Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Vánoční přání


Vánoční přání

22. 12. 2010, 11:36    autor: Jakub Hojer    Organizační   

Milí sportovci, přátelé a kamarádi, přejeme vám klidné Vánoce a pohodový vstup do roku 2011. V osobním životě ať se vám daří plnit si sny a přání a vyhnete se kalamitám. Přání, vztahující se k vašemu životu ve VŠ LIZE, si půjčujeme od Frankieho…

V ROCE 2011 DO LIGY 11

Milý Ježíšku,

VŠ LIGU hraju velmi rád a squash mě velmi baví. Proto jsem happy, že do roku 2011 nastupuji opět do ligy 11. Mám z toho takovou radost, že ti to musím napsat, i když tě to asi vůbec nezajímá. Co by tě ale zajímat mohlo je, že ne celý rok byl ve VŠ LIZE tak veselý, jako tento měsíc.

Musel jsem několik měsíců nehrát, a to kvůli stupňujícím se bolestem v kolenech. V té době mě squash hodně bavil a užíval jsem si každou minutu strávenou na kurtu. O to víc mě nucená pauza bolela… Po těch dlouhých čtyřech měsících jsem to ale nevydržel a od listopadu už opět hraju.

Jaké je tedy mé Vánoční přání? Přeju si, aby má tělesná schránka byla po celý příští rok v co nejlepší kondici a vyhnula se bolavým kolenům, přetrhaným vazům, vyvrtnutým kotníkům, zlomeným kostem, příušnicím, malárii a všemu dalšímu…

Abych ale nebyl moc skromný, když už píšu Tobě, přál bych si, aby se nic takového nestalo žádnému hráči VŠ LIGY a abychom tak ve VŠ LIZE měli historický první rok bez skreče. Všichni totiž hrajeme VŠ LIGU proto, abychom si zahráli a pobavili se. Když nám v tom nebudou bránit zranění a nemoci, odehrajeme jistě všichni všechno!

Ježíšku díky, jsi fakt ten nejlepší a nikdo na tebe nemá (ani Klaus s Obamou)

Jakub „Frankie“ Stejskal

Aby se vám všem vyhýbala zranění a abyste odehráli co nejvíce zápasů, to vám společně s Kubou přeje celý Tým VŠ LIGY

Originální Dopis Ježíškovi nám také zaslal Pepa Bartoš. Jeho přání si můžete přečíst na facebooku VŠ LIGY.

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...