Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Přihlašování do Letní ligy spuštěno


Přihlašování do Letní ligy spuštěno

6. 5. 2010, 13:01    autor: Import ze starého webu    Badminton Praha

 (autor: Ferdík Glosík)
Letní ligový semestr pomalu vrcholí, zkouškové se rozjíždí. Ale co bude potom? Připravili jsme pro Vás novinku v podobě letní sezóny VŠ LIGY. Mimo ligu se můžete těšit na velké množství akcí v průběhu celého léta a zahájení tenisové ligy. Co nás tedy čeká?

Dne 31.5.2010 skončí úderem půlnoci letní semestr a od začátku června zahajujeme letní sezónu, která bude trvat od června do září a bude určena všem sportovcům, kteří chtějí přes léto ve squashi nebo badmintonu pokračovat nebo začít ligu hrát. O letní lize jsme Vás již informovali v článku z dubna. Ti z Vás, kdo budou chtít v letní lize hrát, budou nasazeni do letní sezóny na červen na základě výsledků po květnovém kole. Přihlašovat se na letní sezónu můžete již teď – pokud jste u nás již zaregistrovaní, stačí poslat startovné.

Červen

S končícím semestrem se rozloučíme na květnovém turnaji, v neděli 9.5. Přihlašování už probíhá. Další zajímavá akce, která bude následovat, je společenská Vyhlašovací párty, která se bude konat v pátek 4.června od 20 hodin ve studentském K4 klubu. Zde dojde k slavnostnímu předání cen, medailí nejlepším hráčům a hráčkám. Můžete se těšit na společný zábavný program. Všichni jste srdečně zváni.

Kromě Vyhlašovací párty a startu Letní ligy viz níže se v červnu uskuteční Squashový i Beachvolejbalový turnaj. V badmintonu se navíc dočkáte Turnaje Mixů a kempu, který jsme přesunuli z dubna. Beachvolejbalové letní akce budou na stránky doplněny v průběhu příštího týdne.

Letní liga

Připravili jsme pro Vás novinku v podobě letní sezóny squashe a badmintonu. Výhodou letní ligy je to, že hráči z jednoho města mohou hrát v létě ligu v jiném městě. Chceme dát možnost se ligy zúčastnit i hráčům, kteří se např. na léto stěhují do Prahy za prací. Tato sezóna je pro hráče zpestřením, a proto se rozřazení na zimní semestr 2010/2011 bude dělat podle výsledků květnového kola. V případě, že by začal hrát někdo nový ligu od léta, tak v ZS přihlédneme k jeho umístění z léta. Vítězové letní ligy se můžou těšit na vyhlášovací párty, předání cen a medailí tak, jak tomu je v ZS nebo LS.

Startovné na letní ligu je500,– Kč. Hráči můžou startovné zasílat na účet VŠ LIGY:2100034821/­2010, SS: 11(squash Praha),21(bad­minton Praha) a VS: IDz profilu v daném sportu, a to nejpozději do 31.května, nebo je možné startovné přinést osobně na některou z květnových akcí VŠ LIGY (squash, badminton, beach volejbal).

Úplnou novinkou bude na přání mnoha hráčů TENISOVÁ LIGA, která odstartuje v Praze a Brně. Vzhledem k tomu, že liga je nová, budeme pořádat Rozřazovací turnaj, podle kterého Vás poté zařadíme do lig.
Rozřazovací turnaj v Praze se koná 6.6. ve sportovním areálu Tenis Cibulka.
Rozřazovací turnaj v Brně se koná také 6.6. a místo bude do konce tohoto týdne upřesněno.

Turnaje v létě

Mimo ligu se můžete těšit na širokou škálu turnajů a kempů. Přesný rozpis letních akcí najdete ve svém městě v sekci Akce.
Praha – squash, badminton, tenis, beach volejbal (bude doplněno)
Brno – squash, badminton, tenis
Plzeň – squash.

Přihlašování na všechny akce v létě bude spuštěno 1.června.

Věříme, že si z nabídky sportů na léto vyberete a v některé lize nebo na turnaji se potkáme.

VŠ LIZE zdar!

 

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...