Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » SPORTKEMP předčil očekávání!


SPORTKEMP předčil očekávání!

9. 7. 2011, 4:00    autor: Šárka Reinbergrová    Reportáž   

 (autor: Šárka Stejskalová)
VŠ LIGA hlásí nový přírůstek do rodiny úspěšných akcí! Na nultý ročník SPORTKEMPU dorazila více než stočlenná „tepláková“ výprava sportovních nadšenců z celé ČR. Zrodila se nová tradice?
Sport kemp VŠ LIGY - BEZ TRÉNINKŮ
2. 7. 2011   Kemp   –
Sport kemp VŠ LIGY
2. 7. 2011   Kemp   –

Pro 108 sporťáků a sporťaček jsme si do Rumburku společně s pěticí trenérů připravili na 2.-6. července 2011 nabitý program. Pršavé počasí a zima se nám ho pokusily překazit, ale my se nedali! A tak se sportovalo, seznamovalo, hrálo, soutěžilo, tančilo a popíjelo o 106! A poslední dva dny jsme se dočkali i sluníčka.

Dopoledne patřila 3hodinovým tréninkům, které šéfovali skvělí trenéři Standa (badminton), David (tenis), Ondra (beach volejbal), Adam a Tomáš (squash). Odpoledne volitelný program nebo se hrály „miniturnaje“. Večery byly ve znamení diskotéky, hry na kytaru a společenských soutěží (pivní štafeta, flip cup, líbací eso, poker, Bang!, bowling, fotbálek a elektronický basket, který se stal velkým hitem).

Sporkempaři, doufám, že se s námi podělíte se svými sportkempovými příhodami a dojmy v diskusi pod článkem!

Pod vedením kapitánů-trenérů se utkalo pět cca dvacetičlenných týmů, které byly sestavené ze všech „účastníků zájezdu“. Soutěžilo se v průběhu celého kempu a to v několika spíše netradičních disciplínách. Ne všichni (obzvláště Moraváci) měli radost z vítězství Pražáků (tým „Pražské kurvy“), které měl pod taktovkou Tomáš – prezident VŠ LIGY. Před závěrečnou „Teplákovou párty“ jsme vyhlásili vítěze týmového Gigatlonu i všech proběhlých soutěží a turnajů jednotlivců. Rozdávaly se sportovní i labužnické ceny, sekt, pusy a diplomy.

Pěti-denní nonstop party a sportovní šílenství nám daly zabrat, ale o to více jsme si to užili. Zážitků byla spousta, těžko je nacpat do jedné reportáže. Fotky a videa (viz níže) hovoří za vše. Další fotky najdete na facebooku VŠ LIGY. Enjoy!

Akce proběhla za podpory partnerů VŠ LIGY, kterým tímto děkujeme!
GE Money Bank
Ernst&Young
IDEA
Sportprotebe.cz
PUX travel

Kdo s námi letos do Rumburka nevyrazil, o hodně přišel! Vzhledem k pozitivním ohlasům to ale snad budete mít šanci napravit za rok! Všem zúčastněným bych chtěla moc poděkovat za skvělou atmosféru a pohodový přístup, díky kterému budu na náš premiérový SPORTKEMP VŠ LIGY moc ráda a dlouho vzpomínat!

Sportu zdar!

Vaše komentáře

Názory

 • Jakub Hojer    9. 7. 2011 v  9:01    MASAKR:

  skvělý video. některý fotky mě trochu překvapily (hlavně ty na fb), nicméně si pořád ještě myslim, že to nebyla špatná akce :-D

  1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Jan Kučera    9. 7. 2011 v 11:46    Re: MASAKR:

  Ano akce to byla zajistě vydařená, určitě bude super, když se z toho stane tradice… s partou lidí nonstop sport & párty co více si přát :) jo možná si toho víc pamatovat :) ale to asi jak koukám na kubovu poznámku bude také paušální problém více lidí, hold večery no :)

  0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

 • Lukáš Příšovský    11. 7. 2011 ve 13:27    super video :):

  Sarko, super video, diky :) L.

  1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
     odkaz na tento příspěvek   odpovědět »

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...