Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Nový semestr s novým správcem ligy


Nový semestr s novým správcem ligy

19. 1. 2010, 14:00    autor: Import ze starého webu    Badminton Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
Je to tu! Už jen 12 dní a budeme znát vítěze historicky prvního semestru badmintonové VŠ LIGY. A od 1.února začne letní ligový semestr – do kdy se můžete přihlásit? Co nového čeká? Jaké jsou novinky?

Všichni, kdo se chtějí zapojit do badmintonové VŠ LIGY v LS2010, musí být zaregistrovaní do VŠ LIGY a uhradit včas semestrální startovné 500 Kč. Hráči ze zimního semestru budou pokračovat do LS ve skupinách, ve kterých skončí po započítání výsledků lednového kola. Noví hráči, kteří nehráli v ZS, budou nasazeni do poslední ligy nebo si mohou požádat o divokou kartu.

Platby startovného

Platby převodem posílejte na účet 2100034821/2010se SS 21 tak, aby ve čtvrtek 28.ledna bylo startovné přpsané na účtu. Jako VS uveďte Vaše ID, které vidíte po přihlášení ve svém profilu. Pokud zadáte platbu tak, že není jisté, zda by přišla včas, napište e-mail správci ligy.

Jak zjistíte, zda jsme obdrželi Vaší platbu? V profilu budete mít napsáno "Hráčem ligy v LS 2009/2010: ANO ".

Platby v hotovosti jsou možné na squashovém turnaji v sobotu 23.1.2010 nebo v kontaktních hodinách v klubovně (ve středu 20.1. a 27.1. od 12 do 17h, Showdown Poker Club Vinohrady).

Co nás v LS čeká?

Kromě spousty ligových zápasů během čtyř ligových kol se můžete těšit na 4 turnaje. Nejbližší proběhne už v únoru, na Valentýna, a proto se netradičně utkáme ve čtyřhrách. Na duben plánujeme také tréninkový camp. Abychom utužili badmintonovou a celkově VŠ LIGOVOU partu, připravujeme na středu 17.2.2010****Vel­kou vyhlašovací párty. Bude to společenská událost semestru a kromě spousty zábavy nás tu čeká předávání cen (nejen) vítězům zimního semestru. Podrobné informace najdete v sekci Akce.

Pracujeme také na tom, aby mezi partnerské badmintonové haly přibyly další sportoviště. Od února tak můžete nově získat slevy na kurty i ve Sportcentru Step. Sledujte proto průběžně seznam partnerských sportovních center a nabízené slevy!

Nový správce ligy

Největší změnou v organizaci ligy bude nový správce pražské badmintonové ligy. Odteď Vám bude k dispozici pro všechna přání, dotazy či stížnosti Jakub Hojer, který tak pod svůj partonát přibere kromě beachvolejbalistů i badmintonistky a badmintonisty. Na turnajích se budeme setkávat jak s Kubou, tak s bývalou správkyní ligy, Šárkou. S Kubou se ti lepší z Vás budou moct potkat i v rámci ligových zápasů  – aktuálně je Kuba ve třetí lize.

A co dodat na závěr? Máme radost, že se badmintonová liga tak hezky rozjela od samého začátku a věříme, že druhý semestr bude ještě úspěšnější. Neváhejte, na nic nečekejte a začněte hrát badminton! Přidejte se k VŠ LIZE, ať překročíme hranici STOVKY aktivních hráčů badmintonové ligy!

Těšíme se na Vás!

Váš tým VŠ LIGY

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...