Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Hráči

Úvod » Hráči » Aneta Bubeníčková


Aneta Bubeníčková (10114)

Aneta Bubeníčková (10114)

Aneta Bubeníčková
(ID 10114)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 94 %
  • Škola: MENDELU v Brně
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 34 let


Podzimní sezóna 2017

3. liga A
úspěšnost: 57 %
538 bodů
22. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 26 prohrané sety: 23 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 2 skreče: 5

Letní sezóna 2017

5. liga A
úspěšnost: 64 %
334 bodů
33. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 17 rozdíl: 10 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 4 skreče: 7

Jarní sezóna 2017

3. liga B
úspěšnost: 56 %
619 bodů
25. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 23 rozdíl: 11 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 3

Podzimní sezóna 2016

3. liga B
úspěšnost: 50 %
157 bodů
141. místo 17. místo v ženách
vyhrané sety: 6 prohrané sety: 8 rozdíl: -2 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 2 rozdíl: 0 skreče: 2

Letní sezóna 2016

3. liga A
úspěšnost: 72 %
546 bodů
13. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 45 prohrané sety: 24 rozdíl: 21 vyhrané zápasy: 13 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 8 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

4. liga B
úspěšnost: 41 %
721 bodů
25. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 35 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -3 skreče: 1

Podzimní sezóna 2015

5. liga B
úspěšnost: 53 %
606 bodů
32. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 34 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 4

Jarní sezóna 2015

4. liga B
úspěšnost: 80 %
702 bodů
27. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 41 prohrané sety: 16 rozdíl: 25 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 3 rozdíl: 9 skreče: 1

Podzimní sezóna 2014

5. liga B
úspěšnost: 76 %
612 bodů
40. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 44 prohrané sety: 14 rozdíl: 30 vyhrané zápasy: 13 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 9 skreče: 1

Jarní sezóna 2014

5. liga A
úspěšnost: 50 %
706 bodů
31. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 29 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Podzimní sezóna 2013

5. liga B
úspěšnost: 44 %
649 bodů
35. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 30 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

5. liga A
úspěšnost: 50 %
490 bodů
22. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 30 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 9 rozdíl: 0 skreče: 3

Podzimní sezóna 2012

5. liga B
úspěšnost: 56 %
405 bodů
26. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 27 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 3

Jarní sezóna 2012

5. liga A
úspěšnost: 67 %
408 bodů
22. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 40 prohrané sety: 28 rozdíl: 12 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 6 skreče: 1

Jarní sezóna 2011

5. liga A
úspěšnost: 50 %
392 bodů
25. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 29 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 2

Podzimní sezóna 2010

5. liga B
úspěšnost: 60 %
369 bodů
31. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 30 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 3 skreče: 1

Léto 2010

2. liga A
úspěšnost: 56 %
324 bodů
7. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 25 rozdíl: 13 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Letní semestr 2010

7. liga A
úspěšnost: 88 %
302 bodů
43. místo 1. místo v ženách
vyhrané sety: 43 prohrané sety: 11 rozdíl: 32 vyhrané zápasy: 14 prohrané zápasy: 2 rozdíl: 12 skreče: 0

