Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Hráči

Úvod » Hráči » Ondřej Soroka


Ondřej Soroka (23895)

Ondřej Soroka (23895)

Ondřej Soroka
(ID 23895)    Nyní hraje ligu Squash Praha

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: ČVUT v Praze
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Praha
  • Věk: 33 let


Hraji již: 2 roky
Moje úroveň: 5

Letní sezóna 2018

7. liga C
úspěšnost: 63 %
240 bodů
64. místo 63. místo v mužích
vyhrané sety: 20 prohrané sety: 12 rozdíl: 8 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 3 rozdíl: 2 skreče: 0

Jarní sezóna 2018

9. liga B
úspěšnost: 56 %
567 bodů
114. místo 112. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 33 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 1

Podzimní sezóna 2017

10. liga A
úspěšnost: 58 %
614 bodů
125. místo 122. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 32 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 3 skreče: 2

Letní sezóna 2017

10. liga B
úspěšnost: 40 %
370 bodů
125. místo 118. místo v mužích
vyhrané sety: 29 prohrané sety: 34 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -3 skreče: 3

Jarní sezóna 2017

10. liga A
úspěšnost: 53 %
645 bodů
133. místo 128. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 33 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

11. liga B
úspěšnost: 59 %
476 bodů
155. místo 148. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 29 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 0

Letní sezóna 2016

11. liga C
úspěšnost: 53 %
307 bodů
145. místo 134. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 23 rozdíl: 11 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 1 skreče: 1

Jarní sezóna 2016

14. liga C
úspěšnost: 63 %
316 bodů
217. místo 201. místo v mužích
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 25 rozdíl: 12 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2015

