Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » VAŠE LIGA v létě - squash, badminton, beach i TENIS!


VŠ LIGA v létě – squash, badminton, beach i TENIS!

11. 4. 2010, 11:41    autor: Import ze starého webu    Badminton Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
Léto se pomalu blíží a tak se množí dotazy, co nabídne VŠ LIGA? Na letní sezónu 2010 (červen-září) připravujeme  pro všechny sportuchtivce spoustu akcí i novinek, například tenisovou ligu.

Aktuální ligový semestr skončí květnovým kolem (31.5.2010). Ale nemusíte se bát, že vás od června necháme na holičkách! Naopak. Plánujeme bohatý sportovní program. Právě v těchto dnech domlouváme termíny letních turnajů, tréninkových kempů a dalších vypečených akcí. Zároveň budeme vyjednávat se sportovními centry o cenách za kurty během léta. Sledujte náš web, kde se budou postupně objevovat bližší informace.

Letní ligy VŠ LIGY

Letos poprvé poběží semestrální ligy i přes prázdniny. Letní sezóna potrvá od června do září, tedy 4 měsíce, stejně jako během školního roku. Zapisovat se budete moct během května. Úplnou novinkou bude na přání mnoha hráčů TENISOVÁ LIGA. Kde všude tedy bude možné hrát ligu a v jakých sportech?

  • Praha – squashová liga, badmintonová liga, tenisová liga (novinka!)
  • Brno - squashová liga, badmintonová liga, tenisová liga (novinka!)
  • Plzeň - squashová liga, tenisová liga – zatím v jednání.

     

Letní akce VŠ LIGY

V Praze, Brně a Plzni plánujeme uspořádat turnaje či tréninkové kempy ve squashi, badmintonu, tenisu a beach volejbalu. Dále uvažujeme nad závodem na in-line bruslích, turnajem ve speedmintonu, racketlonu, beach tenisu a v beachtlonu (mnohaboj na písku:-) Chtěli byste si zasoutěžit v nějakém dalším sportu? Napište nám to do komentářů pod článkem! Přesný rozpis akcí zveřejníme začátkem května na webu jednotlivých měst a sportů a to v sekci Akce.

Novinky ve VŠ LIZE v příštím akademickém roce – nové sporty, nová města

Pro ty, kdo na léto migrují do teplých krajů či za prací do jiných zemí, přinášíme už teď malý nástin toho, co chystáme na nový akademický rok. V září spustíme z brusu nové webové stránky se spoustou vylepšení a nových funkcí (např. herní historie hráče a nástroj pro domlouvání zápasů). Kromě toho se VŠ LIGA rozšíří do dalších vysokoškolských měst (Ostrava, Pardubice, Olomouc, Liberec). Měly by přibýt také další semestrální ligy -tenisová liga, beachvolejbalová liga a liga ve stolním tenise. A možná přijde i kouzelník;-)

 

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...