Zimní semestr 2009

10. liga A
úspěšnost: 57 %
76 bodů
112. místo 14. místo v ženách
vyhrané sety: 15 prohrané sety: 9 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 3 rozdíl: 1 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.01.2018 20:00 3. Erik Staffa ZONE4YOU fitness club 3:1
30.12.2017 09:00 3. Ivan Reigl ZONE4YOU fitness club 0:3
29.12.2017 19:30 3. Karel Hudec ZONE4YOU fitness club 3:1
22.12.2017 07:00 3. Jiří Toužín ZONE4YOU fitness club 3:1
12.12.2017 18:00 3. Prasek Petr ZONE4YOU fitness club 3:0
30.11.2017 20:00 4. Miroslav Petruška ZONE4YOU fitness club 3:0
21.11.2017 20:00 4. Erik Staffa ZONE4YOU fitness club 2:3
06.11.2017 20:00 4. Radoslav Fašanek ZONE4YOU fitness club 3:1 i
01.11.2017 11:54 4. Petr Jeřábek S:S
31.10.2017 20:00 4. Mojmír Špalek ZONE4YOU fitness club 3:1
31.10.2017 07:00 4. Jiří Toužín ZONE4YOU fitness club 3:0
30.10.2017 09:00 4. Viktor Potěšil ZONE4YOU fitness club 0:3
26.09.2017 11:00 5. Michal Tahal ZONE4YOU fitness club 3:0
21.09.2017 20:00 5. Jiří Lepka ZONE4YOU fitness club 3:1
08.09.2017 19:00 5. Michal Paštěka ZONE4YOU fitness club 3:1
31.08.2017 16:00 6. Jakub Chmelka ZONE4YOU fitness club 3:0
29.08.2017 07:00 6. Tom Kaňok ZONE4YOU fitness club 3:0
21.08.2017 17:00 6. Matěj Blata Draken Brno 3:0
01.08.2017 12:39 5. Martin Basovník S:S
01.08.2017 12:39 5. Lukáš Košut S:S
23.05.2017 20:00 3. Michal Kopecký ZONE4YOU fitness club 2:3
14.05.2017 10:00 3. Jiří Toužín ZONE4YOU fitness club 1:3
27.04.2017 20:00 4. Ladislav Paďour Draken Brno 2:3
25.04.2017 20:00 4. Mojmír Špalek ZONE4YOU fitness club 3:0
09.04.2017 09:30 4. Luďa Rektořík ZONE4YOU fitness club 3:1
30.03.2017 16:30 5. Gabriela Masaříková Draken Brno 3:0
29.03.2017 20:00 5. Petr Jeřábek ZONE4YOU fitness club 3:0
23.03.2017 20:00 5. Vladimír Ondráček ZONE4YOU fitness club 3:0
18.03.2017 11:00 5. Milan Mužík ZONE4YOU fitness club 2:3
28.02.2017 22:00 6. Jiří Kružík ZONE4YOU fitness club 3:1
27.02.2017 14:00 6. Martin Adamec ZONE4YOU fitness club 3:0
12.02.2017 10:00 6. Libor Palán ZONE4YOU fitness club 3:0
17.10.2016 15:00 3. Adam Soukal Draken Brno 3:2
12.10.2016 15:00 3. Stanislav Gábler Draken Brno 3:0
30.09.2016 15:00 3. Robert Šťastný Draken Brno 1:3
22.09.2016 15:00 3. Ladislav Kus Draken Brno 3:2 i
17.09.2016 10:00 3. Michal Šťastný II. ZONE4YOU fitness club 3:0
16.09.2016 15:00 3. Petr Špaček Draken Brno 3:0
30.08.2016 15:00 3. Vladimír Kolegar ZONE4YOU fitness club 3:2
29.08.2016 15:00 3. Ladislav Kus ZONE4YOU fitness club 1:3
27.08.2016 10:00 3. Martin Kopal ZONE4YOU fitness club 3:0
22.08.2016 16:00 3. Vladimír Malý ZONE4YOU fitness club 0:3 i
13.08.2016 11:00 3. Tomáš Tauš ZONE4YOU fitness club 3:0
23.07.2016 12:00 3. Michal Šťastný II. ZONE4YOU fitness club 2:3
22.07.2016 17:00 3. Roman Förster Draken Brno 3:1
15.07.2016 19:00 3. Adam Massey ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
30.06.2016 08:00 4. Martin Kotlík ZONE4YOU fitness club 3:2
29.06.2016 18:30 4. Ladislav Paďour Centrum Viktoria 3:2
29.06.2016 17:00 4. Mojmír Špalek Centrum Viktoria 3:0
16.06.2016 15:00 4. Michal Hlavačka Draken Brno 3:0
30.05.2016 21:00 4. David Vodák ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
27.05.2016 16:00 4. Roman Förster Draken Brno 0:3
26.05.2016 20:00 4. Erik Staffa ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
15.05.2016 11:00 4. Michal Šťastný II. ZONE4YOU fitness club 2:3
26.04.2016 21:00 3. Radek Paleček ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
25.04.2016 17:30 3. Aleš Tchuř Sport Balkán 1:3
14.04.2016 20:00 3. Roman Malo Sport Balkán 0:3
31.03.2016 20:00 3. Radim Krampol ZONE4YOU fitness club 3:1
29.03.2016 15:00 3. Martin Štěpán Draken Brno 3:2
20.03.2016 10:30 3. Robert Šťastný ZONE4YOU fitness club 2:3
18.03.2016 21:00 3. Ronald Pari 3:S
29.02.2016 20:00 4. Petr Jeřábek ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
27.02.2016 10:00 4. Vladimír Kolegar ZONE4YOU fitness club 3:2 i
23.02.2016 20:00 4. Roman Förster ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
24.01.2016 11:00 5. Tomáš Tauš ZONE4YOU fitness club 3:1
22.01.2016 14:00 5. Jiří Kratochvíl ZONE4YOU fitness club 3:1
17.01.2016 11:00 5. Jan Konečný ZONE4YOU fitness club 3:1
13.01.2016 14:00 5. Petr Špaček ZONE4YOU fitness club 3:1
03.01.2016 12:00 4. Ronald Pari ZONE4YOU fitness club 2:3
18.12.2015 14:00 4. Vladimír Kolegar ZONE4YOU fitness club 3:1
11.12.2015 20:00 4. Erik Staffa ZONE4YOU fitness club 0:3
29.11.2015 10:00 5. Martin Kopal ZONE4YOU fitness club 3:1
22.11.2015 14:00 5. Radoslav Fašanek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
19.11.2015 15:00 5. Martin Kotlík Draken Brno 3:2
18.11.2015 14:00 5. Martin budinský Draken Brno 3:2
22.10.2015 20:00 4. Petr Jeřábek ZONE4YOU fitness club 2:3
16.10.2015 14:30 4. Aleš Tchuř Sport Balkán 0:3
27.05.2015 15:00 4. Radek Paleček Draken Brno 3:1
26.05.2015 15:00 4. Aleš Tchuř Sport Balkán 3:2
21.05.2015 12:00 4. Ronald Pari 3:S
30.04.2015 20:00 4. Mojmír Špalek ZONE4YOU fitness club 3:1
23.04.2015 19:00 4. Miroslav Ševečka ZONE4YOU fitness club 1:3
20.04.2015 15:00 4. Martin Štěpán Draken Brno 2:3 i
26.03.2015 16:00 5. David Kubín Sport Balkán 3:0
23.03.2015 20:00 5. Michal Kopecký ZONE4YOU fitness club 3:0
01.03.2015 08:00 5. Prasek Petr Centrum Viktoria 3:1
26.02.2015 20:00 5. Petr Špaček Sport Balkán 3:2
20.02.2015 19:00 5. Ondřej Zezula ZONE4YOU fitness club 2:3
29.01.2015 20:00 5. Erik Staffa ZONE4YOU fitness club 3:1
25.01.2015 11:00 5. Radek Dudešek ZONE4YOU fitness club 1:3 i
23.01.2015 14:30 5. Filip Kužel 3:0
22.01.2015 15:00 5. Petr Felgr Sport Balkán 2:3
20.12.2014 10:30 6. Mojmír Špalek ZONE4YOU fitness club 3:0
18.12.2014 20:00 6. David Kubín ZONE4YOU fitness club 3:0
14.12.2014 11:00 6. Michal Šťastný II. ZONE4YOU fitness club 3:0
30.11.2014 13:30 7. Vladimír Tovarňák ZONE4YOU fitness club 2:3
27.11.2014 15:00 7. Erik Staffa Draken Brno 3:0
26.11.2014 21:00 7. Martin Holík ZONE4YOU fitness club 3:0
23.11.2014 11:00 7. Tomáš Repel ZONE4YOU fitness club 3:0
01.11.2014 10:00 8. Tomáš Mudra ZONE4YOU fitness club 3:0
01.11.2014 10:00 8. Michail Knyrevič ZONE4YOU fitness club 3:0
28.10.2014 14:00 8. Karel Lábr ZONE4YOU fitness club 3:0
27.10.2014 15:00 8. David Vodák Draken Brno 3:1 i
26.10.2014 10:00 8. Zdeněk Pařík ZONE4YOU fitness club 3:0 i
30.05.2014 14:00 5. Prasek Petr ZONE4YOU fitness club 3:0
27.05.2014 20:00 5. Radek Dudešek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
30.04.2014 14:00 5. Filip Kužel ZONE4YOU fitness club 2:3
28.04.2014 13:00 5. Aleš Tchuř ZONE4YOU fitness club 3:2
25.04.2014 19:00 5. Miroslav Turák ZONE4YOU fitness club 1:3
06.04.2014 11:00 5. Martin Kopal ZONE4YOU fitness club 3:0
31.03.2014 14:00 4. Hanuš Hudousek ZONE4YOU fitness club 1:3
26.03.2014 21:00 4. Petr Felgr Centrum Viktoria 0:3
23.03.2014 11:00 4. Vladimír Kolegar ZONE4YOU fitness club 2:3
16.03.2014 11:00 4. Karel Obluk ZONE4YOU fitness club 2:3
28.02.2014 14:00 4. Radek Paleček ZONE4YOU fitness club 3:1 i
25.02.2014 18:30 4. Jiří Štefl Sport Balkán 1:3 i
24.02.2014 14:30 4. David Vodák Sport Balkán 3:1
23.02.2014 11:00 4. Medley John ZONE4YOU fitness club 3:1 i
25.01.2014 11:00 5. Tomáš Havlík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
19.01.2014 09:30 5. Peter Novotný Sport Balkán 2:3
05.01.2014 19:00 6. Miroslav Křenek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
05.01.2014 12:00 6. Tomáš Hlavinka ZONE4YOU fitness club 1:3
04.01.2014 10:30 6. Martin Jízdný ZONE4YOU fitness club 3:0 i
16.12.2013 16:30 6. Aleš Tchuř Sport Balkán 3:1
30.11.2013 11:00 5. Roman Förster ZONE4YOU fitness club 1:3
23.11.2013 11:00 5. Ronald Pari ZONE4YOU fitness club 0:3
10.11.2013 11:00 5. Miroslav Ševečka ZONE4YOU fitness club 1:3
03.11.2013 19:00 4. Jiří Štefl ZONE4YOU fitness club 1:3 i
30.10.2013 15:00 4. Miroslav Chmelař Sport Balkán 1:3
27.10.2013 11:00 4. Filip Nguyen ZONE4YOU fitness club 0:3
20.10.2013 10:30 4. Robert Šťastný ZONE4YOU fitness club 2:3 i
30.05.2013 17:00 5. Michal Šťastný I. Sport Balkán 2:3
30.05.2013 16:00 5. Miroslav Křenek Sport Balkán 3:1
28.05.2013 14:00 5. Miroslav Turák ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
15.05.2013 16:00 5. Jiří Slezák Sport Balkán 3:1
30.04.2013 21:00 4. Miroslav Ševečka ZONE4YOU fitness club 0:3 i
19.04.2013 20:00 4. Vladimír Malý ZONE4YOU fitness club 0:3
30.03.2013 11:00 5. Filip Rozprým ZONE4YOU fitness club 3:0
28.03.2013 16:30 5. Miroslav Turák Sport Balkán 3:0
24.03.2013 11:00 5. Aleš Pochylý ZONE4YOU fitness club 3:0
03.03.2013 21:30 4. Martin Vendolský ZONE4YOU fitness club 1:3
03.03.2013 11:00 4. Pavel Tupec ZONE4YOU fitness club 0:3
09.02.2013 11:00 4. Miroslav Ševečka ZONE4YOU fitness club 3:1
28.01.2013 14:00 5. Filip Rozprým Sport Balkán 3:0
25.01.2013 19:00 5. Miroslav Chmelař ZONE4YOU fitness club 3:0
12.01.2013 11:00 5. Ivana Kalinová ZONE4YOU fitness club 1:3
02.01.2013 16:30 5. michal ragula Sport Balkán 3:1
18.12.2012 21:00 5. alan wood Sport Balkán 3:0
15.12.2012 12:30 5. Petr Felgr ZONE4YOU fitness club 1:3
09.12.2012 10:00 5. Peter Novotný ZONE4YOU fitness club 2:3
30.11.2012 20:30 6. Jiří Štefl ZONE4YOU fitness club 3:2
30.11.2012 19:00 6. Prasek Petr ZONE4YOU fitness club 3:0
29.11.2012 16:30 6. Petr Šebesta Sport Balkán 1:3 i
27.11.2012 21:00 6. Filip Rozprým Sport Balkán 3:2 i
30.10.2012 09:00 5. Tomáš Hlavinka ZONE4YOU fitness club S:3
16.10.2012 14:00 5. David Šimek ZONE4YOU fitness club 3:1
21.05.2012 08:00 5. Tomáš Řiháček ZONE4YOU fitness club 0:3
19.05.2012 11:00 5. Karel Kameník ZONE4YOU fitness club 1:3
15.05.2012 08:00 5. Miroslav Turák ZONE4YOU fitness club 3:2
26.04.2012 09:00 5. Adam Saňák ZONE4YOU fitness club 3:2
19.04.2012 09:00 5. Aleš Tchuř ZONE4YOU fitness club 3:0
15.04.2012 11:00 5. Ruda Šťastný ZONE4YOU fitness club 3:1
31.03.2012 09:30 5. Radim Krkoška ZONE4YOU fitness club 0:3
29.03.2012 16:00 5. Karel Kameník 2:3 i
23.03.2012 09:00 5. Prasek Petr ZONE4YOU fitness club 3:1
22.03.2012 09:00 5. Jiří Slezák ZONE4YOU fitness club 3:0
28.02.2012 11:00 5. Adam Saňák ZONE4YOU fitness club 1:3
26.02.2012 10:00 5. Miroslav Ševečka ZONE4YOU fitness club 3:2
23.02.2012 09:00 5. Aleš Tchuř Sport Balkán 3:1
22.02.2012 10:30 5. Robert Šťastný Sport Balkán 3:1
06.06.2011 12:10 5. Petr Hála S:S
01.06.2011 11:00 5. Peter Novotný ZONE4YOU fitness club 3:0
20.05.2011 08:30 5. Vojtěch Malý ZONE4YOU fitness club 0:3
09.05.2011 17:30 5. Petr Felgr Sport Balkán 1:3
29.04.2011 18:00 6. Jan Rusnak Sport Balkán 3:1
28.04.2011 19:30 6. Miroslav Ševečka Sport Balkán 3:0
27.04.2011 10:00 6. Tereza Navrátilová ZONE4YOU fitness club 3:1
31.03.2011 20:00 5. Adam Saňák Sport Balkán 1:3
29.03.2011 14:30 5. Jan Václavík ZONE4YOU fitness club 0:3
28.03.2011 17:30 5. Petr Felgr Sport Balkán 2:3
27.03.2011 01:00 5. Karel Kameník ZONE4YOU fitness club 3:1
28.02.2011 09:00 5. Jan Václavík ZONE4YOU fitness club 1:3
24.02.2011 09:00 5. Magdalena Cardová ZONE4YOU fitness club 3:1
22.02.2011 14:00 5. Pavel Kadlic ZONE4YOU fitness club 3:1
20.02.2011 12:00 5. Lukas Hlodan ZONE4YOU fitness club 1:3
30.01.2011 09:00 5. Petr Hála Sport Balkán 3:2
29.01.2011 10:00 5. Jan Hlavička ZONE4YOU fitness club 3:2
28.01.2011 07:30 5. Martin Stejskal ZONE4YOU fitness club 2:3
09.01.2011 12:00 5. Lukas Hlodan ZONE4YOU fitness club 3:2
28.12.2010 08:00 6. Petr Hála ZONE4YOU fitness club 2:3
23.12.2010 10:00 6. Martin Surma ZONE4YOU fitness club 3:0
19.12.2010 10:30 6. Peter Novotný ZONE4YOU fitness club 3:2
17.12.2010 10:00 6. Tereza Navrátilová ZONE4YOU fitness club 3:1
26.11.2010 10:00 6. Michal Šťastný I. ZONE4YOU fitness club 1:3
18.11.2010 18:00 6. Stefan Zan Sport Balkán 3:2
12.11.2010 09:00 6. Lukas Hlodan ZONE4YOU fitness club 1:3
12.11.2010 00:00 6. Petr Hošek 3:S
31.10.2010 16:30 5. Peter Novotný ZONE4YOU fitness club 2:3
31.10.2010 00:00 5. Petr Hála S:S
29.10.2010 20:00 5. Miroslav Koutný Sport Balkán 1:3
28.10.2010 19:00 5. Libor Novák ZONE4YOU fitness club 3:1
30.09.2010 21:00 2. Martin Ondrůšek ZONE4YOU fitness club 2:3
30.09.2010 00:00 2. Vladimír Doležel 3:S
28.09.2010 00:00 2. Stefan Zan ZONE4YOU fitness club 3:1
16.09.2010 00:00 2. Petr Felgr Sport Balkán 2:3
- - 11. Tomáš Krejčí 2:3
- - 11. Petr Beneš 3:0
- - 11. Stefan Zan 1:3
- - 10. Dalibor Lupínek 3:0
- - 10. Marek Christ 3:0
- - 10. Jan Kolorz 0:3
- - 10. Martin Dušek 3:0
- - 9. Vlastimil Turzík 3:S
- - 9. Stefan Zan 0:3
- - 9. Jan Říha 3:0
- - 9. Marie Janoušková 3:0
- - 9. Zlata Kadlecová 3:0
- - 9. Martin Janovský 3:2
- - 9. Miroslav Munzar 3:0
- - 9. Michal Hájek 3:0
- - 8. Tereza Navrátilová 3:0
- - 8. Ondřej Závodný 3:0
- - 8. Michal Pileček 3:S
- - 8. Jan Hlavička 1:3
- - 7. Tomáš Týrala 3:0
- - 7. Peter Vaňko 3:1
- - 7. Marián Miško 3:0
- - 7. Jiří Kvapil 3:2
- - 3. Petr Hála 2:3
- - 3. Tomáš Ruprich 3:S
- - 3. Petr Ždánský 3:0
- - 3. Tomáš Řiháček 3:0
- - 2. Roman Malo 0:3
- - 2. Vladimír Doležel 2:3
- - 2. Karel Kameník 3:1
- - 2. Petr Hála 1:3
- - 3. Petr Hála 3:0
- - 3. Stefan Zan 2:3
- - 3. Tomáš Ruprich 3:1
- - 3. Petr Ždánský 3:1
- - 6. Stefan Zan 3:S
- - 5. Lukáš Brejcha S:3
- - 5. Stefan Zan 3:S
- - 5. Miroslav Ševečka S:3 i
- - 5. Petr Felgr 3:S
- - 5. Adam Saňák 3:S
- - 5. Karel Kameník S:3
- - 5. Jaroslav Liška S:3 i
- - 5. Tomáš Řiháček 3:S
- - 4. Ivana Kalinová S:3
- - 5. David Hegr 3:S
- - 4. Petr Felgr S:3
- - 4. Tomáš Řiháček S:3 i
- - 4. Juraj Skubák 3:S
- - 5. Aleš Pochylý 3:S
- - 5. Filip Benčo 3:S
- - 5. Filip Nguyen 3:S
- - 5. David Hegr 3:S i
- - 5. Jiří Kubík 3:S
- - 5. Miroslav Dohnal 3:S
- - 6. Vladimír Kolegar S:3
- - 5. Petr Jeřábek S:S i
- - 5. Filip Kužel 3:S
- - 5. Barack OBAMA 3:S
- - 4. Ondřej Ryšavý 3:S
- - 4. Petr Smékal 3:S
- - 4. Erik Staffa S:3 i
- - 4. David Vodák S:3 i
- - 4. michal ragula S:3
- - 5. Martin Kopal S:3 i
- - 4. Mojmír Špalek 3:S i
- - 3. Tomáš Tauš 3:S i
- - 3. Karel Obluk S:3
- - 3. michal ragula 3:S
- - 3. Adam Massey 3:S i
- - 3. Martin Kotlík S:3 i
- - 3. Vladimír Kolegar S:3 i
- - 6. David Neugebauer S:3 i
- - 4. Tomáš Janota 3:S i
- - 3. Boris Heneš S:3 i
- - 3. Michal Šťastný II. S:3 i
- - 4. Martin Kotlík S:3
- - 4. Martin Kopal S:3
- - 4. Filip Nguyen S:3
- - 4. Marián Miško S:3
- - 5. Jiří Lepka 3:S
- - 5. Mojmír Špalek S:3 i
- - 6. David Tuška 3:S i
- - 5. Nicolas Damoiseau 3:S
- - 4. David Neugebauer S:S
- - 3. Luďa Rektořík S:3
- - 3. Mojmír Špalek S:3 i
- - 3. Vladimír Kolegar S:3 i