17. liga B
úspěšnost: 50 %
36 bodů
294. místo 252. místo v mužích
vyhrané sety: 6 prohrané sety: 7 rozdíl: -1 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 2 rozdíl: 0 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.07.2018 19:00 7. Milan Varga 3:S
23.07.2018 19:00 7. Petr Beneš .Squashcentrum Strahov. 1:3
19.07.2018 08:00 7. Přemysl Pavlák 2:3 i
18.07.2018 08:00 7. Jan Škoda .Squash Haštal 3:2
19.06.2018 19:00 8. Jakub Jarolím Sportcentrum Step 3:1
08.06.2018 17:00 8. Jan 'Sigi' Sigmund .Squash Haštal 2:3
23.05.2018 08:00 9. Lubomír Skoupil .Squash Haštal 2:3
17.05.2018 19:00 9. Tomáš Bakule Sportcentrum Step 0:3
15.05.2018 19:00 9. Přemysl Pavlák Sportcentrum Step 1:3 i
05.05.2018 10:00 9. Ota Gartner Hamr Záběhlice 1:3
30.04.2018 15:00 10. Michal Jarolím .Squash Haštal 3:2
24.04.2018 17:30 10. Jan Zmeškal Hamr Záběhlice 3:1
10.04.2018 19:00 10. Lenka Hrbková Sportcentrum Step 0:3
27.03.2018 08:00 11. Martin Tomka .Squash Haštal 3:2
20.03.2018 19:00 11. Petr Polívka Squash Ohradní 3:1
14.03.2018 19:00 11. Michal Nohál 3:1
08.03.2018 19:00 11. Jiří Krpelík FitClub Kozák 3:2
27.02.2018 16:28 11. Ondřej Němec S:3 i
23.02.2018 08:00 11. Ondřej Slabihoud .Squash Haštal 3:2
15.02.2018 19:00 11. Jaroslav Matoušek Sportcentrum Step 2:3
13.02.2018 08:00 11. Petr Lohonka Sportcentrum Step 3:1
11.01.2018 19:00 10. Petr Svoboda Sportcentrum Step 0:3
09.01.2018 18:00 10. Radko Janoušek .Squash Haštal 0:3
24.12.2017 21:00 10. Daniel Koleška 3:S i
19.12.2017 09:00 10. Jakub Zakouřil HIT Fitness Flora 0:3
14.12.2017 18:00 10. Jan Zmeškal Sportcentrum Step 3:1
12.12.2017 19:00 10. Vítězslav Rákosník Sportcentrum Step 3:0
05.12.2017 20:00 10. Tomáš Jelínek Sportcentrum Step 1:3
30.11.2017 19:00 11. Radek Zachariáš Squash Arena 3:0
27.11.2017 10:55 11. Michal Škrna 3:1
22.11.2017 19:00 11. Pavel Rak SB Centrum 1:3 i
09.11.2017 18:00 11. Márton Fekete .Squash Haštal 3:2
31.10.2017 19:00 11. Miroslav Vacek 3:2
12.10.2017 19:00 11. Filip Ocelka .Squash Haštal 3:2
12.10.2017 07:00 11. Lucie Jarolímová .Squash Haštal 0:3
05.10.2017 20:00 11. Petr Lohonka Sportcentrum Step 3:0
26.09.2017 20:30 10. Patrik Švancer Hamr Záběhlice 3:2
16.09.2017 11:00 10. ROBERT SMIDA Hamr Záběhlice 0:3
07.09.2017 18:30 10. Jiří Fajt Hamr Záběhlice 1:3
19.08.2017 11:00 11. Lenka Geigerová .Squash Haštal 2:3
17.08.2017 19:00 11. Václav 3. STEJSKAL Hamr Záběhlice 3:1
06.08.2017 15:30 11. Radovan Suda Hamr Záběhlice 3:0 i
05.08.2017 11:00 11. Petr Silhanek Hamr Záběhlice 3:2
28.07.2017 06:00 10. Tomáš Bakule S:3 i
26.07.2017 19:00 10. Daniel Koleška Sportcentrum Step 2:3
20.07.2017 19:00 10. Jan Škoda Sportcentrum Step 3:2
18.07.2017 19:00 10. Libor Straka Sportcentrum Step 0:3
30.06.2017 15:00 9. Oto Holinka S:S i
29.06.2017 18:00 9. Jaroslav Šindelář Sportcentrum Step 2:3
13.06.2017 08:00 9. Martin Melicherčík 2:3
06.06.2017 19:00 9. Tomáš Jirák SB Centrum 2:3
28.05.2017 11:00 10. Michal Cerman Hamr Záběhlice 0:3
18.05.2017 08:00 10. Iva Marešová .Squash Haštal 3:2
15.05.2017 20:00 10. David Smolka .Squash Haštal 1:3
11.05.2017 19:00 10. Ondřej Mokrý .Squash Haštal 2:3
25.04.2017 20:00 11. Ota Gartner Sportcentrum Step 3:0
24.04.2017 20:00 11. Pavel Málek Hamr Záběhlice 1:3 i
11.04.2017 08:00 11. Jakub Jarolím 3:1
07.04.2017 19:00 11. ROBERT SMIDA Hamr Záběhlice 0:3
02.04.2017 11:00 12. Ondřej Slabihoud Hamr Záběhlice 3:2
31.03.2017 17:00 12. Jiří Krpelík FitClub Kozák 3:0
