicek(za­vinac)vsliga.cz, +420 775 314 241).

S tím souvisí i nová záložka Trenéři, která se objeví v nejbližších dnech v menu. Zde najdete informace o tom, jak si přes VŠ LIGU můžete domluvit lekce squashe s trenérem.

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...