Tvůj komentář: Super hra, díky.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Pěkná a férová hra. Díky.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: taky díky, fajn hra

Soupeřův komentář: diky moc za zapas

Tvůj komentář: Thrilling game. Thank you.

Soupeřův komentář: Good game; hard work

Tvůj komentář: Boj až do konce..

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bezva hra a těším se na odvetu..

Soupeřův komentář: Krásně strávené sobotní dopoledne!

Tvůj komentář: Super hra. Všechno mě bolí..

Soupeřův komentář: Dala mi zabrat, pěkná hra :-)

Tvůj komentář: Souhlasím. Taky děkuji za hru.

Soupeřův komentář: vyrovnany dramaticky souboj, diky moc!

Tvůj komentář: Už se těším na odvetu..

Soupeřův komentář: Pěkný přesný smeče.

Tvůj komentář: Napínavé..

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Pěkná hra, díky.

Soupeřův komentář: Jj, díky za klepec :)

Tvůj komentář: Souhlasím.

Soupeřův komentář: Super zápas

Tvůj komentář: Hezký zápas. Díky.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Bezva hra. Díky.

Soupeřův komentář: náročný a vyrovnaný zápas, díky :)

Tvůj komentář: Unforgettable game. Thank you.

Soupeřův komentář: A very enjoyable game

Tvůj komentář: Pěkná hra, díky.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: pěkný a vyrovnaný zápas, díky :)

Tvůj komentář: jo,jo, díky za hru.

Soupeřův komentář: Bylo to hodně těžký a vyrovnaný zápas :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Třetí set - 24:22 :D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nechutně vyrovnané... :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Myslel jsem si, ze vsechny balony budou litat na me, ale ony ne. Kdo by to rekl...:-))?

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: 2 nemocní... :)

Tvůj komentář: Nemoc.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nemocná.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Zranění.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Škoda zranění, tak snad příště.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Oba nemocní.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Angína.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Angína.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: nemocna

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: OK. Brzy se uzdrav.

Soupeřův komentář: Omlouvám se :-(!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: skreč ze zdravotních důvodů, někdy příště na kurtu na viděnou

Tvůj komentář: termíny nepřijímá ani nevypisuje

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: nehoda

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: nehoda

Soupeřův komentář: Brzo se uzdrav, ať mě zas na kurtu uštveš! Měj se!

Tvůj komentář: je to škoda, snad se příště domluvíme..

Soupeřův komentář: me by to pokazilo lajnu bez S a tobe umisteni. Tak davam takto i kdyz chyba v domluve byla na obou stranach

Tvůj komentář: tak priste

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Uzdrav se.