27.03.2017 08:00 12. Josef Minařík .Squash Haštal 3:1
07.03.2017 20:00 12. Tomáš Pešek SQUASHPARK Cibulka 3:1
27.02.2017 17:00 11. Patrik Bodnár 2:3
23.02.2017 19:00 11. Iva Marešová Sportcentrum Step 0:3
18.02.2017 09:00 11. Ladislav Pecen .Squashcentrum Strahov. 1:3
07.02.2017 08:00 11. Tomáš Nováček Sportcentrum Step 3:2
28.01.2017 14:00 11. Miroslav Čermák Hamr Záběhlice 3:1 i
27.01.2017 18:00 11. Bea Hromulakova SB Centrum 1:3
26.01.2017 18:00 11. Josef Minařík Hamr Záběhlice 1:3
25.01.2017 08:30 11. Radomír Švec Sportcentrum Step 0:3
10.01.2017 19:00 11. Martin Melicherčík Sportcentrum Step 3:1 i
20.12.2016 08:00 12. David Petrbok Sportcentrum Step 0:3 i
08.12.2016 20:00 12. Jakub Galó Sportcentrum Step 3:0 i
05.12.2016 19:00 12. Tomáš Nováček .Squash Haštal 3:1
27.11.2016 13:34 13. Jiří Kehar 3:0
24.11.2016 19:00 13. Michal Pytlíček Sportcentrum Step 3:1
22.11.2016 19:00 13. Václav 3. STEJSKAL SB Centrum 3:2
14.11.2016 18:00 13. Tomáš Pešek .Squashcentrum Strahov. 2:3
19.10.2016 08:00 13. Michal Vydrzel Hamr Záběhlice 0:3
17.10.2016 08:00 13. Petr Lohonka Sportcentrum Step 3:2
16.10.2016 11:00 13. Ondřej Novák Hamr Záběhlice 3:0
10.10.2016 19:00 13. Tomáš Počta Sportcentrum Step 1:3
26.09.2016 19:00 11. Václav 3. STEJSKAL FitClub Kozák 3:0
22.09.2016 20:00 11. Oto Holinka HanyBany Praha 10 (Na Groši) 1:3
08.09.2016 19:00 11. Martin Růžička Sportcentrum Step 3:1
31.08.2016 19:00 12. Anna Vondrová .Squash Haštal 3:1
18.08.2016 19:00 12. Jan Špůrek Sportcentrum Step 3:0
09.08.2016 19:00 12. Martin Tkáč Hamr Záběhlice 3:0
04.08.2016 19:00 12. Martin Sedláček Sportcentrum Step 2:3 i
21.07.2016 19:00 12. Michal Novák Sportcentrum Step 3:0
14.07.2016 19:00 12. Ladislav Pivec .Squash Haštal 1:3
13.07.2016 19:00 12. Lukáš Indra Chrpa Sport 2:3
12.07.2016 08:00 12. Zdeněk Štefan Sportcentrum Step 1:3
01.07.2016 10:50 12. Jan Říha S:S
28.06.2016 18:30 12. Eva Kostová Sportcentrum Step 1:3
09.06.2016 08:00 12. Ján Kovalčík HIT Fitness Flora 3:0
05.06.2016 15:00 12. Jan Špůrek Hamr Záběhlice 2:3
30.05.2016 18:00 14. Lukáš Celerýn .Squashcentrum Strahov. 1:3
24.05.2016 19:00 14. Václav 3. STEJSKAL .Squashcentrum Strahov. 1:3
10.05.2016 19:00 14. Jarda Rosenkranz Sportcentrum Step 0:3
07.05.2016 10:00 14. Radek Ernest Hamr Záběhlice 2:3
26.04.2016 19:00 15. Jiří Kehar Sportcentrum Step 3:0
21.04.2016 07:00 15. Ján Kovalčík HIT Fitness Flora 3:2
15.04.2016 18:00 15. Filip Ocelka .Squash Haštal 2:3
14.04.2016 19:00 15. Klára Pulchartová .Squash Haštal 3:0
09.03.2016 09:00 16. Přemysl Pavlák HIT Fitness Flora 1:3 i
02.03.2016 19:00 16. Standa Jaša .Squash Haštal 3:2 i
18.02.2016 19:00 17. Jiří Pech Sportcentrum Step 3:1
11.02.2016 19:00 17. Lucie Krejbichová Sportcentrum Step 3:2
07.02.2016 16:00 17. Lenka Zmeškalová Chrpa Sport 3:0 i
30.01.2016 15:00 17. Tomáš Pokorný Hamr Záběhlice 3:1
28.01.2016 20:00 17. Vojtěch Létal Sportcentrum Step 0:3
12.01.2016 20:00 17. Martin Růžička .Squashcentrum Strahov. 0:3
- - 17. Aneta Zbudilová 3:S
- - 17. Martin Jeník 3:S
- - 16. David Říha 3:S
- - 16. Jakub Machka 3:S
- - 11. David Smekal 3:S i
- - 12. Jakub Menšík 3:S i
- - 10. Jan Žalman 3:S
- - 10. Daniel Koleška S:S
- - 10. Michal Škrna 3:S
- - 11. Adam Nedvěd 3:S
- - 10. Mery Kejklíček 3:S
- - 10. Jakub Kříž S:3 i
- - 10. Jan 'Sigi' Sigmund S:3 i
- - 10. Michal Provazník 3:S
- - 8. David Martínek 3:S
- - 8. David Adamíra 3:S

