Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Mělo to koule


Mělo to koule

27. 2. 2011, 13:45    autor: Lukáš Hloušek    Reportáž   Bowling Hradec Králové

 (autor: Lukáš Hloušek)
Na prestižním Koulovém turnaji kulatých koulí se sešla spousta sportovních celebrit. Někteří z nich váleli na bowlingu, někteří spíše v posilování s půllitrem a jiní se předvedli při neuvěřitelných výkonech v doprovodných soutěžích.
Vyhlašovací párty Podzimní sezóny
24. 2. 2011   Párty   Hradec Králové –
Koulový turnaj kulatých koulí
24. 2. 2011   Turnaj   Hradec Králové – Bowling

Ať žijou týmy

Oproti původně přihlášeným 18 lidem se nás nakonec sešlo celých 22 kusů a po vzájemné domluvě jsme se rozdělili do týmů po 2 členech – děvče+chlapec. Holek dorazilo oproti plánu o 1 více, tudíž byl mimo jiné vytvořen nejodvážnější a nejvíce bojující tým celého turnaje Bob a Bobek (Ilča+Ivča), které zaslouží obrovskou pochvalu a uznání za bojovnost!

Hrálo se nejprve dvoukolově, kdy se sečetly výsledky obou hráčů v týmu, a podle naházených bodů se postupovalo do bojů o 1.-3.místo, 4.-6.místo a 7.-11.místo. V tomto rozstřelu se začínalo od nuly, tudíž každý měl šanci poprat se o co nejlepší konečné umístění.

V soubojích o 7.místo se nejvíce vyšvihnul tým Matrix (Roman+Gábina), kteří naházeli dokonce 3.nejlepší výsledek závěrečného kola 249. Za zmínku rozhodně stojí i jeden z nejvypiplanějších stylů hodu, kdy jsme se všichni nejprve báli, aby Romanova koule neudělala díru do stropu nad dráhou a poté aby po ní nezůstala díra většinou někde v druhé půlce dráhy. Všichni naštěstí přežili!

Rozhodují až poslední hody

Na finálové dráze u některých jedinců byla vidět přemíra piv pod kůží, tudíž jsem pokračoval ve své sestupné tendenci výkonů a skončil se svým týmem Winners až na 3.příčce. Specifikum mého týmu byla neúčast hezčí polovičky – v 1. a 3.hře se mi počítal průměr dívčího týmu Bob a Bobek. Druhé místo si zaslouženě odnesli Bubáčata (Verča+Buba), kdy ve finále díky neuvěřitelnému závěru Drink Teamu obsadili tuto pozici o pouhých 8bodů! Pohár za první místo nad hlavu zvednul Drink Team, kteří tvořili Ondra+Ivča a v poslední hře místo Ivči, která musela odjet dříve, Lucka. Holky předváděli Ligu Mistrů a Ondra svými vyrovnanými přesnými výkony dotáhnul svůj tým až na vrchol. Nezbývalo než smeknout a klanět se.

Konečné výsledky v PDF ke stažení zde

Každý hráč si odnesl energetický produkt Blue Shine, vítězové potom medaile, pohár, trička, peněženku a knížku od Park Golfu a Squash centra HK.

Slavnostní vyhlášení Podzimní sezony

Následovalo vyhlašování minulé sezony plné potlesku, uznání a cen pro vítěze od Pux Travelu, Blueshinu, Park Golfu, Squash centra HK, Student reality, Victoru, Snow.cz. Ve zkratce:

SQUASH

  muži ženy
1. Roman Urubčík Kateřina Sedláková
2. Lukáš Hloušek Veronika Šimková
3. Tomáš Adámek Iveta Chlupová

BADMINTON

  muži ženy
1. Martin Hurník Lucie Martinková
2. Lukáš Macek  
3. Vít Matoušek  

STOLNÍ FOTBÁLEK

  tým členové
1. EVERYTHING’S POSSIBLE Jan Burianec, Stanislav Novotný
2. Mameluci z obilí Martin Mejstřík, Dominik Erbs
3. Smashball Marian Tomášik, Marek Netík

Hry, sázky a hry se sázením

 • panáky zelené (a jiní ničitelé mozkových buněk) – z toho co vím já vs. Buba, já vs. Jirka, několikrát Ondra vs. Jirka, u Romana a Luboše se taky stavovala servírka se zelenou více než bylo zdrávo, a spousta dalších.
 • dostaň gumového medvídka z oka do pusy bez rukou. Dominoval Jirka, který chytil 2× a vyhrál nám to, nicméně Roman předvedl neuvěřitelné akrobatické číslo, tak jak ho známe z kurtu, medvídka si okem nadhodil a chytil ho jazykem někde u země zatímco dělal hvězdu.
 • pivní štafeta, kde hlavně Týna ukázala, jak že se to pivo pije, což však nakonec na vítězství v 5-ti členných štafetách nestačilo. Rozhodující slovo měli kapitáni mužstev, kdy se mi podařilo v závěru o chloupek přepít Bubu.

Třešničkou na dortu byli fotbálkisti HaNz s Dominikem, kteří dokázali během pár minut vysát všechny Blueshiny, které na stolech ještě zbyly, a vytvořili před sebou kupičku tipuju minimálně 10–15 prázdných obalů. Kluci měli pak asi veselé pokračování večera!

Suma sumárum

Bowling je nebezpečný sport! To si takhle člověk vyrazí zakoulet koulema na Koulový turnaj kulatých koulí, ráno se probudí a říká si, že mu někdo tu kouli musel nacpat do hlavy.

Co dál?

Díky všem za účast a pomoc při splácení zbylé sekery – jste úžasný, fakt díky!! Budu se těšit na dalším turnaji, který vymyslíme, a nejdříve na squashovém turnaji Šoumíjóršou v neděli 13.3. od 14:00 a nezapomeňte, Kdo nehraje v převleku jako by nehrál! Aloha…Související články


Koulový turnaj kulatých koulíVaše komentáře

Názory

 • Jakub Hojer    26. 2. 2011 v  9:15    medvídci:

  medvídci forever! :-D

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Šárka Stejskalová    28. 2. 2011 v 10:46    gratulace:

  Luci, gratulace ke stříbru! ;-) Koukám zatím jsem z týmu VŠ LIGY jediná ostuda bez medaile já:-D

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Michal Faltus    28. 2. 2011 v 11:00    Re: gratulace:

  ehm ehm…myslím Šáry, že nejsi sama…:DDD

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Šárka Stejskalová    28. 2. 2011 v 16:05    Re: Re: gratulace:

  jediná ostuda z holek;-)

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...