Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Ligy

Úvod » Ligy » Kde mám spoluhráče???


Kde mám spoluhráče???

4. 6. 2018, 7:45    autor: Tomáš Reinbergr    Jak na to?   

 (autor: Jakub Hojer)
Už asi netrpělivě očekáváš rozřazení do ligy na červen, že? Možná jsi v lize poprvé a nevíš, jak, kde, kdy a s kým si domluvit zápasy? Čti dál, vše se dozvíš!

Jsme nadšení, že už se tolik těšíš na hru, nové soupeře a máš nažhavení na zápasy! My už se také nemůžeme dočkat, až to celé vypukne! Přípravě nové sezóny jsme věnovali spoustu času a energie, tak už ho taky chceme odstartovat! Musíme všichni ale ještě malou chviličku vydržet:-)

Dámy a pánové, sporťáci a sporťačky, je to totiž nářez! Chápu, že se to „zvenku“ asi nezdá… ale udělat rozřazení hráčů pro první kolo nové sezóny, to je vskutku pořádný maraton! Obzvláště ve větších ligách.

Všichni správci ligy, zejména Terka v Brně a Kuba v Praze, jedou jak šrouby a kouří se jim od uší a klávesnic! Desítky telefonátů, stovky mailů každý den. Co si budeme povídat, kdyby tolik hráčů nenechávalo přihlášení na poslední chvíli, bylo by to o dost jednodušší:-)

Jménem celého týmu VAŠÍ LIGY bych vás chtěl proto poprosit o trpělivost a pochopení! Na rozřazení usilovně pracujeme. Děláme maximum pro to, aby byly všichni nasazeni na odpovídající úroveň a každého hráče v lize čekaly hned od začátku samé vyrovnané napínavé zápasy. Dáváme si proto s rozřazením hodně záležet… a holt to nějakou dobu trvá:)

Kdy bude hotové rozřazení?

Rozpis skupin publikujeme v úterý 5. 6. 2018 večer. Je možné, že některé ligy budou rozřazené dříve, ale nechceme nic slibovat. Každopádně se nebojte, zápasy stihnete odehrát. červnové kolo potrvá do 1. 7., takže délka kola vychází skoro na 4 týdny.

Jak zjistím, s kým si mám domluvit zápas?

V momentě, kdy bude publikované rozřazení pro tvoji ligu (=město + sport, např. Plzeň squash), přijde ti do emailové schránky zpráva, že kolo začalo. V emailu budeš mít i další instrukce a kontakty na spoluhráče. Pak se hned můžeš pustit do domlouvání termínů zápasu a potom už hurá na kurty :-) Tvoje spoluhráče uvidíš zároveň na stránce Moje ligy.

Nejen nováčkům doporučujeme si zatím pročíst:

Do jaké úrovně tě zařadíme?

Kritérium číslo 1 je pro nás herní úroveň hráčů, protože vám chceme splnit to, proč se do ligy hlásíte: poznat nové vyrovnané soupeře, hrát napínavé zápasy. Snažíme se co to jde, abychom všechny zařadili na odpovídající úroveň. Samozřejmě hráče, kteří ligu už nějakou dobu hrají, se snažíme zařazovat do ligy, do které postoupili/ses­toupili podle výsledků lednového kola. Nicméně buďte připraveni na to, že můžete být zařazení i do malinko nižší (nebo vyšší) ligy! Podrobněji o tom, jaká dilemata řešíme při sestavování rozpisů, sepsal Kuba do článku Rozřazení – do jaké ligy se těšit? Někdy je to opravdu oříšek a je těžké rozhodnout, kdo dostane černého Petra a půjde o ligu níže.

Rozřazení děláme jak nejspravedlivěji dokážeme. Jde nám v první řadě o to, aby vás liga bavila a byli jste nadšení z vyrovnaných napínavých zápasů!

Pohled do zákulisí

Možná vás zajímá, jak vlastně samotné rozřazení vypadá? Jak to děláme? Naštěstí nám v tom pomáhá speciální nástroj v administraci a už nemusíme ručně ťukat IDčka do excelu jako dříve. I přes to je ale potřeba zpracovat spoustu vstupních informací „ručně“. Pro zajímavost přikládám náhled do administrace:

Volej správci

Nestíháš se přihlásit do nové sezóny? Nevíš si s něčím rady? Volej svému správci!

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...