Tvůj komentář: 9 neproměněných matchballů, tak zas příště ????

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: až přestaneš dávat ty lajny na střed tak vyhraješ :)

Tvůj komentář: Nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pardon, prechozena chripka strikes back..

Tvůj komentář: Gratuluju za dva roky jsem s vetsim picusem nehral.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Po zapase se sel schovat do damskych saten

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nikdo nepřijal žádný termín

Tvůj komentář: Dik za proteinovou tycku alespon na ten jeden set pomohla

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Prohrát 18:16 ze stavu 4:9 a přesto vidět soupeře rozbít raketu je prostě k nezaplacení:o)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Rozhodlo obutí:)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru

Tvůj komentář: Knedlíky jsou zlo:o)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: ááá!!!:)

Soupeřův komentář: Masakr... :-)

Tvůj komentář: Dík za hru a těším se na odvetu:o)

Soupeřův komentář: Také, odveta snad bez tolika chyb..

Tvůj komentář: Dík za hru

Soupeřův komentář: Taky díky za hru!

Tvůj komentář: Dekuji za hru

Soupeřův komentář: Já taky děkuju:-)

Tvůj komentář: Preji brzké uzdravení

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Snad to příště vyjde líp

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Letní sezóna 2018

7. liga C 105 bodů 5 hráčů

Petr Beneš, Jan Škoda, Přemysl Pavlák, Ondřej Soroka, Milan Varga

  P.B. J.Š. P.P. O.S. M.V. rozdíl setů  
1. Petr Beneš (17328) × S:3 3:0 3:1 3:S 5 139 b.
2. Jan Škoda (17347) 3:S × 2:3 2:3 3:1 3 134 b.
3. Přemysl Pavlák (16192) 0:3 3:2 × 3:2 3:S 2 133 b.
4. Ondřej Soroka (23895) 1:3 3:2 2:3 × 3:S 1 130 b.
5. Milan Varga (23622) S:3 1:3 S:3 S:3 × -11 107 b.
8. liga D 75 bodů 5 hráčů

Jan 'Sigi' Sigmund, Ondřej Soroka, David Martínek, Jakub Jarolím, David Adamíra

  J.&. O.S. D.M. J.J. D.A. rozdíl setů  
1. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) × 3:2 3:S 3:2 3:S 8 113 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 2:3 × 3:S 3:1 3:S 7 110 b.
3. David Martínek (13572) S:3 S:3 × 3:0 3:S 0 98 b.
4. Jakub Jarolím (16406) 2:3 1:3 0:3 × 3:S -3 91 b.
5. David Adamíra (18011) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 75 b.

Jarní sezóna 2018

9. liga B 135 bodů 5 hráčů

Přemysl Pavlák, Tomáš Bakule, Lubomír Skoupil, Ondřej Soroka, Ota Gartner

  P.P. T.B. L.S. O.S. O.G. rozdíl setů  
1. Přemysl Pavlák (16192) × 3:1 3:2 3:1 3:S 8 176 b.
2. Tomáš Bakule (10214) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 172 b.
3. Lubomír Skoupil (11326) 2:3 2:3 × 3:2 S:S -1 147 b.
4. Ondřej Soroka (23895) 1:3 0:3 2:3 × 1:3 -8 143 b.
5. Ota Gartner (27532) S:3 0:3 S:S 3:1 × -4 141 b.
10. liga D 120 bodů 5 hráčů

Lenka Hrbková, Ondřej Soroka, Michal Jarolím, Jan Zmeškal, Michal Provazník

  L.H. O.S. M.J. J.Z. M.P. rozdíl setů  
1. Lenka Hrbková (10071) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 172 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 0:3 × 3:2 3:1 3:S 3 150 b.
3. Michal Jarolím (26326) 0:3 2:3 × 3:2 3:2 -2 142 b.
4. Jan Zmeškal (19427) 0:3 1:3 2:3 × 3:S -3 136 b.
5. Michal Provazník (23123) 0:3 S:3 2:3 S:3 × -10 124 b.
11. liga C 105 bodů 5 hráčů

Ondřej Soroka, Martin Tomka, Petr Polívka, Jiří Krpelík, Michal Nohál

  O.S. M.T. P.P. J.K. M.N. rozdíl setů  
1. Ondřej Soroka (23895) × 3:2 3:1 3:2 3:1 6 145 b.
2. Martin Tomka (29195) 2:3 × 3:1 3:0 3:2 5 142 b.
3. Petr Polívka (12152) 1:3 1:3 × 3:2 3:0 0 131 b.
4. Jiří Krpelík (21141) 2:3 0:3 2:3 × 3:2 -4 122 b.
5. Michal Nohál (25033) 1:3 2:3 0:3 2:3 × -7 115 b.
11. liga B 105 bodů 5 hráčů

Jaroslav Matoušek, Ondřej Němec, Ondřej Soroka, Petr Lohonka, Ondřej Slabihoud

  J.M. O.N. O.S. P.L. O.S. rozdíl setů  
1. Jaroslav Matoušek (27807) × 3:0 3:2 S:3 3:0 4 140 b.
2. Ondřej Němec (25877) 0:3 × 3:S 3:2 3:2 2 133 b.
3. Ondřej Soroka (23895) 2:3 S:3 × 3:1 3:2 -1 129 b.
4. Petr Lohonka (23308) 3:S 2:3 1:3 × 2:3 -1 125 b.
5. Ondřej Slabihoud (10444) 0:3 2:3 2:3 3:2 × -4 122 b.

