Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Zimní ligový semestr vyvrcholil divokou párty


Zimní ligový semestr vyvrcholil divokou párty

19. 2. 2010, 21:04    autor: Import ze starého webu    Badminton Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
Ve středu 17.února 2010 proběhla v ligové klubovně Showdown Poker Clubu Vinohrady závěrečná párty VŠ LIGY. Rozdávaly se medaile a věcné ceny nejlepším hráčkám a hráčům squashe, badmintonu a beach volejbalu za u­plynulý semestr. Losovaly se ceny v tombole, soutěžilo se v pivní štafetě, tančilo se a nad ránem se i fandilo českým hokejistům.
Velká vyhlašovací PÁRTY
17. 2. 2010   Import ze staré DB   Praha – Badminton

Kolem osmé večer se začali v klubovně scházet nejlepší vysokoškolští sportovci v Praze, jejich fanynky a kamarádi. Něco po deváté byl klub již pěkně zaplněný a tak mohlo začít vyhlašování nejlepších hráčů všech sportů VŠ LIGY za zimní semestr 2009/2010.

Nejprve jsme předali medaile a ceny nejlepším beach volejbalistům, které věnovala firma Tabletsspolečně se Sportem Kubáň. Top 3 dvojice se na stupně vítězů probojovaly v sérii čtyř turnajů:

  1. Ondra a Martina – Martina Vacková, Ondra Dostál
  2. Dešťofky – Lucka Krejzová, Petr Polášek
  3. AdMoj – Adriana Rothová, Petr Štěpánek

 

Pak už jsme na pomyslné stupně vítězů pozvali badmintonistky a badmintonisty, kteří se stali vítězi historicky prvního semestru badmintonové VŠ LIGY. Za své několikaměsíční snažení si převzali kromě medailí věcné ceny od partnerů – sportovní vybavení od Sportprotebe.cz, časopisy SNOW a müsli Emco:

  1. Lucka Laštovičková, Jirka Vermach
  2. Eva Vaidová, David Ešner
  3. Hanka Kronusová, Tomáš Reinbergr

 

„Slavnostní ceremoniál“ vyvrcholil vyhlášením nejlepších hráčů a hráček squashe, pro něž připravil věcné ceny zejména 123shop.cz(např. raketa Tecnifibre, Bag Dunlop).

  1. Pavla Krynková, Radek Doucha (už trojnásoný vítěz!)
  2. Karolína Kubátová, Pavel Včíslo
  3. Tereza Jelínková, Philippe Agafonovas

 

Po společném focení nej-sportovců přišla na řadu tombo­la, ve ketré jsme slosovali všechny hráče, kteří se v Praze zapojili do zimního semestru VŠ LIGY (téměř 500 sportovců). Štěstí se usmálo na Elišku Rajchlovou (poukaz od společnosti HM Personal Progress na program osobního rozvoje v hodnotě 2.500 Kč), Pavla Krokoše (balon Quick), Michala Horáčka (VIP slevová karta do obchodu SPORTFUN), Lucku Hovorkovou (Poukázka na slevu do Sportu Kubáň), Pepu Lehanku a Terku Grigarovou (nálepka VŠ LIGY) a Petru Janouškovou s Honzou Ducháčkem (roční předplatné časopisu WILD CAT a SNOW).

Gratulujeme všem výhercům a především vítězům semestrálních lig. Děkujeme zároveň za celoroční podporu hlavnímu partnerovi VŠ LIGY, kterým je společnost Hewlett -Packard.

Pak už se rozjela bujará zábava, pivo telko proudem, panáky mizely v žíznivých sportovcích, na parketu to roztáčel nejeden tanečník. Něco před půlnocí nás pařilo v klubovně na osm desítek. A to byl ten nejlepší čas na pivní štafetu, kde si to o titul Pijáků VŠ LIGY rozdalo osm tříčlenných týmů.

S blížícím se ránem davy v klubu řídly, ale nejvytrvalejší jednici měly ještě jeden cíl – podpořit český hokejový tým v prvním olympijském utkání proti Slovensku. Na to byli řádně vyzbrojeni dresy, šálami, čepicemi i namalovanými vlaječkami na obličejích, které měly po náročené noci do své klasické podoby opravdu daleko (vlajky i obličeje;-). Fandilo nás více než dvacet, což je na šestou ranní opravdu výkon. A navíc ten výsledek! Hoši, děkujem a jen tak dál!

Společenský vrchol semestru se tedy nad očekávání vydařil a kruh vš-ligistů a příznivců VŠ LIGY se podařilo opět o trochu více stmelit (v některých případech doslova…). Více o průběhu večera vám napoví cenzurovaná fo­toreporáž pod článkem. Pokud si chcete prohlédnout také necenzurované fotky z akce, staňte se fanoušky VŠ LIGY na facebooku a uvidíte něco, co jste ještě neviděli! :-) V komentářích níže se můžete podělit i o vaše zážitky a dojmy nebo napsat vzkaz účastníkům Vyhlašovací párty i těm, kteří o ní přišli.

VŠ LIZE zdar i v letním semestru!
Vyhlašovací pártyVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...