Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Ibalgin, revoluce, plácači!


Ibalgin, revoluce, plácači!

12. 2. 2012, 18:22    autor: Michal Faltus    Reportáž   Beach volejbal Brno

 (autor: Michal Faltus)
Mám tři piva, jednu ferneťuvku, kung paolo a vím jak se zapíná kompl a rožíná světlo….Ano, příchází další reportáž z úspěšného brněnského beach turnaje, který se dle mého názoru opravdu vyvedl!
Naboso Tour de Beach - 4.turnaj
12. 2. 2012   Turnaj   Brno – Beach volejbal

Kosa nebyla, i tak jsme se scházeli jak švábi na pivo….

Předpověď nebyla sranda. Minus 40 sice na Brno nevypadalo, ale i minus 25 není sranda. Nakonec nás „zachránilo“ minus 15. Uf. I tak jsme se scházeli jak švábi na pivko. Ale byla i překvapení. Kubík Vacula došel včas – děkujeme! začali jsme tedy v pohodě, opozdílek byl akorát Honza Pecháček, no jaká to náhoda!

Gruppen

Už ve skupinách došlo k překvapením. Vypadli Vanilla team, a tak tak postoupila Náhoda, která právě s Vanillou si to rozdali v posledním balonu o postup/nepostup. Nejvyrovannější skupinou bylo béčko, kde o postupu rozhodovaly až body. Nakonec Knedle uspěly a Evča to okomentovala velice výstižne slovy: „Hej Filipe, my jsem dobří haluzáři, zase jsme postoupili tak tak!“ Suverenně postupovali Ibalgini, Plácači, Sek a Zula a bylo jasné, že právě mezi těmito týmy hledat vítěze.

Pavúci

Dolní pavouk jako již tradičně provázela uvolněnější atmosféra! Hra byla mnohdy exhibiční, nutno však říct, že kvalita byla docela slušná! Vítězi tohoto pavouku se stal Vláčkomat. Tento tým z mého pohledu krom tohoto triumfu vyhrál i kategorii „nejlepší název týmu“. Vláčkomat měl i navíc, ale Láďa se dle svých slov rozjel až po hodině a půl, což znamenalo již konec nadějí postoupit nahoru. Druhé místo v dolňácích si odnesli Hrošíci a třetí místo poněkud netradiční tým „Předposlední“. Tedy rozuměj Předposlední skončili jedenáctí z šestnácti..

Hned čtvrtfinále nabídlo velký souboj mezi Ibalginama a Náhodou. Ibalgini prokázali svoji neporazitelnost a postoupili do semifinále. Dále postoupila Revoluce, Sek a Zula a Plácači. Ti si nakonec rozdělili medaile v podobě – Ibalgin zlato (diplom jsem měl již předepsaný před turnajem), Revoluce stříbro a Plácači, kteří se opravdu fest radovali, že paní Martinko! Finále bylo vskutku nádherné a rozhodovaly až závěrečné body, vyhráli nakonec Ibalgini 2:1 na sety!

Zajímavosti ze zákulisí aneb nechybělo dítě, pes a třílitrová slivovice

Ať tady jen neprndáme, je třeba i sdělit něco ze zákulisí turnaje. Takže protentokráte nás navštívil pejsek a též dcerunka od Filipa Marka, které se dle mého mínění velice líbilo. Dělala bábovičky pobíhala kolem kurtů a taky povzbuzovala taťku s tetou. Pomohlo to na 7. místo! Za zmínku stojí též asi třílitrová slivovice, kterou dotáhl Martin Lokaj a ze které si většina z nás trochu zavdala! Byla výborná, ale ta lahev vzbuzovala trochu respekt!

Nesmím ještě zaopmenout na nesmrtelné plkání některých našich krásných dam, které si mezi zápasy musely sdělit spoustu strašně důležitých poznatků ze života. Štěbetání opravdu stálo za to! Fotky hovoří za vše.

Poturnajové pívo

Tentokrát jsem nezklamal a vydal se na poturnajové pivo. Nevím co k tomu říct víc, snad je sem se naučil opravdu netušené možnosti některých mých známých, co je možné dělat u tak normálních činností jako je zapínání počítače nebo rožínání světla v pokoji…Fakt pecka!

Závěrečné vály

Pořadí týmů bylo tedy následující:

1. Ibalgin
2. Revoluce
3. Plácači
4. Sek a Zula
5. Lužánky
6. Náhoda
7. Knedle
8. Bigbang
9. Vláčkomat
10. Hrošíci
11. Předposlední
12. Amatéři
13. Vanilla team
14. Kofola
15. Chip a Dale
16. To není jedno
  1. velký dík patří také sponzorovi turnaje NABOSO o jejichž velmi hodnotné ceny se hraje v rámci celé Tour! a dále patrnerovi VŠLIGY PUXTRAVELU
  2. z dalších turnajů bude EXTRA TURNAJ a dále klasika 11.3.2012

POZOR!! u obou turnajů je změněn systém přihlašování tak bacha na to!!

Finále zde:

Zdar, zdar, zdar!!

MF
Naboso 4. turnaj v beachiVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...