Podzimní sezóna 2017

10. liga A 135 bodů 6 hráčů

Radko Janoušek, Jan 'Sigi' Sigmund, Petr Svoboda, Jakub Kříž, Ondřej Soroka, Mery Kejklíček

  R.J. J.&. P.S. J.K. O.S. M.K. rozdíl setů  
1. Radko Janoušek (29255) × S:3 3:0 3:1 3:0 3:S 8 173 b.
2. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) 3:S × 0:3 3:1 3:S 3:S 8 168 b.
3. Petr Svoboda (28846) 0:3 3:0 × 1:3 3:0 3:S 4 165 b.
4. Jakub Kříž (19131) 1:3 1:3 3:1 × 3:S 3:S 4 163 b.
5. Ondřej Soroka (23895) 0:3 S:3 0:3 S:3 × 3:S -9 143 b.
6. Mery Kejklíček (11544) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 135 b.
10. liga B 135 bodů 6 hráčů

Jakub Zakouřil, Tomáš Jelínek, Ondřej Soroka, Jan Zmeškal, Daniel Koleška, Vítězslav Rákosník

  J.Z. T.J. O.S. J.Z. D.K. V.R. rozdíl setů  
1. Jakub Zakouřil (23780) × 3:1 3:0 3:0 3:S 3:S 14 181 b.
2. Tomáš Jelínek (23240) 1:3 × 3:1 3:2 3:0 3:S 7 171 b.
3. Ondřej Soroka (23895) 0:3 1:3 × 3:1 3:S 3:0 3 164 b.
4. Jan Zmeškal (19427) 0:3 2:3 1:3 × 3:S 3:S 0 156 b.
5. Daniel Koleška (20144) S:3 0:3 S:3 S:3 × 3:S -9 143 b.
6. Vítězslav Rákosník (26930) S:3 S:3 0:3 S:3 S:3 × -15 135 b.
11. liga A 120 bodů 6 hráčů

Pavel Rak, Ondřej Soroka, Radek Zachariáš, Michal Škrna, Márton Fekete, Adam Nedvěd

  P.R. O.S. R.Z. M.Š. M.F. A.N. rozdíl setů  
1. Pavel Rak (26855) × 3:1 2:3 3:0 3:0 3:S 10 161 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 1:3 × 3:0 3:1 3:2 3:S 7 156 b.
3. Radek Zachariáš (14482) 3:2 0:3 × 3:0 3:0 3:S 7 156 b.
4. Michal Škrna (23187) 0:3 1:3 0:3 × 3:2 3:S -4 137 b.
5. Márton Fekete (28869) 0:3 2:3 0:3 2:3 × 3:S -5 134 b.
6. Adam Nedvěd (19679) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 120 b.
11. liga A 120 bodů 5 hráčů

Filip Ocelka, Lucie Jarolímová, Ondřej Soroka, Petr Lohonka, Miroslav Vacek

  F.O. L.J. O.S. P.L. M.V. rozdíl setů  
1. Filip Ocelka (23362) × 3:0 2:3 3:2 3:0 6 159 b.
2. Lucie Jarolímová (18939) 0:3 × 3:0 3:1 3:1 4 155 b.
3. Ondřej Soroka (23895) 3:2 0:3 × 3:0 3:2 2 151 b.
4. Petr Lohonka (23308) 2:3 1:3 0:3 × 3:0 -3 139 b.
5. Miroslav Vacek (27030) 0:3 1:3 2:3 0:3 × -9 126 b.

Letní sezóna 2017

10. liga B 75 bodů 6 hráčů

ROBERT SMIDA, Daniel Koleška, Jiří Fajt, Ondřej Soroka, Patrik Švancer, Michal Škrna

  R.S. D.K. J.F. O.S. P.Š. M.Š. rozdíl setů  
1. ROBERT SMIDA (20206) × 3:2 3:0 3:0 3:0 3:S 13 121 b.
2. Daniel Koleška (20144) 2:3 × 3:0 S:S 3:0 3:S 8 103 b.
3. Jiří Fajt (21329) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 3:S 2 102 b.
4. Ondřej Soroka (23895) 0:3 S:S 1:3 × 3:2 3:S -1 88 b.
5. Patrik Švancer (27244) 0:3 0:3 0:3 2:3 × 3:S -7 86 b.
6. Michal Škrna (23187) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 75 b.
11. liga D 60 bodů 5 hráčů

Lenka Geigerová, Ondřej Soroka, Radovan Suda, Václav 3. STEJSKAL, Petr Silhanek

  L.G. O.S. R.S. V.3. P.S. rozdíl setů  
1. Lenka Geigerová (18862) × 3:2 3:1 2:3 3:0 5 97 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 2:3 × 3:0 3:1 3:2 5 97 b.
3. Radovan Suda (25031) 1:3 0:3 × 3:2 3:1 -2 82 b.
4. Václav 3. STEJSKAL (10270) 3:2 1:3 2:3 × 2:3 -3 79 b.
5. Petr Silhanek (27847) 0:3 2:3 1:3 3:2 × -5 75 b.
10. liga A 75 bodů 5 hráčů

