Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Má zlatou z mistrovství světa. A z běhu VAŠÍ LIGY!


Má zlatou z mistrovství světa. A z běhu VŠ LIGY!

26. 3. 2011, 18:10    autor: Pavel John    Reportáž   Běhání Praha

 (autor: Pavel John)
Nevidomá atletka Miroslava Sedláčková a trasér Michal Procházka. Mistři světa v běhu na 800m a světoví rekordmani na 1500m zvítězili v březnovém závodě. Navíc padl traťový rekord na 10km a přišel rekordní počet účastníků – čtěte dál!
Březnový závod SANASPORT Běžecké Tour VŠ LIGY 5km
26. 3. 2011   Tour   Praha – Běhání
Březnový závod SANASPORT Běžecké Tour VŠ LIGY 10km
26. 3. 2011   Tour   Praha – Běhání

Rekord závodu vylepšen o čtyřicet tři sekund

První jarní běh sliboval již při pohledu na startovní pole velmi zajímavé výsledky. A očekávání nebyla planá. Na deseti kilometrech se dostali hned dva borci pod dosavadní traťový rekord Tomáše Eisnera, který skončil na bronzové příčce. Jako druhý doběhl Slavomír Kvarta a zlato vybojoval Dan Kupidlovský, kterému na zdolání trati stačilo 0:34:17.

Silná konkurence na pětce

V závodě na pět kilometrů bodovaly dvě stálice naší Tour, Alena Hájková a Julie Roznosová. Ani jedna z nich však nestačila na Miroslavu Sedláčkovou s Michalem Procházkou, kteří finišovali v čase 0:20:06. Budeme jim držet palce na IBSA WORLD CHAMPIONSHIPS AND GAMES – TURKEY 2011, kam zamíří příští týden.

Modrá je dobrá

Jako již tradičně, i v březnu jsme vyhlásili běžce, který nejlépe vystihl téma závodu. Modrý od hlavy (čelenka) až k patě (boty) byl Miloš Petr.

Na příští závod si dejte do pořádku košťata. Bude totiž čarodějnický! Může ale vyhrát i inkvizitor, pokud se mu podaří nejlépe vystihnout téma. Už teď jsem zvědav na vaši výstroj.

Ďábelský závod 66

Přesně tolik se sešlo účastníků v březnovém závodě. Měl jsem možnost si pětku vyzkoušet na vlastní kůži. Za sebe musím říct, že to byl krásný zážitek. Tu trať jsem běžel už mockrát. Každý měsíc stavím velkou část značení. Poprvé jsem tam ale pocítil správný závodní rytmus.

Najednou zkrátka vím, že teď běžím fofrem do cíle. Jiné možnosti by mě akorát zdržovaly a tak se jimi nezabývám.

Možná je to číslem na hrudi, stopkami v cíli anebo běžci na trati. Každopádně všem, kteří ještě mají pochybnosti o běhání doporučuji účast v dvoukilometrovém Začínám běhat 27.4.2011!. Na skutečně pohodové trati si vyzkoušíte to, o čem mluvím. Skvělý pocit v cíli je pak třešničkou na dortu. Tak se přihlašte!
Březnový závod BT VŠ LIGYVaše komentáře

Názory

  • Pavel John    26. 3. 2011 ve 21:57    Klíče:

    Který běžec si u nás zapomněl klíče? Neměňte zámky, ozvěte se mi. Rád je vrátím majiteli! Stačí svazek jen správně popsat.

    Pavel +420 737 955 950 pavel.john@vsli­ga.cz

    0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
       odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...