Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Důležité info k zahájení nové sezóny


Důležité info k zahájení nové sezóny

17. 9. 2009, 0:10    autor: Import ze starého webu    Squash Plzeň

 (autor: Ferdík Glosík)
Začíná nám zimní semestr a proto Vám přinášíme hned několik důležitých organizačních inormací a zajímavých novinek. Dozvíte se termín infoschůzky pro potencionální hráče, možné termíny plateb v hotovosti, o turnaji pro začínající hráče zakončeného exhibicí profi hráčů ČASQ. Také si můžete zakoupit límečková trička s novým logem VŠ LIGY a dárkové poukazy. To vše za podpory generálního partnera Centrury 21 DTI Invest a hlavního partnera Hewelett-Packard. Více dále…

Informační schůzka

Pokud si pohráváte s myšlenkou začít, či nezačít hrát VŠ LIGU tak určitě přijďte na infoschůzku, kde Vám budu k dispozici s  prezentací VŠ LIGY, její historie, výhod členství a pak případné zodpovězení Vašich dotazů. Schůze se koná 1.10.2009 na Fakultě ekonomické místnost HJ 210 od 17:35.

Turnaj pro začínající hráče a exhibice profíků

Jste ve VŠ LIZE noví? Nevíte na jakou úroveň se zařadit? Pak si určitě nenechte ujít turnaj pro začátečníky v neděli 11.10.2009. od 14h. Tento turnaj je určen všem, kdo VŠ LIGU nikdy dříve nehráli. Díky umístění Vám bude umožněno začít v ve vyšší lize, aniž by jste museli žádat o divokou kartu! Podmínkou účasti, je mít zaplacené startovné za zimní semestr. Přihlašování se spustí 26.9. v sobotu.  Před turnajem od 13h se bude konat úvodní lekce s trenérem pro úplné začátečníky. Po skončení turnaje tj. od 17h se budeme moci pokochat hrou profi hráčů z ČASQ. Až dohrají, tak Vám budou k dispozici na veškeré dotazy týkající se squashe.

Lekce s trenérem pro začátečníky

Chcete začít hrát squash? Nebo jste už začali a chcete se něco naučit a vaší hru zlepšit? Přijďte na úvodní lekci s trenérem v neděli 11.10.2009 ve 13h. Vysvětlíme Vám pravidla, ukážeme názorně základní techniky a porádíme Vám s čímkoli týkající se squashe.(výběr rakety, míček se kterým začít, doporučení trenéra, atd.) Kdo bude mít zájem může si vše rovnou na místě vyzkoušet a to úplně zdarma!

**Platby semestrálního startovného
**
Přihlašování do ligy už probíhá. Nováčci se mohou stále registrovat. Pro zařazení do jednotlivých lig je nutnézaplatit semestrální startovné 500Kč tak, aby nejpozději 8.10.2009 bylo na účtu VŠ LIGY 2100034821/2010. Uveďte prosím VS: své ID a SS: 13. Pokud preferujete platbu v hotovosti, nabízím zatím tyto termíny:

čtvrtek 1.10. na infoschůzce na FEK HJ 210 od 17 : 35
**
Trička a dárkové certifikáty**

Novinkou od září 2009 jsou trička (polokošile) s novým logem VŠ LIGY, které si můžete pořídít na všech akcích VŠ LIGY za 300 Kč. Doposud byla trička pouze VIP záležitostí a mohli je získat pouze vítězové turnajů. Ale protože jste o ně projevili mimořádný zájem, dáváme nyní ligová trička i do prodeje. K dispozici jsou pro dámy velikosti S a M, pro pány jednotně velikost L (M je  moc malé a XL zase obrovské, takže „elko“ padne všem nejlépe). Prohlédnout si je můžete ve fotogalerii níže.

Chcete potěšit své kamarády nebo blízké? Nebo chcete, aby udělali radost oni Vám? Využijte Dárkové certifikáty VŠ LIGY! Můžete je pořídit v libovolné hodnotě a využít na veškeré služby VŠ LIGY (semestrální či roční startovné, startovné na turnaje, maratony, kempy nebo na nákup triček). Certifikáty zakoupíte buď osobně platbou v hotovosti na kterékoliv akci VŠ LIGY, nebo můžete zaplatit převodem. Pak Vám certifikát pošleme poštou, elektronicky nebo připravíme k osobnímu vyzvednutí. Na certifikát je možné napsat libovolný text, například jméno obdarovaného. Naše certifikáty má v distribuci i Ježíšek!

Doufám, že Vás naše novinky potešily! V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na ondrej.slabihou­d@vsliga.cz nebo na telefonu 723 316 534.
tricka vs ligaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...