Libor Straka, Daniel Koleška, Tomáš Bakule, Ondřej Soroka, Jan Škoda

  L.S. D.K. T.B. O.S. J.Š. rozdíl setů  
1. Libor Straka (12673) × 1:3 3:1 3:0 3:0 6 114 b.
2. Daniel Koleška (20144) 3:1 × 3:2 3:2 3:2 5 113 b.
3. Tomáš Bakule (10214) 1:3 2:3 × 3:S 3:0 3 104 b.
4. Ondřej Soroka (23895) 0:3 2:3 S:3 × 3:2 -6 88 b.
5. Jan Škoda (17347) 0:3 2:3 0:3 2:3 × -8 83 b.
9. liga C 90 bodů 5 hráčů

Tomáš Jirák, Jaroslav Šindelář, Martin Melicherčík, Ondřej Soroka, Oto Holinka

  T.J. J.Š. M.M. O.S. O.H. rozdíl setů  
1. Tomáš Jirák (11042) × 3:2 3:2 3:2 3:2 4 126 b.
2. Jaroslav Šindelář (21413) 2:3 × 3:2 3:2 3:S 4 122 b.
3. Martin Melicherčík (17733) 2:3 2:3 × 3:2 3:2 0 116 b.
4. Ondřej Soroka (23895) 2:3 2:3 2:3 × S:S -3 97 b.
5. Oto Holinka (12703) 2:3 S:3 2:3 S:S × -5 93 b.

Jarní sezóna 2017

10. liga A 150 bodů 6 hráčů

David Smolka, Ondřej Mokrý, Michal Cerman, Iva Marešová, Ondřej Soroka, Jan Žalman

  D.S. O.M. M.C. I.M. O.S. J.Ž. rozdíl setů  
1. David Smolka (17276) × 2:3 3:0 3:2 3:1 3:S 8 188 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 3:2 × 2:3 3:0 3:2 3:S 7 186 b.
3. Michal Cerman (20687) 0:3 3:2 × 0:3 3:0 3:S 1 176 b.
4. Iva Marešová (10045) 2:3 0:3 3:0 × 2:3 3:S 1 175 b.
5. Ondřej Soroka (23895) 1:3 2:3 0:3 3:2 × 3:S -2 170 b.
6. Jan Žalman (27472) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 150 b.
11. liga A 135 bodů 5 hráčů

ROBERT SMIDA, Ondřej Soroka, Pavel Málek, Jakub Jarolím, Ota Gartner

  R.S. O.S. P.M. J.J. O.G. rozdíl setů  
1. ROBERT SMIDA (20206) × 3:0 3:0 3:0 3:1 11 185 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 0:3 × 1:3 3:1 3:0 0 161 b.
3. Pavel Málek (13804) 0:3 3:1 × 3:2 S:3 -3 155 b.
4. Jakub Jarolím (16406) 0:3 1:3 2:3 × 3:1 -4 152 b.
5. Ota Gartner (27532) 1:3 0:3 3:S 1:3 × -4 149 b.
12. liga A 120 bodů 5 hráčů

Ondřej Soroka, Ondřej Slabihoud, Josef Minařík, Jiří Krpelík, Tomáš Pešek

  O.S. O.S. J.M. J.K. T.P. rozdíl setů  
1. Ondřej Soroka (23895) × 3:2 3:1 3:0 3:1 8 164 b.
2. Ondřej Slabihoud (10444) 2:3 × 3:1 3:2 3:2 3 153 b.
3. Josef Minařík (21457) 1:3 1:3 × 3:0 3:1 1 148 b.
4. Jiří Krpelík (21141) 0:3 2:3 0:3 × 3:2 -6 133 b.
5. Tomáš Pešek (19536) 1:3 2:3 1:3 2:3 × -6 132 b.
11. liga B 135 bodů 5 hráčů

Iva Marešová, Patrik Bodnár, Ladislav Pecen, Ondřej Soroka, Tomáš Nováček

  I.M. P.B. L.P. O.S. T.N. rozdíl setů  
1. Iva Marešová (10045) × 2:3 3:0 3:0 3:S 8 175 b.
2. Patrik Bodnár (22481) 3:2 × 3:S 3:2 3:S 8 173 b.
3. Ladislav Pecen (16984) 0:3 S:3 × 3:1 3:S -1 156 b.
4. Ondřej Soroka (23895) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 150 b.
5. Tomáš Nováček (24171) S:3 S:3 S:3 2:3 × -10 139 b.

