Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Na první pařbu VAŠÍ LIGY se jen tak nezapomene


Na první pařbu VŠ LIGY se jen tak nezapomene

6. 11. 2009, 18:22    autor: Import ze starého webu    Badminton Brno

 (autor: Ferdík Glosík)
Čtvrtek 5. listopadu se zapíše mnohým z hráčů do dějin svých večírkových akcí. Měli jsme možnost se sejít premiérově v naší nové klubovně, clubu Rubicon, o které jsem se zmiňovala v několika článcích. Večer začínal osmou hodinou a v jaké náladě se začínalo, končilo, kdo se akce zúčastnil a který z hráčů odcházel z města jako poslední, se dočtete na následujících řádcích.
1. PAŘBA VŠ LIGY
5. 11. 2009   Import ze staré DB   Brno – Badminton

Začátek Pařby byl vyhlášen na dvacátou hodinu večerní, avšak takových poctivců, kteří přišli přesně na začátek bylo málo. Většina příchozích začala chodit kolem půl deváté, kdy vstup i šatna byli pro hráče VŠ LIGY zdarma a místa v klubu se hlavně u vchodu začala zaplňovat. Každý byl zvědavý, kdo se na pařbě z těch, co přislíbili účast ukáže a nebo kdo překvapí svým příchodem.

Číšníci na obou barech měli plné ruce práce, hráči se navzájem zvali na panáky tequily, která byla skoro za „pusu“ a  tekla proudem. Kolem jedenácté hodiny se skupinky hráčů pomalu přesunovaly ze žídlí na parket a začalo se tančit na známé moderní písníčky, DJ byl laskavý a hrál nám většinu písniček na přání, takže repertoár byl výborné kvality. Dva z hráčů dorazili kolem půlnoci a ani se nestačili v místnosti ohřát a hned se přemístili na taneční parket, kde se přidali ke skupince tančících.

Celkový počet squashistů, badmintonistů a fandů VŠ LIGY jsem nepočítala, ale podle odhadu bych řekla, že se náš sešlo kolem 25 lidí, což si myslím, že je na večerní akci optimální počet.

A který hráč skončil s pařením do raních hodin?
Michal Faltus hráč squashe i badmintonu, svojí noční štaci zakončil o půl šesté ráno, kdy se domů dopravoval již tramvají a s pracujícím lidem.Dostává od nás pochvalu za výdrž.

Všem ostatním zúčastněným děkuji za to, že jste přišli a Ti, kterým to tentokrát nevyšlo a příště by se chtěli přidat, mají možnost příští měsíc a to 3.12.2009(čtvrtek) opět od 20:00. A tentokrát bude mít Pařba vánoční tématiku. Přineste si každý s sebou jednu věc nebo oblečení, které Vám připomíná Vánoce.

Na všechny se budu těšit!
1.pařbaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...