Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Sportprotebe.cz novým partnerem badmintonu


Sportprotebe.cz novým partnerem badmintonu

16. 9. 2009, 10:47    autor: Import ze starého webu    Badminton Brno

Novým partnerem VŠ LIGY pro badminton je od nynějška odborný obchod Sportprotebe.cz. Jak už jeho název napovídá, věnuje se prodeji sportovních potřeb pro badminton a ostatních raketových sportů, které sami prodejci hrají. Předností obchodu sportprotebe.cz je možnost jak internetového nákupu, tak i možnost přijít si výrobek vyzkoušet přímo do obchodu v Brně.

Jak nám odborný poradce pan Ladislav Vorel pověděl, V jejich řadách jsou závodní hráči provozující badminton, tenis, squash. Mají odborníky na vyplétání všech typů raket, v testovacím týmu jsou špičkoví hráči na stolní tenis. Doplňkovým sortimentem jsou vybrané výživové produkty nejvyšší kvality, posilovací powerbally, helmy, chrániče, míčové sporty a prodej florbalových potřeb.

Badmintonové vybavení, které Vám Sportprotebe.cz nabízí, je tou nejlepší volbou v současné nabídce na českém trhu. Cituji slova pana Vorla: "Badminton aktivně hrajeme, všechny badmintonové rakety jsou testovány mezi hráči i trenéry badmintonu. Na testech a výběru raket, badmintonových míčů a příslušenství se u nás podílí legenda českého badmintonu Tomasz Mendrek,dále reprezentant ČR v badmintonu Jan Vondra a od června 2009 i naše jednička v badmintonu, hráč světové extratřídy, Petr Koukal.

A jaké výhody čekají na naše hráče? Na turnaji pro nováčky, který se bude konat 11.10. v hale YONEX Jehnice, budete mít možnost si zakoupit startovací sety za výhodné ceny, budete mít možnost si nechat doporučit raketu přímo pro Vás. Dále na stránkách sportprotebe.cz pro všechny hráče i z Prahy a Plzně bude vytvořena sekce s trvale výhodnými cenami výrobků nejen na badminton ale i squash a ostatní sporty.

Odborný tým Sportprotebe.cz Vám přeje hodně badmintonových zážitků a bude se na Vás těšit!

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...