Úvod » Články » Lukáš Hruška ovládl i bowling

Lukáš Hruška ovládl i bowling

17. 1. 2011, 13:14    autor: Jakub Hojer    Reportáž   Bowling Praha

(autor: Jakub Hojer)
V neděli 16. ledna se v Praze konal premiérový bowlingový turnaj jednotlivců. Aktivní odpoledne se záhy proměnilo v bujarou párty, pánové se předháněli na drahách i u stolů, děvčata zdatně sekundovala. Vyhrál – stejně jako před týdnem na badmintonu – Lukáš Hruška.
Bowlingový singl
16. 1. 2011   Turnaj   Praha – Bowling

Jak se hrálo?

6 hráček, 8 hráčů, 3 dráhy, 3 hodiny. V úvodu měli hráči 25 minut na rozehrání a vyladění optimální formy, k čemuž posloužilo i welcome pivo od EQUINOXE Bowling Centre zdarma.

Celkem se hrály 4 hry. Po druhé hře jsme na základě bodového součtu oddělili 7 hráčů, kteří házeli o medaile a 7, kteří házeli už jen o čest. Vítězem se stal ten hráč, který měl nejvyšší bodový součet ze 3. a 4. hry.

Unisex?

Na premiérovém bowlingovém singlu jsme otázku pohlaví neřešili: pánové mají sice s koulemi více zkušeností, šikovnější dámy si s tím ale určitě dokáží poradit. Nedokázaly. Od příště tak budeme i na bowlingu odměňovat zástupce obou pohlaví.

Dnes tedy jen písemně:
1. místo, celkově 6. Bára Nádvorníková
2. místo, celkově 8. Iveta Morávková
3. místo, celkově 9. Tereza Vyskočilová

Jak se řekne zlatá medaile jedním slovem?

Není třeba se nějak více rozepisovat, Lukáš Příšovský se hodně snažil, v součtu všech 4 her byl dokonce o 10 bodů lepší, než vítěz, ale pravidla byla nastavena jasně. Po badmintonu a bowlingu tak můžeme zlaté medaili familiérně říkat hruškovka.

1. místo Lukáš Hruška
2. místo Lukáš Příšovský
3. místo Patrik Kania

Ceny pro vítěze zajistila společnost První společná a.s.. Pánové získali malou lahev sektu a medaili VŠ LIGY.

Přihlašte se do ligy

V pátek 14. začalo přihlašování do Jarní sezóny. Praxe ukázala, že se všechny ligové zápasy nesou ve stejném duchu, jako turnaj. Hecování, srandičky, zábava na celý večer. Neváhejte, sežeňte si spoluhráče, se kterým vytvoříte tým a přihlašte se, stojí to za to!

Tým přihlašuje kapitán přes Můj účet >> Moje ligy. Zde stačí v roletkách vybrat týmové zobrazení a ligu Praha – Bowling. Poté klikne na potvrdit.

Poděkování

Za skvělé fotky děkuju Báře Nádvorníkové. Všem ostatním za účast jak na turnaji, tak i na poturnajové párty, která opět stála za to!