Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » VAŠE LIGA versus Kometa Brno - 1:0


VŠ LIGA versus Kometa Brno – 1:0

13. 12. 2010, 15:56    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

 (autor: Tereza Bumbálková)
Neděle 12.prosince byla ve znamení squashových turnajů a testování OLIVER raket. Ano, trošku netradiční komeťácký čas pro Brno. Ale ničemu ani nikomu to neublížilo. Sešla se nás plná kapacita ve skvělé sestavě.
Turnaj ve squashi s testováním OLIVER raket - Pokročilí
12. 12. 2010   Turnaj   Brno – Squash
Turnaj ve squashi s testováním OLIVER raket - Začátečníci
12. 12. 2010   Turnaj   Brno – Squash

Začínáme

První šli na řadu hráči přihlášení do skupiny Začátečníků. Na zahájení se potkalo 16 hráčů, kteří byli připraveni si to rozdat na plné čáře. Mezi hráči byla i tři děvčata, z čehož jsem měla jakožto zástupkyně tohoto rodu radost. Hráči si vylosovali skupiny a šlo se na hru. Před prvními zápasy jsem slyšela hned z několika míst slyšet šustění Blueshinů. Potřebuji sílu, potřebuji koncentraci! Nejen hráči, ale i testovací rakety OLIVER byly v neusálém kole a skoro vůbec si neoddychly.

Šlo jim to

Po odehrání základních skupin začalo jít do tuhého. Z dam se do vrchního pavouka probojovala Gabča Masaříková, která si odnesla krásné 6.umístění. Ve finálových zápasech se utkali nováčci turnajů a to Martin Potoček, kterého na turnaj přivedla naše dlouholetá hráčka Hanka Celbová. Ten si to na kurtu rozdal s Filipem Benčem. Souboj o třetí místo vedli kluci Dušan Horňák a Martin Janovský. Dušan nakonec medaili utrhl.

Na Kometu ze záznamu

Pochvalu ode mě dostávají kluci Vašek Dohnálek a Břeťa Kánský, kteří dali přednost turnaji před zápasem brněnské Komety. Vzali si aspoň s sebou do baťůžku šálu a dres, aby mohli z okna povzbuzovat (pozn. autora centrum se nachází asi 5 minut od haly, kde se hokejová bitva konala).

Dva hráči vystřídali dva hráče

Hned po skončení zápasu jsme se přesunuli do druhé půlky telefonátem. Volal mi jeden hráč, že se nemůže dostavit. Další hráč taky nepřišel, takže hned jsme měli v jedné skupině po čtyřech jen dva přítomné hráče. Naštěstí máme mezi námi připravené a sportuchtivé hráče a Petr Nos s kamarádem Honzou během deseti minut na turnaj dojeli a zachránili nás. Kluci, ještě jednou děkujeme!

Ve formě i bez formy

Po trošku hektickém začátku jsme se mohli plně věnovat hře. Dámský zástup byl tvořen mnou a Máří Cardovou. Na nás obou bylo vidět, že nejsme ve formě. To se taky ukázalo na sestupu do nižšího pavouku. Naopak velkým překvapením turnaje pro mě byl Tomáš Kolár a Lukáš Hlodan, kteří se viditelně ve squashi zlepšují a předváděli na kurtu moc pěkné kousky. Kluci, fandím vám!

A jak to vypadalo na předních příčkách?

O třetí místo si to rozdal již zmiňovaný Lukáš Hlodan s naším terminátorem Romanem Malem. První místo se snažil urvat Ondra Blaha a Michal Faltus. Ondra nebyl poražen.

Videa z obou dvou finálových zápasů jsou ke shlédnutí.

Vítězové si odnesli medaile a věcné ceny od Partnerů turnaje Zone4You, ASICS, Viktoria centrum a Aquapark Kohoutovice. Nejlepší hráčky Gabča a Máří také neodešly s prázdnou. Za podporu turnaje bych chtěla poděkovat brněnské Olympii.

Chtěla bych všem poděkovat za účast a na lednovém turnaji tentokrát opět v sobotu se těším ahoj. Kráásné Vánoce všem!
Prosincový turnaj ve squashi BrnoVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...