Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Loučení a poslední prázdninový turnaj


Loučení a poslední prázdninový turnaj

30. 8. 2010, 16:46    autor: Import ze starého webu    Squash Plzeň

 (autor: Ferdík Glosík)
Konec prázdnin, přesněji poslední srpnová neděle, opět pozvala příznivce VŠ LIGY na tradiční turnajové měření sil.

Patnáct hráčů dorazilo 29. srpna 2010 na druhou hodinu do Sportcentra na Doubravce. Mezi zúčastněnými byli jak hráči z Plzně, tak i hosté z Prahy. Vzhledem k tomu, že turnaj byl pro Adepty i Borce, hrálo se následujícím systémem. Adepti, jichž bylo pět, hráli každý s každým. Děvčata zde měla početní převahu. Zkušenosti a dobrá forma pomohly Lucii Chmelířové k vítězství mezi ženami a k celkově druhému místo v Adeptech. Na prvním se umístil odcházející správce Ondra Slabihoud, který s přehledem porazil všechny své soupeře.

Deset Borců se rozdělilo do dvou skupin po třech hráčích a jedné po čtyřech. Vzhledem k malému počtu zápasů ve skupinách, se hrál zápas na dva vítězné sety, kde rozhodoval 11. míček. Kvalitu potvrdili nasazení hráči ve skupinách a tak semifinálové dvojce byly: Matěj Frajt s Karlem Noháčem a Tomáš Tlustý se utkal s Honzou Dubským.

Obě semifinále byly hodně vyrovnané a nejednou si výměny vysloužily potlesk soupeřů za sklem. Matěj Frajt si dokázal poradit s Karlem Noháčem, i když velmi vyčerpaný, vyhlížel soupeře pro finálovou bitvu. Příslovečná bitva se odehrávala už v semifinálovém utkání Tomáše a Honzy. Vítězství nakonec vybojoval Honza Dubský, který z tohoto souboje vyšel s vítězsvím 2:1 a kulhajícím kolenem. Že snad nepůjde o nic vážného dokázal ve finále, kde porazil hosta z Prahy – Matěje Frajta. Ostatní hráči se utkali ve skupinkách po třech, kde se utkali každý s každým. Všichni hráči si tedy zahráli čtyři až pět zápasů. Kompletní výsledky si můžete přečíst.

Turnaj proběhl v příjemné atmosféře, kterou si zde vytvořili hráči i s pomocí Ondry Slabihouda, který působil jako správce v Plzni a toto byl poslední turnaj pod jeho taktovkou. Já mu za jeho práci děkuji, a věřím, že navážu na jeho kvalitní práci.

Dále děkuji také sponzorům, kteří se podíleli na dodávce cen do turnaje. Zejména 123shop, Hewlett Packard  a také lokální sponzor Láďa Nový. Kromě hráčů, kteří stanuli na bedně si cenu odnesla také nejlepší žena turnaje Lucka Chmelířová a hodinu s trenérem Alešem Králem vyhrála Anna Dupalová.
srpen 2010Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...