Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » VAŠE LIGA v létě - squash, badec, beach i TENIS!


VŠ LIGA v létě – squash, badec, beach i TENIS!

10. 4. 2010, 22:24    autor: Import ze starého webu    Badminton Brno

 (autor: Ferdík Glosík)
Léto se pomalu blíží a tak se množí dotazy, co nabídne VŠ LIGA? Na letní sezónu 2010 (červen-září) připravujeme  pro všechny sportuchtivce spoustu akcí i novinek, například tenisovou ligu.

Aktuální ligový semestr skončí květnovým kolem (31.5.2010). Ale nemusíte se bát, že vás od června necháme na holičkách! Naopak. Plánujeme bohatý sportovní program. Právě v těchto dnech domlouváme termíny letních turnajů, tréninkových kempů a dalších vypečených akcí. Zároveň budeme vyjednávat se sportovními centry o cenách za kurty během léta. Sledujte náš web, kde se budou postupně objevovat bližší informace.

Letní ligy VŠ LIGY

Letos poprvé poběží semestrální ligy i přes prázdniny. Letní sezóna potrvá od června do září, tedy 4 měsíce, stejně jako během školního roku. Zapisovat se budete moct během května. Úplnou novinkou bude na přání mnoha hráčů TENISOVÁ LIGA. Kde všude tedy bude možné hrát ligu a v jakých sportech?

    * Praha – squashová liga, badmintonová liga, tenisová liga (novinka!)
    * Brno – squashová liga, badmintonová liga, tenisová liga (novinka!)
    * Plzeň – squashová liga, tenisová liga – zatím v jednání.

Letní akce VŠ LIGY

V Praze, Brně a Plzni plánujeme uspořádat turnaje či tréninkové kempy ve squashi, badmintonu, tenisu a beach volejbalu. Dále uvažujeme nad závodem na in-line bruslích, turnajem ve speedmintonu, racketlonu, beach tenisu a v beachtlonu (mnohaboj na písku:-) Chtěli byste si zasoutěžit v nějakém dalším sportu? Napište nám to do komentářů pod článkem! Přesný rozpis akcí zveřejníme začátkem května na webu jednotlivých měst a sportů a to v sekci Akce.
**
Novinky ve VŠ LIZE v příštím akademickém roce – nové sporty, nová města**

Pro ty, kdo na léto migrují do teplých krajů či za prací do jiných zemí, přinášíme už teď malý nástin toho, co chystáme na nový akademický rok. V září spustíme z brusu nové webové stránky se spoustou vylepšení a nových funkcí (např. herní historie hráče a nástroj pro domlouvání zápasů). Kromě toho se VŠ LIGA rozšíří do dalších vysokoškolských měst (Ostrava, Pardubice, Olomouc, Liberec). Měly by přibýt také další semestrální ligy – tenisová liga, beachvolejbalová liga a liga ve stolním tenise. A možná přijde i kouzelník;-)

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...