Tvůj komentář: tak snad priste

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: zraneni

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: zraneni

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Podzimní sezóna 2017

3. liga A 120 bodů 5 hráčů

Mojmír Špalek, Erik Staffa, Vladimír Kolegar, Luďa Rektořík, Aneta Bubeníčková

  M.Š. E.S. V.K. L.R. A.B. rozdíl setů  
1. Mojmír Špalek (17039) × 3:1 3:1 3:2 3:S 8 161 b.
2. Erik Staffa (16503) 1:3 × 3:0 3:1 1:3 1 148 b.
3. Vladimír Kolegar (14590) 1:3 0:3 × 3:1 3:S 0 143 b.
4. Luďa Rektořík (20526) 2:3 1:3 1:3 × 3:S -2 138 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 3:1 S:3 S:3 × -7 131 b.
3. liga B 120 bodů 5 hráčů

Ivan Reigl, Aneta Bubeníčková, Jiří Toužín, Karel Hudec, Prasek Petr

  I.R. A.B. J.T. K.H. P.P. rozdíl setů  
1. Ivan Reigl (10201) × 3:0 3:0 3:1 3:1 10 168 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 155 b.
3. Jiří Toužín (21498) 0:3 1:3 × 3:1 2:3 -4 137 b.
4. Karel Hudec (18662) 1:3 1:3 1:3 × 3:2 -5 135 b.
5. Prasek Petr (10020) 1:3 0:3 3:2 2:3 × -5 135 b.
4. liga A 105 bodů 5 hráčů

Erik Staffa, Aneta Bubeníčková, David Neugebauer, Radoslav Fašanek, Miroslav Petruška

  E.S. A.B. D.N. R.F. M.P. rozdíl setů  
1. Erik Staffa (16503) × 3:2 3:1 3:0 3:2 7 147 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 × S:S 3:1 3:0 4 128 b.
3. David Neugebauer (20380) 1:3 S:S × 3:S 3:0 4 125 b.
4. Radoslav Fašanek (17166) 0:3 1:3 S:3 × 3:1 -6 118 b.
5. Miroslav Petruška (13830) 2:3 0:3 0:3 1:3 × -9 111 b.
4. liga A 105 bodů 5 hráčů

Viktor Potěšil, Jiří Toužín, Aneta Bubeníčková, Petr Jeřábek, Mojmír Špalek

  V.P. J.T. A.B. P.J. M.Š. rozdíl setů  
1. Viktor Potěšil (26589) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 157 b.
2. Jiří Toužín (21498) 0:3 × 0:3 3:0 3:0 0 131 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 3:0 × S:S 3:1 2 124 b.
4. Petr Jeřábek (16287) 0:3 0:3 S:S × 3:0 -3 113 b.
5. Mojmír Špalek (17039) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 107 b.

Letní sezóna 2017

5. liga A 60 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Jiří Lepka, Michal Paštěka, Michal Tahal, Nicolas Damoiseau

  A.B. J.L. M.P. M.T. N.D. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 105 b.
2. Jiří Lepka (19538) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 5 94 b.
3. Michal Paštěka (17030) 1:3 1:3 × 3:0 3:S 2 87 b.
4. Michal Tahal (12457) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 72 b.
5. Nicolas Damoiseau (27076) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
6. liga B 45 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, David Tuška, Jakub Chmelka, Matěj Blata, Tom Kaňok

  A.B. D.T. J.C. M.B. T.K. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:S 3:0 3:0 3:0 12 94 b.
2. David Tuška (10992) S:3 × S:3 3:0 3:0 0 71 b.
3. Jakub Chmelka (21965) 0:3 3:S × 1:3 3:1 0 68 b.
4. Matěj Blata (27025) 0:3 0:3 3:1 × 3:1 -2 67 b.
5. Tom Kaňok (15051) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 49 b.
5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Mojmír Špalek, Jiří Lepka, Martin Basovník, Lukáš Košut, Aneta Bubeníčková

  M.Š. J.L. M.B. L.K. A.B. rozdíl setů  
1. Mojmír Špalek (17039) × 3:S 3:0 3:0 3:S 12 106 b.
2. Jiří Lepka (19538) S:3 × 3:2 3:2 S:3 -4 78 b.
3. Martin Basovník (20078) 0:3 2:3 × 3:1 S:S -2 70 b.
4. Lukáš Košut (26668) 0:3 2:3 1:3 × S:S -6 61 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 3:S S:S S:S × 0 60 b.
4. liga A 75 bodů 5 hráčů

Martin Kopal, Filip Nguyen, Martin Kotlík, Marián Miško, Aneta Bubeníčková

  M.K. F.N. M.K. M.M. A.B. rozdíl setů  
1. Martin Kopal (14080) × 3:0 3:2 3:0 3:S 10 120 b.
2. Filip Nguyen (15676) 0:3 × 3:2 3:1 3:S 3 105 b.
3. Martin Kotlík (13400) 2:3 2:3 × 3:1 3:S 3 104 b.
4. Marián Miško (10063) 0:3 1:3 1:3 × 3:S -4 89 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 75 b.

Jarní sezóna 2017

3. liga B 135 bodů 5 hráčů

Michal Kopecký, Boris Heneš, Michal Šťastný II., Jiří Toužín, Aneta Bubeníčková

  M.K. B.H. M.Š. J.T. A.B. rozdíl setů  
1. Michal Kopecký (20952) × 3:1 3:1 3:0 3:2 8 179 b.
2. Boris Heneš (27499) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 5 169 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 0 158 b.
4. Jiří Toužín (21498) 0:3 1:3 2:3 × 3:1 -4 152 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 S:3 S:3 1:3 × -9 141 b.
4. liga B 135 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Ladislav Paďour, Mojmír Špalek, Luďa Rektořík, Tomáš Janota

  A.B. L.P. M.Š. L.R. T.J. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 2:3 3:0 3:1 3:S 7 173 b.
2. Ladislav Paďour (17219) 3:2 × 3:1 2:3 3:1 4 170 b.
3. Mojmír Špalek (17039) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 1 160 b.
4. Luďa Rektořík (20526) 1:3 3:2 0:3 × 2:3 -5 150 b.
5. Tomáš Janota (13690) S:3 1:3 S:3 3:2 × -7 146 b.
5. liga B 120 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Milan Mužík, Gabriela Masaříková, Petr Jeřábek, Vladimír Ondráček

  A.B. M.M. G.M. P.J. V.O. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 2:3 3:0 3:0 3:0 8 163 b.
2. Milan Mužík (17853) 3:2 × 3:1 0:3 3:1 2 151 b.
3. Gabriela Masaříková (10287) 0:3 1:3 × 3:0 3:2 -1 144 b.
4. Petr Jeřábek (16287) 0:3 3:0 0:3 × 3:1 -1 144 b.
5. Vladimír Ondráček (19869) 0:3 1:3 2:3 1:3 × -8 128 b.
6. liga A 105 bodů 5 hráčů

David Neugebauer, Aneta Bubeníčková, Martin Adamec, Libor Palán, Jiří Kružík

  D.N. A.B. M.A. L.P. J.K. rozdíl setů  
1. David Neugebauer (20380) × 3:S 3:2 3:0 3:1 9 148 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 × 3:0 3:0 3:1 5 142 b.
3. Martin Adamec (19801) 2:3 0:3 × 3:1 3:2 -1 129 b.
4. Libor Palán (21291) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 118 b.
5. Jiří Kružík (13800) 1:3 1:3 2:3 1:3 × -7 115 b.

Podzimní sezóna 2016

3. liga B 135 bodů 5 hráčů

Martin Kotlík, Stanislav Gábler, Vladimír Kolegar, Aneta Bubeníčková, Adam Soukal

  M.K. S.G. V.K. A.B. A.S. rozdíl setů  
1. Martin Kotlík (13400) × 0:3 3:1 3:S 3:1 4 167 b.
2. Stanislav Gábler (14244) 3:0 × 3:0 0:3 2:3 2 165 b.
3. Vladimír Kolegar (14590) 1:3 0:3 × 3:S 3:0 1 160 b.
4. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 3:0 S:3 × 3:2 -2 157 b.
5. Adam Soukal (10660) 1:3 3:2 0:3 2:3 × -5 150 b.

