Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Růžověly nám trička, ponožky, šatičky, tvářičky i výherní poukazy


Růžověly nám trička, ponožky, šatičky, tvářičky i výherní poukazy

14. 2. 2011, 10:51    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

 (autor: Tereza Bumbálková)
A to doslova. Únorový turnaj byl ve znamení růžové barvy. Někteří hráči pojali přípravy velice zodpovědně a vymódili se od hlavy až k patě. Turnaj začátečníků i pokročilých byl doprovázen skvělou atmosférou,vtipnými situacemi a skvělými výkony – a vo tom to přece je!
Valentýnský squash v růžovém - Začátečníci
13. 2. 2011   Turnaj   Brno – Squash
Valentýnský squash v růžovém - Pokročilí
13. 2. 2011   Turnaj   Brno – Squash

Růžový bonbónek na uvítanou

Série nedělních turnajů má své pokračování. Kolem půl druhé odpoledne se začli scházet hráči kategorie Začátečníků. Z původních dvaceti přihlášených hráčů jsme se nakonec sešli v počtu devatenácti. Každý hráč obdržel růžový bonbónek pro zpříjemnění začátku turnaje. Mezi hráči se objevovali i nováčci, kteří absolvovali noční maraton a podle jejich slov je squash nadchnul! Jedná se o Ondru Sáňku a Petra Pipka, o kterých ještě bude zmíňka.

Martin nebo Martina?

Na odehránněkteří i s odhazováním šactva. Překvapením bylo vyslečení Martina Duška, který na sobě měl uplé „reklamní tričko“ Olympia, co vyhrál na některém z dřívějších turnajů. Tričko mělo jak jinak než růžovou barvu. Doladil to růžovým šátečkem kolem stehna, napnutím hrudi, vylízajícíma bradavkama a hodně z nás si chvílemi říkalo, jestli na kurtu není Martina.

Za jeho výkon obdržel ocenění jako nejroztomilejší růžový obleček kategorie Začátečníků. Odnesl si růžový poukaz na Hodinu trénování s Davidem Honkem.

Finále

Finálové zápasy byly napínavé. O třetí místo se utkal Mirek Křenek a Dušan Horňák. Nejlepší místo se snažil utrhnout Ivan Luska a Ondra Sáňka, dva turnajoví nováčci. Vítězšví si nakonec odnesl Ondra. Gratulujeme!

Celkové výsledky kategorie Začátečníku jsou ke shlédnutí zde. Připomínám, že výsledky jsou započítány do Série Tours. Můžete se ze zajímavosti podívat, jak na tom jste v porování s ostatními.

Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena Gabča Masaříková, která měla i nejkrásnější růžové podkolenky alá Pipi dlouhá punčocha. Taky bych takový chtěla. Odnesla si jak jinak než růžový deštník Olympia, který ji k podkolenkám bude luxusně ladit.

Allmasters kategorie Pokročilých

O půl šesté na kurty nastoupila skupina Pokročilých, která měla tentokrát samé mužské zastoupení. Troufnu si říct, že obsazení tohoto turnaje bych nazvala Allmasters. Sešla ze na kurtech opravodu špička a zápasy byly napínavé a krásné až do konce.

ZONE4YOU nebo Moravská Slavia?

Vtipná historka se šťastným koncem se stala účastníkovi turnaje Pokročilých Honzovi Kořistovi, který si spletl squashové centrum a jel omylem na ZONE4YOu (Pozn. Cetrum Moravská Slavia, kde se turnaj konal, spadá pod ZONE4YOU a změnilo svůj název na příponu ZONE4YOU, takže je pravda, že to matoucí bylo).

Dvě volná místa zaplnili Začátečníci

Před začátkem turnaje jsme měli dvě volná místa kvůli odhlášení hráčů na poslední chvíli. Kluci Ondra Saňka a Pipas (Petr Pipek) bez velkého přemlouvání tato místa zaplnili. Na turnaji se jim vcelku dařilo, přesto souboj o předposlední místo je neminul. I přesto si zalouží velkou pochvalu a obdiv za skvělý výkon.

Poslední zápasy doprovázeny emocemi

V posledních zápasech šlo o vše. Došlo i na lámání ne chleba, ale rakety. A to v případě Ivana Reigla o 3. místo s Michalem Faltusem. Lukáš Brejcha se snažil odkopnout zeď na planetu země Oz, bojoval o 5.místo, které nakonec neurval Petru Nevím. Finálový zápas nám časově vyšel na sekundu. Ve finále se potkal již zmiňovaný Honza Kořista s přespolním hráčem pražské ligy, Tomášem Fecákem. Slováci nás holt na tomto turnaji dostali. Celkovým vítězem se stal Honza, kterému gratuluji!

Ocenění za nejlepší převlek si odnesl Lukáš Brejcha. Fotodokumentaci bohužel nemáme pořízenou, ale jeho růžové letní šatičky nás všechny velice pobavily. Luki, můžeš to nosit častěji.Seklo Ti to.

Celkové výsledky jsou k dispozici zde.

Přeji vám krásného Valentýna a připomínám, že přihlašování na březnový turnaj Začátečníků i Pokročilých je již spuštěno. Uvidíme se 6.3.2011.

Vaše Růžová Terez
Valentýnský turnaj v růžovémVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...