Úvod » Články » Pohodový sobotní turnaj

Pohodový sobotní turnaj

22. 1. 2012, 20:49    autor: Michal Juráň    Reportáž   Squash Zlín

(autor: Michal Juráň)
Den: Sobota 21. ledna 2012 Místo: hala Badminton Růmy, Zlín Věc: Badmintonový turnaj
Lednový CARLTON badmintonový turnaj
21. 1. 2012   Turnaj   Zlín – Badminton

Invaze z okolních měst

Do Zlína se v sobotu na badminton dostavilo 16 hráčů, kteří se sjeli z různých koutů Zlínského kraje. Mohli jsme přivítat např. 4 hráče z Holešova, 2 hráče z Roštína, 1 hráčku z Lutoniny a jednoho a půl hráče z Lužné u Vsetína. Celý turnaj se nesl v přátelském a pohodovém duchu, a o to přece jde, ne?

Jak se to všechno semlelo

16 hráčů, to je ideální počet na turnaj. 4 skupinky po 4 hráčích, ve skupině každý s každým a potom lepší dva ze skupiny do pavouka vítězů a horší dva do pavouka o 9. – 16. místo. Kromě 13 hráčů se představily i 3 hráčky, které zpestřily celý turnaj – jinými slovy – bylo na co koukat :). Nejlepší hráčka, Jana Běhulová, se umístila na krásném 8. místě.
Mezi nejlepší 4 hráče se probojoval Luba Dufek, David Holinek, Ivo Motýl a Milan Kafka.

Nejlepší z nejlepších a tak dále

O třetí flek si to rozdal Ivo Motýl a Milan Kafka. V napínavém zápase zvítězil Ivo Motýl a vybojoval tak třetí místo. Ve velkém finále se potom potkal David Holinek a Luba Dufek. I když se Luba Dufek snažil, nakonec to stačilo jen na stříbrnou placku. První místo a zlatou medaili si z turnaje zaslouženě odnesl David Holinek.

Tři nejlepší hráči si odnesli ceny od firmy DUNLOP a všechny zúčastněné hráče podpořil energeťák RED BULL!