Letní sezóna 2016

3. liga A 105 bodů 6 hráčů

Robert Šťastný, Aneta Bubeníčková, Michal Šťastný II., Ladislav Kus, Adam Massey, Petr Špaček

  R.Š. A.B. M.Š. L.K. A.M. P.Š. rozdíl setů  
1. Robert Šťastný (13290) × 3:1 3:2 3:2 3:0 3:S 10 147 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 1:3 × 3:0 3:2 3:S 3:0 8 143 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 2:3 0:3 × 1:3 3:S 3:S 0 126 b.
4. Ladislav Kus (25453) 2:3 2:3 3:1 × S:S 3:S 3 124 b.
5. Adam Massey (20670) 0:3 S:3 S:3 S:S × 3:S -6 109 b.
6. Petr Špaček (17425) S:3 0:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.
3. liga A 105 bodů 6 hráčů

Vladimír Malý, Ladislav Kus, Aneta Bubeníčková, Vladimír Kolegar, Martin Kopal, Tomáš Tauš

  V.M. L.K. A.B. V.K. M.K. T.T. rozdíl setů  
1. Vladimír Malý (17795) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:S 14 153 b.
2. Ladislav Kus (25453) (DK) 1:3 × 3:1 3:0 3:1 2:3 4 138 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 3:0 2 135 b.
4. Vladimír Kolegar (14590) 0:3 0:3 2:3 × 3:2 3:1 -4 124 b.
5. Martin Kopal (14080) 0:3 1:3 0:3 2:3 × 3:1 -7 119 b.
6. Tomáš Tauš (15915) S:3 3:2 0:3 1:3 1:3 × -9 115 b.
3. liga A 105 bodů 5 hráčů

Roman Förster, Adam Massey, Aneta Bubeníčková, Michal Šťastný II., michal ragula

  R.F. A.M. A.B. M.Š. m.r. rozdíl setů  
1. Roman Förster (17023) × 3:0 1:3 3:1 3:S 6 141 b.
2. Adam Massey (20670) 0:3 × 3:2 3:0 3:S 4 137 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 3:1 2:3 × 2:3 3:S 3 134 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 0:3 3:2 × 3:S -1 126 b.
5. michal ragula (10898) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 105 b.
4. liga A 90 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Mojmír Špalek, Ladislav Paďour, Martin Kotlík, Michal Hlavačka

  A.B. M.Š. L.P. M.K. M.H. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:0 3:2 3:2 3:0 8 134 b.
2. Mojmír Špalek (17039) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 127 b.
3. Ladislav Paďour (17219) 2:3 0:3 × 3:0 3:0 2 120 b.
4. Martin Kotlík (13400) 2:3 1:3 0:3 × 3:0 -3 109 b.
5. Michal Hlavačka (25209) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 90 b.

Jarní sezóna 2016

4. liga B 150 bodů 5 hráčů

Roman Förster, Michal Šťastný II., Erik Staffa, Aneta Bubeníčková, David Vodák

  R.F. M.Š. E.S. A.B. D.V. rozdíl setů  
1. Roman Förster (17023) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 191 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 3:1 × 2:3 3:2 3:1 4 185 b.
3. Erik Staffa (16503) 0:3 3:2 × 3:1 3:0 3 183 b.
4. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 2:3 1:3 × 3:0 -3 169 b.
5. David Vodák (19355) 0:3 1:3 0:3 0:3 × -11 152 b.
3. liga A 165 bodů 6 hráčů

Roman Malo, Radek Paleček, Aleš Tchuř, Karel Obluk, Aneta Bubeníčková, Tomáš Tauš

  R.M. R.P. A.T. K.O. A.B. T.T. rozdíl setů  
1. Roman Malo (10100) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:S 14 213 b.
2. Radek Paleček (16282) 1:3 × 3:1 3:0 3:1 3:S 8 203 b.
3. Aleš Tchuř (12395) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 3:S 2 192 b.
4. Karel Obluk (13718) 0:3 0:3 1:3 × 3:S 3:0 -2 185 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 1:3 1:3 S:3 × 3:S -7 176 b.
6. Tomáš Tauš (15915) S:3 S:3 S:3 0:3 S:3 × -15 165 b.
3. liga B 165 bodů 5 hráčů

Martin Štěpán, Aneta Bubeníčková, Robert Šťastný, Radim Krampol, Ronald Pari

  M.Š. A.B. R.Š. R.K. R.P. rozdíl setů  
1. Martin Štěpán (15398) × 2:3 3:0 3:1 3:1 6 204 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 3:2 × 2:3 3:1 3:S 5 199 b.
3. Robert Šťastný (13290) 0:3 3:2 × 3:1 3:S 3 195 b.
4. Radim Krampol (12464) 1:3 1:3 1:3 × 3:S -3 181 b.
5. Ronald Pari (16101) 1:3 S:3 S:3 S:3 × -11 167 b.
4. liga B 150 bodů 5 hráčů

Roman Förster, Aneta Bubeníčková, Vladimír Kolegar, Petr Jeřábek, Mojmír Špalek

  R.F. A.B. V.K. P.J. M.Š. rozdíl setů  
1. Roman Förster (17023) × 3:2 3:1 3:1 3:S 8 191 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 × 3:2 2:3 3:S 2 177 b.
3. Vladimír Kolegar (14590) 1:3 2:3 × 3:1 3:S 2 177 b.
4. Petr Jeřábek (16287) 1:3 3:2 1:3 × 3:S 0 173 b.
5. Mojmír Špalek (17039) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 150 b.

Podzimní sezóna 2015

5. liga B 120 bodů 6 hráčů

Martin Kopal, Aneta Bubeníčková, Jan Konečný, Tomáš Tauš, Jiří Kratochvíl, Petr Špaček

  M.K. A.B. J.K. T.T. J.K. P.Š. rozdíl setů  
1. Martin Kopal (14080) × 3:S 2:3 3:1 3:1 3:1 8 158 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 × 3:1 3:1 3:1 3:1 5 155 b.
3. Jan Konečný (17211) 3:2 1:3 × 2:3 3:0 3:0 4 153 b.
4. Tomáš Tauš (15915) 1:3 1:3 3:2 × 3:0 3:2 1 148 b.
5. Jiří Kratochvíl (19200) 1:3 1:3 0:3 0:3 × 3:0 -7 134 b.
6. Petr Špaček (17425) 1:3 1:3 0:3 2:3 0:3 × -11 126 b.
4. liga B 135 bodů 5 hráčů

michal ragula, Ronald Pari, Erik Staffa, Aneta Bubeníčková, Vladimír Kolegar

  m.r. R.P. E.S. A.B. V.K. rozdíl setů  
1. michal ragula (10898) × 3:2 3:1 3:S 3:2 7 174 b.
2. Ronald Pari (16101) 2:3 × 3:1 3:2 3:1 4 170 b.
3. Erik Staffa (16503) 1:3 1:3 × 3:0 3:0 2 165 b.
4. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 2:3 0:3 × 3:1 -5 150 b.
5. Vladimír Kolegar (14590) 2:3 1:3 0:3 1:3 × -8 143 b.
5. liga B 120 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Martin budinský, Martin Kopal, Martin Kotlík, Radoslav Fašanek

  A.B. M.b. M.K. M.K. R.F. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:2 3:1 3:2 3:0 7 162 b.
2. Martin budinský (23177) 2:3 × 3:0 3:1 3:1 6 159 b.
3. Martin Kopal (14080) 1:3 0:3 × 3:0 3:0 1 148 b.
4. Martin Kotlík (13400) 2:3 1:3 0:3 × 3:1 -4 137 b.
5. Radoslav Fašanek (17166) 0:3 1:3 0:3 1:3 × -10 124 b.
4. liga B 135 bodů 5 hráčů

Aleš Tchuř, Erik Staffa, Petr Jeřábek, David Vodák, Aneta Bubeníčková

  A.T. E.S. P.J. D.V. A.B. rozdíl setů  
1. Aleš Tchuř (12395) × 3:1 3:1 3:2 3:0 8 179 b.
2. Erik Staffa (16503) 1:3 × 3:1 3:0 3:S 6 171 b.
3. Petr Jeřábek (16287) 1:3 1:3 × 3:1 3:2 -1 159 b.
4. David Vodák (19355) 2:3 0:3 1:3 × 3:S -3 151 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 S:3 2:3 S:3 × -10 139 b.

Jarní sezóna 2015

4. liga B 150 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Aleš Tchuř, Radek Paleček, Petr Smékal, Ronald Pari

  A.B. A.T. R.P. P.S. R.P. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:2 3:1 3:S 3:S 9 190 b.
2. Aleš Tchuř (12395) 2:3 × 3:0 3:S 3:0 8 190 b.
3. Radek Paleček (16282) 1:3 0:3 × 3:S 3:0 1 175 b.
4. Petr Smékal (11917) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 160 b.
5. Ronald Pari (16101) S:3 0:3 0:3 S:3 × -12 150 b.
4. liga A 150 bodů 5 hráčů

Martin Štěpán, Miroslav Ševečka, Aneta Bubeníčková, Mojmír Špalek, Ondřej Ryšavý

  M.Š. M.Š. A.B. M.Š. O.R. rozdíl setů  
1. Martin Štěpán (15398) × 3:2 3:2 3:1 3:S 7 189 b.
2. Miroslav Ševečka (10089) 2:3 × 3:1 3:1 3:S 6 186 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 1:3 × 3:1 3:S 2 177 b.
4. Mojmír Špalek (17039) 1:3 1:3 1:3 × 3:S -3 166 b.
5. Ondřej Ryšavý (22020) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 150 b.
5. liga B 135 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Michal Kopecký, Barack OBAMA, David Kubín, Filip Kužel

  A.B. M.K. B.O. D.K. F.K. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:0 3:S 3:0 3:S 12 181 b.
2. Michal Kopecký (20952) 0:3 × 3:2 3:1 3:1 2 166 b.
3. Barack OBAMA (14655) S:3 2:3 × 3:2 3:S 0 158 b.
4. David Kubín (19876) 0:3 1:3 2:3 × 3:2 -5 150 b.
5. Filip Kužel (17470) S:3 1:3 S:3 2:3 × -9 141 b.
5. liga B 135 bodů 5 hráčů

Prasek Petr, Ondřej Zezula, Aneta Bubeníčková, Petr Jeřábek, Petr Špaček

  P.P. O.Z. A.B. P.J. P.Š. rozdíl setů  
1. Prasek Petr (10020) × 3:1 1:3 3:2 3:2 2 166 b.
2. Ondřej Zezula (13611) 1:3 × 3:2 3:1 3:2 2 166 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 3:1 2:3 × S:S 3:2 2 154 b.
4. Petr Jeřábek (16287) 2:3 1:3 S:S × 3:0 0 149 b.
5. Petr Špaček (17425) 2:3 2:3 2:3 0:3 × -6 147 b.

