Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Březnový turnaj plný nových tváří


Březnový turnaj plný nových tváří

14. 3. 2010, 22:07    autor: Import ze starého webu    Badminton Brno

 (autor: Ferdík Glosík)
Sobota třináctého byla ve znamení sportování. Konal se badecový turnaj VŠ LIGY, který byl určen dvěma kategoriím, Adeptům a Borcům. Sestava se sešla vskutku zajímavá. Jaká profese se objevila mezi hráči, kdo z hráčů byl k nerozpoznání díky nové výbavě a jak to všechno nakonec dopadlo? Čtěte dále.
Březnový turnaj Borci
13. 3. 2010   Import ze staré DB   Brno – Badminton
Březnový turnaj Adepti
13. 3. 2010   Import ze staré DB   Brno – Badminton

Turnaj Adeptů i Borců se tentokrát kvůli počtu přihlášencýh konal ve stejnou dobu. Zahájení bylo v jedenáct hodin. Tentokrát musím pochválit veškeré zúčastněné, že přišli včas (někteří dokonce dříve než já), takže turnaj mohl začít bez zpoždění. Skupina Adeptů, kde bylo pouhých pět hráčů, hráli ve skupině každý s každým na dva vítězné sety do jedenácti bodů. Ve skupině Borců bylo hráčů více, takže tam jsme se nalosovali do dvou skupin po pěti a hráli jsme na dva odehrané sety do devíti. Základní skupina trvala obou skupinám hodinu, potom jsem tedy pro Adepty vytvořila pavouka a dala volnou ruku pro zahrání čtyřhry, do které byli všichni Adepti podle výrazu zapáleni.

Skupina Borců po odehrání základní skupiny přestoupila do pavouka. Z každé skupiny postoupili tři nejlepší, mezi kterými byl i Luba Krupica, který měl na sobě i v ruce veškerou novou výbavu(uvodní foto). A na kurtu to bylo znát. Zbylí dva hráči z každé skupiny sestoupili do spodního pavouka, kde si zahráli hru každý s každým. V tomto pavouku jsem byla i já, holt se tentokrát nezadařilo. Zase jsem se na kurtu cítila jistěji (i po jednom zvrknutí kotníku), protože jeden z hráčů, David Šíbl, pracuje u záchranky. Byla jsem si jistější, že když by se komukoliv nedej bože něco stalo, měli bychom po ruce první kvalifikovanou pomoc.

V průběhu turnaje jsme se občerstvili známými sušenkami Emco a po dvou hodinách hraní jsme znali vítěze v obou kategoriích.

Adepti: 1.místo: Lenka Sýkorová, 2.místo:Dan Krzyžánek, 3.místo: Michal Sedláček

Borci: 1.místo: Michal Faltus, 2.místo: Edita Mazurová, 3.místo: Luba Krupica

Umístění obdrželi sportovní ceny od partnera Sportprotebe, časopisu Snow, poukaz na Lekci na skákacích botách od 7League Brno, musli Emco a medaeile s logem VŠ LIGY. Za podporu bych chtěla poděkovat hlavnímu partnerovi VŠ LIGY, kterým je společnost Hewlett -Packard.

Pro všechny zúčastněné tu byla ještě šance odnést si z turnaje cenu a to Výherní poukaz na hodinu badmintonu s trenérem. Poukaz si z kategorie Adeptů odnesl Honza Hlavička a z kategorie Borců David Šíbl.

Všem hráčům děkuji za účast a na další akci se budu na všechny těšit.
Třikrát zdar!

 
Březnový turnajVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...