Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Beach v prachu pro Evoluci!


Beach v prachu pro Evoluci!

17. 4. 2011, 22:44    autor: Michal Faltus    Reportáž   Beach volejbal Brno

 (autor: Michal Faltus)
Počet týmů sice nebyl takový, jako když hladina teploměru ukazovala hluboko pod nulu, ale na kvalitě a pohodě to v žádném případě neubralo! Spousta vyrovnaných zápasů, krásné finále, návštěva TopTep.cz, předávačka cen, díky které „vyhráli“ vlastně všichni a následné zakončení v Pegasu, to byla jenom část dnešního výborného dne.
TopTep.cz Závěrečný turnaj v Beachi! - MIXY
17. 4. 2011   Turnaj   Brno – Beach volejbal

Neděle 9 hod? Trošku brzo….:-D

Začátek turnaje, ani v propozicích psaná doba prezence většinu týmů příliš nerozhodila, takže příchod v 9:05 nebyl výjimkou. Naštěstí jsme měli dost času, takže to ničemu nevadilo a mohlo se jít na to! Zatímco v první skupině bylo o postupujících rozhodnuto už po prvních dvou kolech, v druhé to byl boj až do posledního balonu! Úroveň turnaje byla od počátku vynikající, k vidění byly krásné výměny, spousta akrobacie, nicméně zřejmě nejvíce všechny " zaujal" šílený prach, který byl přítomen v hale.

Závěrečné boje se vyvinuly pro Evoluci

Ze skupiny A postoupily týmy Kábrt a Evoluce a ze skupiny B Chip a Dale a Brňáci. Zejména postup Brňáků byl doslova za pět dvanáct, když v rozhodujícím zápase s Dančou a Petrem vyhráli až v závěru 21:19. Semifinále bylo konečnou pro Brňáky a Chip a Dalea, kteří si to rozdali o bronz, jež nakonec ukořištil postavičky oblíbených dětských seriálů našeho mládí.

Než dojde řeč na finále, tak je zapotřebí zmínit heroické výkony týmů, které se umístily na 5.-8. místě. Někteří bojovali s kocovinou, jiní s bagrem, ovšem vydali ze sebe vše a to se cení!

Finále bylo bezesporu vrcholem turnaje! Zkušení bííčaři z Kábrtu vypadali zpočátku lépe, ovšem v průběhu setu převzala otěže finále do svých rukou Evoluce a až do stavu 19:14 dominovala. Pak však Kábrt zabrali a otočili na 20:19. Poté přišla lajna, dobré podání, smeč a….vítězem je Evoluce!

Chvilka pro Toptep.cz + ceny aneb každý něco dostal

Po skončení turnaje čekalo na hráče příjemné překvapení v podobě drobné prezentace brněnského navigátora TopTep.cz, jež se letos stal lokálním partnerem VŠLIGY. Hráčům se ve zkratce představili a především nejlepší trojici předali kartičky plné benefitů! Za hráče i sebe jim velice děkujem! Vzhledem k ocenění nejlepších jsem usoudil, že zbytek by také neměl zůstat na ocet, tudíž si nakonec zbytek odnesl volejbalový balon, a celkem čtyři poukazy od PEGASU.

Po turnájku na oběd s pěti a čtyřma v osmi

Po ukončení turnaje, jak už to bývá, jsme měli hlad,že…Co s tím už nebyl takový problém. jelikož většina vyhrála piva zdarma, tak jsme zapadli do Pegasu v počtu osmi kusů a užívali si krásného počasí na zahrádce. Většina volila dobrý obídek a pivo a žlutá tekly proudem. Ne, že bych to až do večera necítil….Mno, já myslím, že to byl krásný turnaj!! Všem hráčům děkuji a v létě již na sluníčku, a to bude paráda!

Michal F.
Beach v prachu pro Evoluci!Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...