Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Vánoce, Vánoce, přicházejí, zpívejme přátelé


Vánoce, Vánoce, přicházejí, zpívejme přátelé

5. 12. 2009, 17:53    autor: Import ze starého webu    Badminton Brno

 (autor: Ferdík Glosík)
A že se zpívalo. A nejen to, ale i tancovalo, diskutovalo, popíjelo a veselilo. Mluvím o Vánoční Pařbě VŠ LIGY, která se konala v nám již známém klubu a klubovně VŠ LIGY, Rubiconu. Jak jsme se bavili, v jakých převlecích přišli hráči a přátelé, se můžete dočist v článku, nebo podívat v přiložené fotogalerii. Věřte, že bylo na co koukat.  

Mezi prvními návštěvníky klubu byli andílek, čertík, Santa Clausové, kterých se sešlo hned několik (sjezd z různých kontinentů). Dále potom sob a vánoční havajec s netradičním kloboukem, kteří se sešli u jednoho stolu a probírali předvánoční tématiku, která je ve vzduchu všude. Taneční parket první hodiny zel prázdnotou, nikdo se neodvážil na parket vstoupit. S příchodem dalších hráčů se atmosféra začala uvolňovat, od stolu jsme se přemístili k baru, kde se číšník musel pěkně pekelně ohánět. To víte, čertům vyprahlo.
Největší rozruch vytvořil Kuba Wolf, který přišel podle mého názoru v nejlepším vánočním kostýmu, vlastnoručně vyrobeném. Přišel za vánoční dáreček a zaujal tím úplně všechny.
Na tanečním parketu se v tu chvíli hráči začali shlukovat, písničky na přání se otáčely jedna za druhou, převleky z hráčů za rytmu hudby pomalu odpadávaly. Moje křídla už nebyla dvě, ale jen jedno. Kubův dáreček, který se zalíbil Michalovi Faltusovi a Zuzce, skončil na zemi.
Kouzelná hůlka, kterou jsem měla, kolovala po parketu, takže si každý přál nejedno přání. Jedno z přání večera muselo být i to, aby se pařilo až do ranních hodin. A tak se i stalo. Poslední pařmeni byli v klubu do ranních hodin, dalo by se řict, že klub zavírali.
Jak jsem se druhý den dozvěděla přes různé internetové sítě, hráče Pařba pěkně zmohla a většina z nás byla nepoužitelná, s bolestí hlavy. S Kubou Ondráškem jsme museli zrušit trénink v badmintonu, Kuba ráno nebyl schopný řidit a už vůbec ne se pohybovat na kurtu. Míchání je zlo, to víme všichni.

Tímto bych chtěla všem popřít krásné Vánoce, bohatého Jěžíška, šťavnatého štědrovečerního kapříka a klidné svátky vánoční.
V novém roce VŠ LIZE zdar!
Další Pařba 7.1.2010.
 
Vánoční PařbaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...