Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Nová klubovna VAŠÍ LIGY, pařba každý měsíc!


Nová klubovna VŠ LIGY, pařba každý měsíc!

2. 10. 2009, 17:52    autor: Import ze starého webu    Badminton Brno

Další semestr VŠ LIGY je na spadnutí, liga se blíží ke svému zahájení a s ní Vám přinášíme další vylepšení v podobě klubovny VŠ LIGY v jednom z brněnských studentských klubů. Co se v ní bude odehrávat, jaké akce Vás tam…

Další semestr VŠ LIGY je na spadnutí, liga se blíží ke svému zahájení a s ní Vám přinášíme další vylepšení v podobě klubovny VŠ LIGY v jednom z brněnských studentských klubů. Co se v ní bude odehrávat, jaké akce Vás tam čekají a kde se vlastně klubovna nachází, se dočtěte dále.

Naše nová klubovna, která je určena všem aktivním squashistům a badmintonistům VŠ LIGY (a nejen těm), je podle mého názoru jeden z největších klubů v Brně. Když budu přesná, jedná se o hudební klub, který se nachází nedaleko od Zelného trhu na ulici Peroutkova. Klub Rubicon vznikl přestavbou bývalého klubu Mescalito. Vevnitř na Vás čekají 2 bary, taneční stage, stolní fotbálek a kvalitní zvukový i světelný aparát. Já jsem v klubu již byla a musím říct, že se mi jeho prostory líbí. Člověk se v něm může zašít i tak, že ho celý večer nikdo neuvidí. Má mnoho místností, kdy je každá originální a v jiném duchu vyzdobená. A ceník nápojů je přímo úžasný.

A co se v klubovně bude pro Vás, hráče, bude odehrávat? V nejbližších dnech budeme mít v klubu nástěnku, kde budou také k dispozici aktuální informace o dění a konaných akcích VŠ LIGY. V klubu budeme pořádat Vyhlašovací párty, od příštího semestru budete mít možnost platit startovné v hotovosti přímo tam. Je to také vhodné místo pro pořádání infoschůzek. Co pro Vás ale bude asi nejlákavější je další NOVINKA v podobě společenského sdružování všech hráčů VŠ LIGY aneb Pravidelna PAŘBA VŠ LIGY.

Myslím si, že ke sportu patří i trošku toho společenského života, s některými z hráčů se člověk nedostanu ani do kontaktu, tak proč nepoznat ostatní hráče více i mimo kurt a nezaskotačit si přitom na parketu! Hráči, zapiště si tedy do svého deníčku, že PAŘBA VŠ LIGY se bude konat každý první čtvrtek v měsíci od 20 hodin v klubu Rubicon. Webove stránky na klub jsou www.rubicon-club.cz. Vstupné pro tyto čtvrtky bude pro hráče VŠ LIGY zdarma! První Pařba se bude tedy konat ve čtvrtek 5.11.2009 od 20:00. Další termíny pro ZS bude 3.12.2009 a 7.1.2010.

Již teď se na Vás na všechny tentokrát ve společenském oděvu těším (rakety nechte doma)! Tereza

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...