Podzimní sezóna 2016

11. liga B 120 bodů 6 hráčů

Radomír Švec, Martin Melicherčík, Josef Minařík, Ondřej Soroka, Bea Hromulakova, Miroslav Čermák

  R.Š. M.M. J.M. O.S. B.H. M.Č. rozdíl setů  
1. Radomír Švec (12294) × 3:1 3:1 3:0 3:0 S:S 10 154 b.
2. Martin Melicherčík (17733) 1:3 × 3:2 1:3 3:2 3:1 0 146 b.
3. Josef Minařík (21457) 1:3 2:3 × 3:1 2:3 3:S 1 145 b.
4. Ondřej Soroka (23895) 0:3 3:1 1:3 × 1:3 3:1 -3 141 b.
5. Bea Hromulakova (22860) 0:3 2:3 3:2 3:1 × 0:3 -4 139 b.
6. Miroslav Čermák (14139) S:S 1:3 S:3 1:3 3:0 × -4 130 b.
12. liga C 90 bodů 5 hráčů

David Petrbok, Ondřej Soroka, Tomáš Nováček, Jakub Menšík, Jakub Galó

  D.P. O.S. T.N. J.M. J.G. rozdíl setů  
1. David Petrbok (12724) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 140 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 0:3 × 3:1 3:S 3:0 5 124 b.
3. Tomáš Nováček (24171) 1:3 1:3 × 2:3 3:2 -4 107 b.
4. Jakub Menšík (24341) 0:3 S:3 3:2 × S:S -5 94 b.
5. Jakub Galó (15476) 0:3 0:3 2:3 S:S × -7 89 b.
13. liga B 75 bodů 5 hráčů

Ondřej Soroka, Tomáš Pešek, Václav 3. STEJSKAL, Michal Pytlíček, Jiří Kehar

  O.S. T.P. V.3. M.P. J.K. rozdíl setů  
1. Ondřej Soroka (23895) × 2:3 3:2 3:1 3:0 5 112 b.
2. Tomáš Pešek (19536) 3:2 × 2:3 3:2 3:0 4 110 b.
3. Václav 3. STEJSKAL (10270) 2:3 3:2 × 1:3 3:0 1 103 b.
4. Michal Pytlíček (26002) 1:3 2:3 3:1 × 3:S 2 102 b.
5. Jiří Kehar (20545) 0:3 0:3 0:3 S:3 × -12 75 b.
13. liga D 75 bodů 5 hráčů

Michal Vydrzel, Tomáš Počta, Ondřej Soroka, Petr Lohonka, Ondřej Novák

  M.V. T.P. O.S. P.L. O.N. rozdíl setů  
1. Michal Vydrzel (24769) × S:S 3:0 3:0 3:0 9 109 b.
2. Tomáš Počta (24478) S:S × 3:1 3:0 3:1 7 105 b.
3. Ondřej Soroka (23895) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 99 b.
4. Petr Lohonka (23308) 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -4 92 b.
5. Ondřej Novák (22649) 0:3 1:3 0:3 0:3 × -11 77 b.

Letní sezóna 2016

11. liga C 60 bodů 5 hráčů

Oto Holinka, Ondřej Soroka, Václav 3. STEJSKAL, Martin Růžička, David Smekal

  O.H. O.S. V.3. M.R. D.S. rozdíl setů  
1. Oto Holinka (12703) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 107 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 1:3 × 3:0 3:1 3:S 6 96 b.
3. Václav 3. STEJSKAL (10270) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 83 b.
4. Martin Růžička (19645) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 72 b.
5. David Smekal (23862) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
12. liga D 45 bodů 5 hráčů

Ondřej Soroka, Martin Sedláček, Martin Tkáč, Anna Vondrová, Jan Špůrek

  O.S. M.S. M.T. A.V. J.Š. rozdíl setů  
1. Ondřej Soroka (23895) × 2:3 3:0 3:1 3:0 7 86 b.
2. Martin Sedláček (19110) 3:2 × 3:0 3:0 2:3 6 84 b.
3. Martin Tkáč (23799) 0:3 0:3 × 3:2 3:1 -3 65 b.
4. Anna Vondrová (21724) 1:3 0:3 2:3 × 3:2 -5 60 b.
5. Jan Špůrek (24403) 0:3 3:2 1:3 2:3 × -5 60 b.
12. liga A 45 bodů 5 hráčů

Zdeněk Štefan, Lukáš Indra, Ondřej Soroka, Michal Novák, Ladislav Pivec

  Z.Š. L.I. O.S. M.N. L.P. rozdíl setů  
1. Zdeněk Štefan (25147) × 2:3 3:1 3:0 3:S 7 83 b.
2. Lukáš Indra (19847) 3:2 × 3:2 3:2 3:S 6 82 b.
3. Ondřej Soroka (23895) 1:3 2:3 × 3:0 1:3 -2 66 b.
4. Michal Novák (21381) 0:3 2:3 0:3 × 3:S -4 59 b.
5. Ladislav Pivec (11742) S:3 S:3 3:1 S:3 × -7 56 b.
12. liga D 45 bodů 5 hráčů

