Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Začíná letní semestr, přihlaste se do ligy!


Začíná letní semestr, přihlaste se do ligy!

21. 1. 2010, 11:26    autor: Import ze starého webu    Squash Plzeň

Pozor, už 31. ledna budeme znát vítěze  zimního semestru squashové VŠ LIGY. A od 1.února začne letní ligový semestr – do kdy se můžete přihlásit? Co nás čeká?

Všichni, kdo se chtějí zapojit do VŠ LIGY v LS2010, musí být zaregistrovaní a uhradit včas semestrální startovné 500 Kč. Hráči ze zimnho semestru budou pokračvat do LS ve skupinách, ve kterých skončí po započítání výsledků lednového kola. Noví hráči, kteří nehráli v ZS, budou nasazeni do poslední ligy nebo si mohou požádat o divokou kartu.

Platby startovného

Platby převodem posílejte na účet 2100034821/2010se SS 13 a VS vaše ID tak, aby ve čtvrtek 28.ledna bylo startovné přpsané na účtu. Vaše ID naleznete po přihlášení ve svém profilu. Pokud zadáte platbu tak, že není jisté, zda by přišla včas, napište e-mail správci ligy.

Jak zjistíte, zda jsme obdrželi Vaší platbu? V profilu budete mít napsáno "Hráčem ligy v LS 2009/2010: ANO ".

Platby v hotovosti jsou možné v pondělí 25. ledna v kavárně Cross café na Sadech pětatřicátníků 19–20h, kde budu sedět na viditelném místě, dále úterý 26. ledna 19–20 a středa 27. ledna 12–13, nebo na nějakém individuálně smluveném místě podle domluvy (mailem, mobilem).

Co nás v LS čeká?

Kromě spousty ligových zápasů během čtyř ligových kol se můžete těšit na 2 turnaje, jeden v únoru, druhý v březnu pro slabší i silnější hráče. Abychom se zase o trochu lépe poznali, tak připravujeme na pátek5.2.2010od 19h Vyhlašovací party. Bude se jednat o závěrečné vyhlášení umístění hráčů po skončeném zimním semestru, proto by bylo vhodné, aby si našli čas všichni výherci. Celá akce proběhne v PUBU v Prešovské ulici, kde máme zamluveny zatím tři stoly. Více onformací v sekci akce.

Mezi partnerská squashová centra přibude další sportoviště. Jendáme se Squash u rytíře Lochoty. Podrobnosti o jeho výhodách pro VŠ LIGU budou brzny na stránkách v sekci squashcentra.

A co dodat na závěr? Rád bych poděkoval všem hráčům, kteří se aktivně zapojovali do našich akcí. Skvěle se s Vámi spolupracovalo. Měli jsme letos 60 aktivních hráčů rozdělených do 8 lig + další kteří se pravidelně účastní našich turnajů. Máme radost, že se squashové lize tak daří a postupně se rozrůstá. Neváhejte, na nic nečekejte a začněte hrát ligu!

Děkujeme za Vaší dosavadní přízeň a těšíme se na Vás i v LS2010!

Váš tým VŠ LIGY

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...