Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Ani match Plzeň vs. Barcelona nezabránil bowlení…


Ani match Plzeň vs. Barcelona nezabránil bowlení…

20. 10. 2011, 11:13    autor: Lucie Ernestová    Reportáž   Bowling Olomouc

 (autor: Jakub Hojer)
Ve středu 19.10.2011 proběhl v Olomouckém sportcentru BEST další bowlingový turnaj. Ačkoli se ten večer odehrával pro příznivce fotbalu jeden z velmi očekávaných zápasů , účast byla pěkná a my se opět parádně bavili.
Olomoucké rozkoulení
19. 10. 2011   Turnaj   Olomouc – Bowling

KOMORNÍ UVOLNĚNÁ ATMOSFÉRA

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů, mezi nimiž opět nechyběly staré známé tváře. Snad možná i proto se tento turnaj nesl ve znamení uvolněné, přátelské – téměř až rodinné – atmosféry. Po přezutí do typické dvojbarevné obuvi a rozřazení týmů na jednotlivé dráhy již nebránilo nic tomu, aby se ve sportcentru BEST mohlo začít bowlet.

„CHCI CENU PRO NEJLEPŠÍHO HRÁČE KOLA!“ … volala Káča

Systém hraní spočíval nejdříve v kvalifikaci, které se zúčastnilo všech 6 týmů. Koulelo se na 2 kola, přičemž následně se sečetly body a první čtyři týmy s největším počtem bodů postoupily do finálních bojů o 1. až 4. místo. Celý herní systém se zamlouval zejména těm, kteří mají tak říkajíc vyrovnané výsledky – což se nedalo říci o týmu Královen všech moří, ve složení Lucie Ernestové a Kači Vojkovské. V prvním kole dosáhly dívky téměř nejlepšího skore ze všech a tudíž se nebylo čemu divit, když se Káča snažila dovolat spravedlnosti a požadovala cenu (nebo alespoň obrovské ovace) pro ni, jakožto nejlepšího hráče kola. Jelikož se jedná o dívku značně půvabnou (a také dosti ostrou), bude se muset realizační tým na příště zamyslet a s herním systémem něco provést.

FINÁLNÍ BOJE PLNÉ NERVŮ

Finále probíhalo ve všem již dobře známém složení týmů Pat a Mat (Boris a Tom), Fotříci (Kamil a Marek), Čuprstar (Pavel a Míra) a nově pojmenovaném, avšak složením nikterak překvapujícím BMW se posralo (David a Mates). Posledně jmenovaný tým byl vážně vtipným oříškem, jelikož majitel uvedené značky auta onen den prožíval nepříjemné chvilky s autobaterií, což v něm zanechalo zřejmě natolik silný zážitek, že jej zkrátka promítl i do názvu týmu. Fotříci patřili opět k nejveselejším týmům turnaje, což lze přisuzovat zejména Kamilovi a jeho náladičce po 6 pivech. Ačkoli Marek několikrát prohlásil, že s ním už tedy nikdy hrát nebude, všichni víme, že tato věrná dvojka se ukáže v obdobné sestavě i na dalším turnaji. Očekávaní favoriti Pat a Mat se tentokrát potýkali s troškou smůly a to zejména tehdy, když ve finálních hrách zaškobrtl Tomáš Bárta (ovšem jak záhy konstatoval: „Borisi, to není moje chyba, prostě mě málo trénuješ.“)

Konečné výsledky máme zde:

pořadí název týmu hráči
1. Čuprstar Pavel Vítek, Mirek Němeček
2. BMW se posralo David Paulů, Mates Uvíra
3. Pat a Mat Boris Fencl, Tomáš Bárta
4. Fotříci Kamil Mádr, Marek Tauchman
5. Královny všech moří Lucie Ernestová, Kateřina Vojkovská
6. Zubní víly Marie Obroučková, Jana Kroumanová

Závěrem bych ráda poděkovala sportcentru BEST za příjemné prostředí a rovněž všem sponzorům, kteří hráče obměnili drobnými cenami.

Máte-li chuť změřit síly na bowlingovém turnaji i příště nebo víte o někom, kdo by chtěl posílit naše řady, mám pro vás pozvánku na turnaj 9.11. s názvem KOULÍME S ČERVENÝM NOSEM (část startovného bude věnována nadaci Konta Bariéry).
Olomoucké rozkouleníVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...