Eva Kostová, Jan Špůrek, Ondřej Soroka, Jan Říha, Ján Kovalčík

  E.K. J.Š. O.S. J.Ř. J.K. rozdíl setů  
1. Eva Kostová (24779) × 3:1 3:1 3:0 S:S 7 75 b.
2. Jan Špůrek (24403) 1:3 × 3:2 2:3 3:S 1 70 b.
3. Ondřej Soroka (23895) 1:3 2:3 × S:S 3:0 0 59 b.
4. Jan Říha (20678) 0:3 3:2 S:S × S:S -2 44 b.
5. Ján Kovalčík (20358) S:S S:3 0:3 S:S × -6 35 b.

Jarní sezóna 2016

14. liga C 60 bodů 5 hráčů

Lukáš Celerýn, Jarda Rosenkranz, Václav 3. STEJSKAL, Radek Ernest, Ondřej Soroka

  L.C. J.R. V.3. R.E. O.S. rozdíl setů  
1. Lukáš Celerýn (24003) × 3:1 3:0 S:S 3:1 7 90 b.
2. Jarda Rosenkranz (21408) 1:3 × 3:2 S:3 3:0 -1 84 b.
3. Václav 3. STEJSKAL (10270) 0:3 2:3 × 3:2 3:1 -1 84 b.
4. Radek Ernest (24350) S:S 3:S 2:3 × 3:2 3 78 b.
5. Ondřej Soroka (23895) 1:3 0:3 1:3 2:3 × -8 68 b.
15. liga D 60 bodů 5 hráčů

Filip Ocelka, Ondřej Soroka, Ján Kovalčík, Klára Pulchartová, Jiří Kehar

  F.O. O.S. J.K. K.P. J.K. rozdíl setů  
1. Filip Ocelka (23362) × 3:2 3:2 3:0 3:0 8 104 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 2:3 × 3:2 3:0 3:0 6 99 b.
3. Ján Kovalčík (20358) 2:3 2:3 × 3:S 3:0 4 91 b.
4. Klára Pulchartová (24629) 0:3 0:3 S:3 × S:S -9 55 b.
5. Jiří Kehar (20545) 0:3 0:3 0:3 S:S × -9 55 b.
16. liga C 45 bodů 5 hráčů

Přemysl Pavlák, Ondřej Soroka, Standa Jaša, Jakub Machka, David Říha

  P.P. O.S. S.J. J.M. D.Ř. rozdíl setů  
1. Přemysl Pavlák (16192) × 3:1 3:0 3:S 3:S 11 89 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 1:3 × 3:2 3:S 3:S 5 76 b.
3. Standa Jaša (23980) 0:3 2:3 × 3:S 3:S 2 69 b.
4. Jakub Machka (21339) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 40 b.
5. David Říha (21326) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 40 b.
17. liga A 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Soroka, Lucie Krejbichová, Lenka Zmeškalová, Jiří Pech, Martin Jeník

  O.S. L.K. L.Z. J.P. M.J. rozdíl setů  
1. Ondřej Soroka (23895) × 3:2 3:0 3:1 3:S 9 73 b.
2. Lucie Krejbichová (12593) 2:3 × 3:0 3:S 3:0 8 70 b.
3. Lenka Zmeškalová (24294) 0:3 0:3 × 1:3 3:1 -6 43 b.
4. Jiří Pech (17419) 1:3 S:3 3:1 × S:S -3 38 b.
5. Martin Jeník (12272) S:3 0:3 1:3 S:S × -8 27 b.

Podzimní sezóna 2015

17. liga B 15 bodů 5 hráčů

Martin Růžička, Ondřej Soroka, Vojtěch Létal, Tomáš Pokorný, Aneta Zbudilová

  M.R. O.S. V.L. T.P. A.Z. rozdíl setů  
1. Martin Růžička (19645) × 3:0 3:0 3:2 3:S 10 60 b.
2. Ondřej Soroka (23895) 0:3 × 0:3 3:1 3:S -1 36 b.
3. Vojtěch Létal (23244) 0:3 3:0 × S:S S:S 0 18 b.
4. Tomáš Pokorný (20962) 2:3 1:3 S:S × S:S -3 11 b.
5. Aneta Zbudilová (19688) S:3 S:3 S:S S:S × -6 5 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...