Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Růžová je žůžová a Vojta je borec nakonec!


Růžová je žůžová a Vojta je borec nakonec!

13. 2. 2011, 18:35    autor: Jakub Hojer    Reportáž   Squash Praha

 (autor: Jakub Hojer)
V sobotu 12.2., dva dny před Valentýnem, se na strahovských kurtech prohnala růžová lavina hráčů a hráček z VŠ LIGY. Něco růžového na sobě měla většina příchozích, což je velmi příjemná změna oproti Sněženkám a machrům z minulého měsíce, kdy převleků moc nebylo. Růžová je žůžová!
Únorový squash v růžové - Začátečníci
12. 2. 2011   Turnaj   Praha – Squash
Únorový squash v růžové - Pokročilí
12. 2. 2011   Turnaj   Praha – Squash

Od hlavy až k patě

Kristýna Zemanová, Katka Baňková a Markéta Santariusová neměly růžové snad jen vlasy a řasy. O vítězce doprovodné soutěže o nejrůžovější kostým turnaje Začátečníků nakonec rozhodovalo veřejné hlasování, kdy každá z holek zvolila jiný přesvědčovací prvek. A protože v porotě bylo v dané chvíli víc chlapů, rozhodlo až dokonale sladěné spodní prádlo – vyhrála Kristýna.

O vítězce doprovodné soutěže o nejrůžovější kostým turnaje Začátečníků nakonec rozhodovalo veřejné hlasování

V turnaji Pokročilých byl dlouho na předních pozicích se svým sexy tílkem Tomáš Reinbergr, ale jen do té chvíle, než se se zpožděním hodiny a půl přiřítil Vojta Štulc. Jeho úbor nepotřebuje komentář, v některých ohledech předčil i nejlepší oblečky vítězek z turnaje Začátečníků.

32 Začátečníků

Z toho 7 dívek, opravdu bylo na co koukat. Systém turnaje byl stejný, jako u turnajů předešlých. 8 skupin po čtyřech, dva lepší postupovali do pavouka vítězů, zbylí dva do Nadějných poražených (za nadějný název děkuju Jardovi Růžičkovi, použiju ho i na dalších turnajích).

Do pavouka Vítězů postoupili všichni favorité, až na Martina Chaloupku ze skupiny E, která se po nahrazení chybějícího Lukáše Málika Kubou Hojerem stala nefalšovanou skupinou smrti.

Dva lepší hráči ze skupiny E, Kuba Hojer a Marek Šťastný, se potkali v boji o bronz, zbylí dva, Lenka Hrbková a Martin Chaloupka, se utkali ve finále pavouka Nadějných poražených.

Lenka Hrbková sice prohrála, ale celkovým 18. místem si zajistila zlato mezi ženami. Druhá a celkově 20. skončila Katka Uhrová, třetí a 21. skončila Kristýna Zemanová.

Třetí místo mezi muži nakonec vybojoval Kuba Hojer, druhé místo obsadil vítěz minulého turnaje Petr Vosátka a první skončil Michal Válka, který na turnaje do Prahy jezdí z Českých Budějovic. Všichni tři se příště, doufám, potkáme v Turnaji Pokročilých.

Konečné pořadí Turnaje Začátečníků

20 Pokročilých

Konec semestru a zasloužené volno se nečekaně více podepsalo na turnaji Pokročilých, kterých nakonec dorazilo jen 20. Dva turnaje po sobě odehráli Honza Kučera a Kuba Hojer, do turnaje se zapojily i dvě ženy – Péťa Jagošová a Šárka Stejskalová.

Úbor Vojty Štulce nepotřebuje komentář, v některých ohledech předčil i nejlepší oblečky vítězek z turnaje Začátečníků

16 hráčů postoupilo do pavouka Vítězů, zbylí čtyři si to rozdali ve skupině smrti. Protože jsme díky nižšímu počtu účastníků měli více času, hrály se všechny zápasy na dva vítězné sety. Ke konci turnaje tak už většina hráčů rozmýšlela každý krok, výjimkou byl snad jen Philippe Agafonovas a Tomáš Reinbergr, kteří spolu po turnaji ještě sehráli ligový zápas.

Během turnaje se zrodilo několik překvapení, o která se zasloužil výborně hrající Petr Marek. V základní skupině to sice na dobré umístění nevypadalo, protože Petr prohrál jak s Philippem, tak i s Jirkou Gottliebem a do Pavouka Vítězů postoupil také proto, že Vojta Štulc do úvodních bojů nezasáhl. V závěrečných zápasech ale dokázal zabrat a přes Břeťu Chamráda, Petra Valáška a Philippa Agafonovase se dostal až do finále, kde ho zastavil Tomáš Reinbergr. Třetí místo vybojoval Honza Bílý, který porazil Philippa.

Z holek byla lepší Šárka, která Péťu porazila v přímém souboji ve skupině smrti 2:0.

Konečné pořadí Turnaje Pokročilých

Ceny

Všichni ocenění hráči si rozdělili medaile VŠ LIGY a piva zajištěná generálním partnerem VŠ LIGY společností OLIVER, v tombole Začátečníků se kromě piva losovalo o nápoje Aloe od All4fit.cz.

Nejvíce růžoví hráči a hráčky si také díky OLIVERU odnesli čokoládu Gejša.

Co příště?

Hned za týden (19.2.) nás čeká Vyhlašovací párty Podzimní sezóny
5.3. se můžete zúčastnit Squashového kempu s Adamem a Jardou
12.3. nás opět čekají turnaje Začátečníků a Pokročilých tentokrát bez doprovodné soutěže.
Únorový squash v růžovéVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...