Úvod » Články » První badminton na pohodu

První badminton na pohodu

22. 10. 2011, 11:32    autor: Petr Vitasek    Reportáž   Badminton Ostrava

(autor: Petr Vitasek)
Po krátké odmlce letních prázdnin a letního odpočinutí, jsme se opět sešli na prvním badmintonovém turnaji VŠ LIGY. Turnaj se tentokrát uskutečnil v hale ModelPort. Některým hráčům tato změna svědčila, jiným naopak ne. Kdo se nakonec umístil na stupních vítězů a nejlíp se dokázal vypořádat se změnou prostředí, se dočtete v článků.
Beďas TOUR 1.turnaj
16. 10. 2011   Turnaj   Ostrava – Badminton

V neděli 16.10.2011 v 9:00 se uskutečnil první badmintonový turnaj VŠ LIGY. Turnaj byl naplněn jen zčásti, ale i to stačilo, aby se turnaj konal a mohlo se bojovat a veledůležité body do TOUR. Škoda některých odhlášek doslova za pět minut dvanáct.

Počty nelžou

Přihlášených bylo celkem 10 hráčů včetně správce Petra, který však nakonec ze zdravotních důvodů nehrál a soustředil se především na dobrý chod celého turnaje. Hráči si zahráli formou každý s každým, což původně nebylo v plánu, ale nakonec jsem tak rozhodl po dobré časové stránce a rychlých průběhů zápasů.

V první pětičlenné skupince se nejvíce dařilo Martinu Kornelovi a Pavlovi Halfarovi v druhé skupince figuroval věrný hráč ligy Patrik Kusin a Roman Mlýnek. U Romana, šel vidět jistý handicap s předešlého dne, ale i tak zabojoval jako lev.

Věční kamarádi na kurtu i mimo něj

Na turnaj dorazili opět kamarádi Tomáš Lach a Radim Jakel, kteří si to evidentně užívali jak před samotným zápasem jistou rivalitou, tak na kurtu. Tomáš byl tentokrát lepší a porazil Radima 2:0. Tomu nepomohlo ani extra triko připravené speciálně na tento zápas.

Boje o prvenství

Průběžné první místo si stále udržoval Martin Kornel, Patrik Kusín a Pavel Halfar ikdyž jejich hra nebyla zcela stoprocentní jak jsme zvyklí. Přesto si se všemi dokázali poradit a až vzájemné zápasy nám definitivně rozhodly o konečném pořadí. Kdy Martin suverénně všechny převálcoval a Patrik prohrál jak s Martinem tak s Pavlem.

Ceny pro vítěze

Hráči kteří se umístili na stupních vítězů si odnesli:

• 1.místo – Fotbalový míč a triko Ostrava
  • 2.místo – Energetický prášek Optonia a energetické bonbóny
  • 3.místo – Ponožky a ???

A samozřejmě nechyběly medaile a diplomy a veledůležité body!!!