Podzimní sezóna 2014

5. liga B 135 bodů 5 hráčů

Radek Dudešek, Petr Felgr, Aneta Bubeníčková, Erik Staffa, Filip Kužel

  R.D. P.F. A.B. E.S. F.K. rozdíl setů  
1. Radek Dudešek (17766) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 183 b.
2. Petr Felgr (10090) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 172 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 2 165 b.
4. Erik Staffa (16503) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 -5 150 b.
5. Filip Kužel (17470) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 135 b.
6. liga A 120 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, David Kubín, Vladimír Kolegar, Mojmír Špalek, Michal Šťastný II.

  A.B. D.K. V.K. M.Š. M.Š. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:0 S:3 3:0 3:0 6 159 b.
2. David Kubín (19876) 0:3 × 3:0 3:2 3:1 3 153 b.
3. Vladimír Kolegar (14590) 3:S 0:3 × 3:1 3:1 4 152 b.
4. Mojmír Špalek (17039) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 135 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 1:3 1:3 2:3 × -8 128 b.
7. liga D 105 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Erik Staffa, Tomáš Repel, Vladimír Tovarňák, Martin Holík

  A.B. E.S. T.R. V.T. M.H. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:0 3:0 2:3 3:0 8 148 b.
2. Erik Staffa (16503) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 144 b.
3. Tomáš Repel (11416) 0:3 0:3 × 3:1 3:1 -2 127 b.
4. Vladimír Tovarňák (19689) 3:2 0:3 1:3 × 3:1 -2 127 b.
5. Martin Holík (15185) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 109 b.
8. liga A 90 bodů 6 hráčů

Aneta Bubeníčková, David Vodák, Zdeněk Pařík, Karel Lábr, Tomáš Mudra, Michail Knyrevič

  A.B. D.V. Z.P. K.L. T.M. M.K. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 14 140 b.
2. David Vodák (19355) 1:3 × 3:1 3:2 3:0 3:0 7 128 b.
3. Zdeněk Pařík (19006) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 3:0 2 120 b.
4. Karel Lábr (14251) 0:3 2:3 1:3 × 3:0 3:0 0 116 b.
5. Tomáš Mudra (20880) 0:3 0:3 1:3 0:3 × 3:0 -8 102 b.
6. Michail Knyrevič (21056) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -15 90 b.

Jarní sezóna 2014

5. liga A 150 bodů 5 hráčů

Radek Dudešek, Aneta Bubeníčková, Prasek Petr, Miroslav Dohnal, Jiří Kubík

  R.D. A.B. P.P. M.D. J.K. rozdíl setů  
1. Radek Dudešek (17766) × 3:0 2:3 3:S 3:2 6 186 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 × 3:0 3:S 3:S 6 183 b.
3. Prasek Petr (10020) 3:2 0:3 × 3:S 3:0 4 182 b.
4. Miroslav Dohnal (14334) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 160 b.
5. Jiří Kubík (17294) 2:3 S:3 0:3 S:3 × -10 154 b.
5. liga A 150 bodů 5 hráčů

Miroslav Turák, Filip Kužel, Aneta Bubeníčková, Aleš Tchuř, Martin Kopal

  M.T. F.K. A.B. A.T. M.K. rozdíl setů  
1. Miroslav Turák (10471) × 3:0 3:1 3:2 3:0 9 196 b.
2. Filip Kužel (17470) 0:3 × 3:2 3:2 3:0 2 181 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 1 178 b.
4. Aleš Tchuř (12395) 2:3 2:3 2:3 × 3:1 -1 173 b.
5. Martin Kopal (14080) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 152 b.
4. liga A 150 bodů 5 hráčů

Petr Felgr, Hanuš Hudousek, Karel Obluk, Vladimír Kolegar, Aneta Bubeníčková

  P.F. H.H. K.O. V.K. A.B. rozdíl setů  
1. Petr Felgr (10090) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 202 b.
2. Hanuš Hudousek (18586) 0:3 × 3:0 3:0 3:1 5 187 b.
3. Karel Obluk (13718) 0:3 0:3 × 3:1 3:2 -3 170 b.
4. Vladimír Kolegar (14590) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 161 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 1:3 2:3 2:3 × -7 160 b.
4. liga A 150 bodů 5 hráčů

Medley John, Jiří Štefl, Aneta Bubeníčková, Radek Paleček, David Vodák

  M.J. J.Š. A.B. R.P. D.V. rozdíl setů  
1. Medley John (19122) × 3:1 1:3 3:1 3:0 5 187 b.
2. Jiří Štefl (16191) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 5 187 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 3:1 1:3 × 3:1 3:1 4 185 b.
4. Radek Paleček (16282) 1:3 1:3 1:3 × 3:0 -3 169 b.
5. David Vodák (19355) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 152 b.

Podzimní sezóna 2013

5. liga B 150 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Tomáš Havlík, Peter Novotný, Filip Nguyen, David Hegr

  A.B. T.H. P.N. F.N. D.H. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:0 2:3 3:S 3:S 8 187 b.
2. Tomáš Havlík (17181) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 182 b.
3. Peter Novotný (10154) 3:2 1:3 × 3:S 3:S 5 181 b.
4. Filip Nguyen (15676) S:3 1:3 S:3 × 3:S -5 162 b.
5. David Hegr (11369) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 150 b.
6. liga A 120 bodů 5 hráčů

Aleš Tchuř, Aneta Bubeníčková, Tomáš Hlavinka, Martin Jízdný, Miroslav Křenek

  A.T. A.B. T.H. M.J. M.K. rozdíl setů  
1. Aleš Tchuř (12395) × 1:3 3:2 3:0 3:0 5 157 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 3:1 × 1:3 3:0 3:2 4 155 b.
3. Tomáš Hlavinka (15321) 2:3 3:1 × 2:3 3:0 3 152 b.
4. Martin Jízdný (17324) 0:3 0:3 3:2 × 3:2 -4 138 b.
5. Miroslav Křenek (10011) 0:3 2:3 0:3 2:3 × -8 128 b.
5. liga A 135 bodů 5 hráčů

Ronald Pari, Roman Förster, Miroslav Ševečka, Aneta Bubeníčková, Filip Benčo

  R.P. R.F. M.Š. A.B. F.B. rozdíl setů  
1. Ronald Pari (16101) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 180 b.
2. Roman Förster (17023) 1:3 × 3:2 3:1 3:S 4 167 b.
3. Miroslav Ševečka (10089) 1:3 2:3 × 3:1 3:S 2 162 b.
4. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 1:3 1:3 × 3:S -4 149 b.
5. Filip Benčo (10480) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 135 b.
4. liga B 150 bodů 5 hráčů

Robert Šťastný, Jiří Štefl, Miroslav Chmelař, Filip Nguyen, Aneta Bubeníčková

  R.Š. J.Š. M.C. F.N. A.B. rozdíl setů  
1. Robert Šťastný (13290) × 3:0 3:2 3:0 3:2 8 194 b.
2. Jiří Štefl (16191) 0:3 × 3:1 3:0 3:1 4 185 b.
3. Miroslav Chmelař (15267) 2:3 1:3 × 3:2 3:1 0 176 b.
4. Filip Nguyen (15676) 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -4 167 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 1:3 1:3 0:3 × -8 158 b.

