Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Trička a dárkové certifikáty


Trička a dárkové certifikáty

24. 8. 2009, 10:54    autor: Import ze starého webu    Squash Plzeň

 (autor: Ferdík Glosík)
 Přemýšlíte nad tím, co si přát k Vánocům? Nebo čím potěšit své blízké? Máme pro Vás dva tipy! VŠ LIGA nabízí originální klubová trička a dárkové certifikáty.

Novinkou od září 2009 jsou trička (polokošile) s novým logem VŠ LIGY, které si můžete pořídít na všech akcích VŠ LIGY za 250 Kč. Doposud byla trička pouze VIP záležitostí a mohli je získat pouze vítězové turnajů. Ale protože jste o ně projevili mimořádný zájem, dáváme nyní ligová trička i do prodeje. K dispozici jsou pro dámy velikosti S a M, pro pány jednotně velikost L (M je moc melé a XL zase obrovské, takže „elko“ padne všem nejlépe). Trička a klubovnu si můžete prohlédnout ve fotogalerii na stránkách Prahy.

Chcete potěšit své kamarády nebo blízké? Nebo chcete, aby udělali radost oni Vám? Využijte Dárkové certifikáty VŠ LIGY! Můžete je pořídit v libovolné hodnotě a využít na veškeré služby VŠ LIGY (semestrální či roční startovné, startovné na turnaje, maratony, kempy nebo na nákup triček). Certifikáty koupíte buď osobně platbou v hotovosti na kterékoliv akci VŠ LIGY a v kontaktních hodinách nebo můžete zaplatit převodem. Pak Vám certifikát pošleme poštou, elektronicky nebo připravíme k osobnímu vyzvednutí. Na certifikát je možné napsat libovolný text, například jméno obdarovaného.

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...