Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Sporty

Úvod » Sporty » Squash » Všichni na Déčko


Všichni na Déčko

14. 5. 2018, 10:10    autor: Petr Lundák    Reportáž   Squash Plzeň

 (autor: Petr Lundák)
V neděli 13. května se sešlo na Doubravce 14 borců (ženy chyběly!) na squashovém turnaji. Obě kategorie jsme tedy spojili. Všichni tak sbírali body do oficiálního žebříčku ČASQ. A mezi těmi, kdo nasbírali nejvíce bodů nebylo větších překvapení.
Squashový turnaj Plzeň (2) - Déčko
13. 5. 2018   Turnaj   Plzeň – Squash
Squashový turnaj Plzeň (2) - Na pohodu - spojeno
13. 5. 2018   Turnaj   Plzeň – Squash

Základní skupiny

Hráči byli rozděleni nejdříve do skupiny. Hráli se dvě čtyřčlenné a dvě tříčlenné. Všichni pak postupovali do pavouka celkem si tak zahráli 6–7 zápasů.

V pavouku všichni nejvýše nasazení dle žebříčku ČASQ poměrně bez problémů postoupili do semifinále. V prvním se utkala turnajová jednička se čtyřkou. Lukáš Vrba potvrdil roli nejvýše nasazeného a vyhrál s Martinem Šmejkalem. Ale Martin Lukášovi dokázal jeden set sebrat a potvrdil svoji výbornou formu z poslední doby.

V druhém semifinále to byl zápas mezi dvojkou a trojkou. A i tady byli k vidění 3 sety. Z vítězství se radoval reprezentant SK Squash Plzeň Michal Kraus. Do boje o třetí místo tedy šel „strahovský“ Jan Mastný.

V zápase poražených semifinalistů předvedl běhavější výkon Jan Mastný a bral bronz.

Ve finále už se asi i trochu ukázalo, kdo měl v sobotu lepší životosprávu. Výhru bral Michal Kraus. A stříbro zůstalo na Lukáše Vrbu.

Díky všem hráčům, co na turnaj dorazili! A za testovací rakety patří díky Tecnifibre! Společně se na turnaji uvidíme znovu po letní turnajové přestávce v září. Do té doby můžeš hrát alespoň v Letní sezóně, která brzy začíná.

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...