Jarní sezóna 2013

5. liga A 100 bodů 6 hráčů

Michal Šťastný I., Aneta Bubeníčková, Miroslav Turák, Aleš Pochylý, Miroslav Křenek, Jiří Slezák

  M.Š. A.B. M.T. A.P. M.K. J.S. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný I. (11380) × 3:2 3:1 3:0 3:1 3:S 11 132 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 × 2:3 3:S 3:1 3:1 5 123 b.
3. Miroslav Turák (10471) 1:3 3:2 × 1:3 3:1 3:S 2 118 b.
4. Aleš Pochylý (11901) 0:3 S:3 3:1 × 3:2 3:S 0 114 b.
5. Miroslav Křenek (10011) 1:3 1:3 1:3 2:3 × 3:S -4 110 b.
6. Jiří Slezák (15030) S:3 1:3 S:3 S:3 S:3 × -14 100 b.
4. liga A 110 bodů 6 hráčů

Vladimír Malý, Miroslav Ševečka, Juraj Skubák, Petr Felgr, Tomáš Řiháček, Aneta Bubeníčková

  V.M. M.Š. J.S. P.F. T.Ř. A.B. rozdíl setů  
1. Vladimír Malý (17795) (DK) × 3:1 3:2 3:1 3:1 3:0 10 140 b.
2. Miroslav Ševečka (10089) 1:3 × 3:0 1:3 3:1 3:0 4 132 b.
3. Juraj Skubák (10235) 2:3 0:3 × 3:0 3:1 S:3 -2 132 b.
4. Petr Felgr (10090) 1:3 3:1 0:3 × 2:3 3:S -1 124 b.
5. Tomáš Řiháček (10142) 1:3 1:3 1:3 3:2 × 3:S -2 122 b.
6. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 0:3 3:S S:3 S:3 × -9 110 b.
5. liga A 100 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Filip Rozprým, Miroslav Turák, Aleš Pochylý, David Hegr

  A.B. F.R. M.T. A.P. D.H. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 137 b.
2. Filip Rozprým (13223) 0:3 × 3:1 3:0 3:2 3 124 b.
3. Miroslav Turák (10471) 0:3 1:3 × 1:3 3:1 -5 112 b.
4. Aleš Pochylý (11901) 0:3 0:3 3:1 × S:S -4 103 b.
5. David Hegr (11369) S:3 2:3 1:3 S:S × -6 101 b.
4. liga A 110 bodů 5 hráčů

Pavel Tupec, Martin Vendolský, Miroslav Ševečka, Ivana Kalinová, Aneta Bubeníčková

  P.T. M.V. M.Š. I.K. A.B. rozdíl setů  
1. Pavel Tupec (17378) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 142 b.
2. Martin Vendolský (15221) 2:3 × 3:1 3:2 3:1 4 136 b.
3. Miroslav Ševečka (10089) 1:3 1:3 × 3:0 1:3 -3 126 b.
4. Ivana Kalinová (16398) 1:3 2:3 0:3 × 3:S -3 123 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 1:3 3:1 S:3 × -6 120 b.

Podzimní sezóna 2012

5. liga B 80 bodů 5 hráčů

Ivana Kalinová, Aneta Bubeníčková, Filip Rozprým, Miroslav Chmelař, Tomáš Řiháček

  I.K. A.B. F.R. M.C. T.Ř. rozdíl setů  
1. Ivana Kalinová (16398) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 115 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 109 b.
3. Filip Rozprým (13223) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 93 b.
4. Miroslav Chmelař (15267) 0:3 0:3 2:3 × 3:S -4 91 b.
5. Tomáš Řiháček (10142) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 80 b.
5. liga B 80 bodů 5 hráčů

Petr Felgr, Aneta Bubeníčková, michal ragula, Peter Novotný, alan wood

  P.F. A.B. m.r. P.N. a.w. rozdíl setů  
1. Petr Felgr (10090) × 3:1 3:0 3:1 3:1 9 114 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 1:3 × 3:1 2:3 3:0 2 104 b.
3. michal ragula (10898) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 100 b.
4. Peter Novotný (10154) 1:3 3:2 1:3 × 3:1 -1 98 b.
5. alan wood (13637) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 84 b.
6. liga A 80 bodů 5 hráčů

Prasek Petr, Aneta Bubeníčková, Filip Rozprým, Jiří Štefl, Petr Šebesta

  P.P. A.B. F.R. J.Š. P.Š. rozdíl setů  
1. Prasek Petr (10020) × 0:3 3:0 3:2 3:0 4 106 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 3:0 × 3:2 3:2 1:3 3 104 b.
3. Filip Rozprým (13223) 0:3 2:3 × 3:1 3:2 -1 98 b.
4. Jiří Štefl (16191) 2:3 2:3 1:3 × 3:2 -3 96 b.
5. Petr Šebesta (11582) 0:3 3:1 2:3 2:3 × -3 96 b.
5. liga A 80 bodů 5 hráčů

Tomáš Hlavinka, Karel Kameník, Jaroslav Liška, Aneta Bubeníčková, David Šimek

  T.H. K.K. J.L. A.B. D.Š. rozdíl setů  
1. Tomáš Hlavinka (15321) × 3:1 3:0 3:S 3:0 11 115 b.
2. Karel Kameník (10308) 1:3 × 3:1 3:S 3:0 6 107 b.
3. Jaroslav Liška (15186) 0:3 1:3 × 3:S 3:S 1 96 b.
4. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 S:3 S:3 × 3:1 -7 88 b.
5. David Šimek (11637) 0:3 0:3 S:3 1:3 × -11 82 b.

Jarní sezóna 2012

5. liga A 80 bodů 6 hráčů

Tomáš Řiháček, Karel Kameník, Aneta Bubeníčková, Petr Felgr, Miroslav Turák, Adam Saňák

  T.Ř. K.K. A.B. P.F. M.T. A.S. rozdíl setů  
1. Tomáš Řiháček (10142) × 3:1 3:0 3:0 3:0 3:S 14 118 b.
2. Karel Kameník (10308) 1:3 × 3:1 2:3 3:0 3:S 5 104 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 1:3 × 3:S 3:2 3:S 2 98 b.
4. Petr Felgr (10090) 0:3 3:2 S:3 × 3:1 3:S 0 94 b.
5. Miroslav Turák (10471) 0:3 0:3 2:3 1:3 × 3:S -6 86 b.
6. Adam Saňák (12186) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 80 b.
5. liga A 80 bodů 6 hráčů

Miroslav Ševečka, Aneta Bubeníčková, Adam Saňák, Ruda Šťastný, Aleš Tchuř, Stefan Zan

  M.Š. A.B. A.S. R.Š. A.T. S.Z. rozdíl setů  
1. Miroslav Ševečka (10089) × 3:S 3:2 3:2 2:3 3:S 7 106 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 × 3:2 3:1 3:0 3:S 6 104 b.
3. Adam Saňák (12186) 2:3 2:3 × 3:1 2:3 3:S 2 100 b.
4. Ruda Šťastný (14945) (DK) 2:3 1:3 1:3 × 3:1 3:S 0 96 b.
5. Aleš Tchuř (12395) 3:2 0:3 3:2 1:3 × 3:S 0 94 b.
6. Stefan Zan (10220) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 80 b.
5. liga B 80 bodů 5 hráčů

Radim Krkoška, Aneta Bubeníčková, Karel Kameník, Jiří Slezák, Prasek Petr

  R.K. A.B. K.K. J.S. P.P. rozdíl setů  
1. Radim Krkoška (14800) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 120 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 × 2:3 3:0 3:1 1 102 b.
3. Karel Kameník (10308) 0:3 3:2 × 0:3 3:0 -2 96 b.
4. Jiří Slezák (15030) 0:3 0:3 3:0 × 2:3 -4 94 b.
5. Prasek Petr (10020) 0:3 1:3 0:3 3:2 × -7 88 b.
5. liga A 80 bodů 5 hráčů

Miroslav Ševečka, Aneta Bubeníčková, Robert Šťastný, Adam Saňák, Aleš Tchuř

  M.Š. A.B. R.Š. A.S. A.T. rozdíl setů  
1. Miroslav Ševečka (10089) × 2:3 2:3 3:1 3:0 3 106 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 3:2 × 3:1 1:3 3:1 3 104 b.
3. Robert Šťastný (13290) 3:2 1:3 × 3:2 3:0 3 104 b.
4. Adam Saňák (12186) 1:3 3:1 2:3 × 3:2 0 100 b.
5. Aleš Tchuř (12395) 0:3 1:3 0:3 2:3 × -9 86 b.

Jarní sezóna 2011

5. liga A 80 bodů 6 hráčů

Lukáš Brejcha, Petr Felgr, Vojtěch Malý, Aneta Bubeníčková, Peter Novotný, Petr Hála

  L.B. P.F. V.M. A.B. P.N. P.H. rozdíl setů  
1. Lukáš Brejcha (10484) × 3:0 3:1 3:S 3:1 3:S 13 116 b.
2. Petr Felgr (10090) 0:3 × 3:0 3:1 2:3 3:1 3 102 b.
3. Vojtěch Malý (13094) 1:3 0:3 × 3:0 3:2 S:S -1 98 b.
4. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 1:3 0:3 × 3:0 S:S -5 92 b.
5. Peter Novotný (10154) 1:3 3:2 2:3 0:3 × 3:2 -4 92 b.
6. Petr Hála (10156) S:3 1:3 S:S S:S 2:3 × -6 76 b.
6. liga A 70 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Stefan Zan, Jan Rusnak, Tereza Navrátilová, Miroslav Ševečka

  A.B. S.Z. J.R. T.N. M.Š. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:S 3:1 3:1 3:0 10 106 b.
2. Stefan Zan (10220) S:3 × 3:2 3:0 3:0 4 96 b.
3. Jan Rusnak (10088) 1:3 2:3 × 3:1 1:3 -3 86 b.
4. Tereza Navrátilová (10019) 1:3 0:3 1:3 × 3:1 -5 82 b.
5. Miroslav Ševečka (10089) 0:3 0:3 3:1 1:3 × -6 80 b.
5. liga A 80 bodů 5 hráčů

Jan Václavík, Petr Felgr, Adam Saňák, Aneta Bubeníčková, Karel Kameník

  J.V. P.F. A.S. A.B. K.K. rozdíl setů  
1. Jan Václavík (10312) × 3:1 3:1 3:0 2:3 6 110 b.
2. Petr Felgr (10090) 1:3 × 3:1 3:2 3:0 4 106 b.
3. Adam Saňák (12186) 1:3 1:3 × 3:1 3:1 0 100 b.
4. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 94 b.
5. Karel Kameník (10308) 3:2 0:3 1:3 1:3 × -6 90 b.
5. liga B 80 bodů 5 hráčů

Lukas Hlodan, Jan Václavík, Aneta Bubeníčková, Pavel Kadlic, Magdalena Cardová

  L.H. J.V. A.B. P.K. M.C. rozdíl setů  
1. Lukas Hlodan (10677) × 3:2 3:1 3:1 3:1 7 110 b.
2. Jan Václavík (10312) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 110 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 1:3 1:3 × 3:1 3:1 0 100 b.
4. Pavel Kadlic (12222) 1:3 1:3 1:3 × 3:2 -5 92 b.
5. Magdalena Cardová (10795) 1:3 0:3 1:3 2:3 × -8 88 b.

Podzimní sezóna 2010

5. liga B 80 bodů 5 hráčů

Martin Stejskal, Aneta Bubeníčková, Lukas Hlodan, Jan Hlavička, Petr Hála

  M.S. A.B. L.H. J.H. P.H. rozdíl setů  
1. Martin Stejskal (10463) × 3:2 3:2 2:3 3:2 2 102 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 × 3:2 3:2 3:2 2 102 b.
3. Lukas Hlodan (10677) 2:3 2:3 × 3:1 3:2 1 102 b.
4. Jan Hlavička (10213) 3:2 2:3 1:3 × 3:0 1 102 b.
5. Petr Hála (10156) 2:3 2:3 2:3 0:3 × -6 92 b.
6. liga B 70 bodů 5 hráčů

Petr Hála, Aneta Bubeníčková, Peter Novotný, Martin Surma, Tereza Navrátilová

  P.H. A.B. P.N. M.S. T.N. rozdíl setů  
1. Petr Hála (10156) × 3:2 3:2 3:0 3:1 7 100 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 × 3:2 3:0 3:1 5 98 b.
3. Peter Novotný (10154) 2:3 2:3 × 3:0 3:1 3 96 b.
4. Martin Surma (10642) (DK) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 78 b.
5. Tereza Navrátilová (10019) 1:3 1:3 1:3 1:3 × -8 78 b.
6. liga B 70 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný I., Lukas Hlodan, Aneta Bubeníčková, Stefan Zan, Petr Hošek

  M.Š. L.H. A.B. S.Z. P.H. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný I. (11380) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 106 b.
2. Lukas Hlodan (10677) 1:3 × 3:1 3:1 3:0 5 98 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 0 90 b.
4. Stefan Zan (10220) 0:3 1:3 2:3 × 3:S -3 86 b.
5. Petr Hošek (10581) S:3 0:3 S:3 S:3 × -12 70 b.
5. liga A 70 bodů 5 hráčů

Miroslav Koutný, Peter Novotný, Petr Hála, Aneta Bubeníčková, Libor Novák

  M.K. P.N. P.H. A.B. L.N. rozdíl setů  
1. Miroslav Koutný (10722) (DK) × 3:2 3:2 3:1 3:0 7 100 b.
2. Peter Novotný (10154) 2:3 × 3:2 3:2 3:1 3 94 b.
3. Petr Hála (10156) 2:3 2:3 × S:S 3:2 -1 79 b.
4. Aneta Bubeníčková (10114) 1:3 2:3 S:S × 3:1 -1 79 b.
5. Libor Novák (10182) 0:3 1:3 2:3 1:3 × -8 78 b.

Léto 2010

2. liga A 60 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Martin Ondrůšek, Petr Felgr, Stefan Zan, Vladimír Doležel

  A.B. M.O. P.F. S.Z. V.D. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 2:3 2:3 3:1 3:S 3 86 b.
2. Martin Ondrůšek (10206) 3:2 × 3:2 3:2 2:3 2 82 b.
3. Petr Felgr (10090) 3:2 2:3 × 3:1 0:3 -1 78 b.
4. Stefan Zan (10220) 1:3 2:3 1:3 × 3:S -2 78 b.
5. Vladimír Doležel (10136) S:3 3:2 3:0 S:3 × -2 76 b.
3. liga A 50 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Stefan Zan, Petr Hála, Tomáš Ruprich, Petr Ždánský

  A.B. S.Z. P.H. T.R. P.Ž. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 2:3 3:0 3:1 3:1 6 80 b.
2. Stefan Zan (10220) 3:2 × 1:3 3:S 3:S 5 78 b.
3. Petr Hála (10156) 0:3 3:1 × 3:2 3:1 2 72 b.
4. Tomáš Ruprich (10225) 1:3 S:3 2:3 × 3:0 -3 66 b.
5. Petr Ždánský (10195) 1:3 S:3 1:3 0:3 × -10 54 b.
2. liga A 60 bodů 5 hráčů

Vladimír Doležel, Karel Kameník, Roman Malo, Petr Hála, Aneta Bubeníčková

  V.D. K.K. R.M. P.H. A.B. rozdíl setů  
1. Vladimír Doležel (10136) × 3:1 3:2 3:1 3:2 6 88 b.
2. Karel Kameník (10308) 1:3 × 3:0 3:1 1:3 1 82 b.
3. Roman Malo (10100) 2:3 0:3 × 3:1 3:0 1 82 b.
4. Petr Hála (10156) 1:3 1:3 1:3 × 3:1 -4 74 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 3:1 0:3 1:3 × -4 74 b.
3. liga A 50 bodů 5 hráčů

Petr Hála, Aneta Bubeníčková, Tomáš Řiháček, Petr Ždánský, Tomáš Ruprich

  P.H. A.B. T.Ř. P.Ž. T.R. rozdíl setů  
1. Petr Hála (10156) × 3:2 3:0 3:1 3:S 9 84 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 × 3:0 3:0 3:S 8 84 b.
3. Tomáš Řiháček (10142) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 70 b.
4. Petr Ždánský (10195) 1:3 0:3 0:3 × 3:S -5 62 b.
5. Tomáš Ruprich (10225) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 50 b.

Letní semestr 2010

7. liga A 60 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Tomáš Týrala, Jiří Kvapil, Marián Miško, Peter Vaňko

  A.B. T.T. J.K. M.M. P.V. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:0 3:2 3:0 3:1 9 94 b.
2. Tomáš Týrala (6149) 0:3 × 3:S 3:2 3:S 4 86 b.
3. Jiří Kvapil (12480) 2:3 S:3 × 3:0 3:S 2 84 b.
4. Marián Miško (10063) 0:3 2:3 0:3 × 3:1 -5 72 b.
5. Peter Vaňko (10273) 1:3 S:3 S:3 1:3 × -10 64 b.
8. liga A 50 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Jan Hlavička, Ondřej Závodný, Tereza Navrátilová, Michal Pileček

  A.B. J.H. O.Z. T.N. M.P. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 1:3 3:0 3:0 3:S 7 82 b.
2. Jan Hlavička (10213) 3:1 × 3:1 2:3 3:1 5 78 b.
3. Ondřej Závodný (10473) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 70 b.
4. Tereza Navrátilová (10019) 0:3 3:2 1:3 × 3:S -1 68 b.
5. Michal Pileček (5859) S:3 1:3 0:3 S:3 × -11 52 b.
9. liga C 30 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, Martin Janovský, Zlata Kadlecová, Michal Hájek, Miroslav Munzar

  A.B. M.J. Z.K. M.H. M.M. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 66 b.
2. Martin Janovský (10727) 2:3 × 2:3 3:2 3:0 2 54 b.
3. Zlata Kadlecová (6170) 0:3 3:2 × 3:2 3:0 2 52 b.
4. Michal Hájek (10436) 0:3 2:3 2:3 × 3:1 -3 46 b.
5. Miroslav Munzar (10014) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.
9. liga B 30 bodů 5 hráčů

Stefan Zan, Aneta Bubeníčková, Jan Říha, Marie Janoušková, Vlastimil Turzík

  S.Z. A.B. J.Ř. M.J. V.T. rozdíl setů  
1. Stefan Zan (10220) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 70 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 60 b.
3. Jan Říha (6443) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 50 b.
4. Marie Janoušková (10224) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 40 b.
5. Vlastimil Turzík (10039) 0:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.

Zimní semestr 2009

10. liga A 20 bodů 5 hráčů

Jan Kolorz, Aneta Bubeníčková, Martin Dušek, Marek Christ, Dalibor Lupínek

  J.K. A.B. M.D. M.C. D.L. rozdíl setů  
1. Jan Kolorz (6423) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 60 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 50 b.
3. Martin Dušek (10095) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 36 b.
4. Marek Christ (10258) 0:3 0:3 2:3 × 3:S -4 34 b.
5. Dalibor Lupínek (5050) 0:3 0:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
11. liga B 10 bodů 4 hráčů

Tomáš Krejčí, Stefan Zan, Aneta Bubeníčková, Petr Beneš

  T.K. S.Z. A.B. P.B. rozdíl setů  
1. Tomáš Krejčí (5218) × 3:2 3:2 3:0 5 42 b.
2. Stefan Zan (10220) 2:3 × 3:1 3:1 3 40 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 1:3 × 3:0 0 36 b.
4. Petr Beneš (6480) 0:3 1:3 0:3 × -8 22 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...