Nekoukej na starou,

když můžeš koukat na novou.

skok na hlavní menu | menu sekce Sporty

Úvod » Sporty » Squash » Poslední turnaj před letní pauzou přinesl nováčkovi zlato

Poslední turnaj před letní pauzou přinesl nováčkovi zlato

20. 5. 2018, 6:00    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

(autor: Tereza Navrátilová)
Nováček turnajů Angličan Chris Parsons si přišel na turnaj zahrát. Žádné velké ambice neměl, ale zadařilo se. Odnesl si zlato a medaile ve stříbrné a bronzové čekaly na Petra Novotného a Pavla Kamira.
Squashový turnaj Brna - Začátečníci a mírně pokročilí (6)
19. 5. 2018   Turnaj   Brno – Squash

Čtrnáctka

Vydatný to byl turnaj. V takovém počtu jsem si řekla, ať si pořádně zahrají. :-) Takže byly 3 základní skupiny (5,5 a 4 hráči) a poté pavouk 16, respektive 14.

Do pavouka postupovali všichni, z prvního místa s první kontumační výhrou v pavouku vzešel Vláďa Růžička a Chris Parsons. I přesto, že se Vláďovi v základní skupině dařilo, tak skončil až na osmém místě. O bronz si to rozdali pánové Pavel Kamir s Markem Čížem a byla jsem ráda, že medaili získal Pavel, pro kterého to byla první medaile na turnaji. Marek už jich má doma spoustu. :-) O první místo se utkali Angličan Chris Parsons s Petrem Novotným, kde díky své zkušenosti a přesné hře vyhrál Chris. Gratulujeme! Celkové výsledky jsou zde.

Pár fotek z turnaje

Marek Číž (v černém) s Titusem Schlickerem
Katarína se Sebastianem Kuncem
Roman Šimáček (vepředu) s Petrem Novotným
Vítězná sestava

Letní pauza a ahoj v září

Z důvodu očekávaného porodu na přelomu května a června se přes léto turnaje konat nebudou. Těšit se na další turnaj můžete v září, kdy vás o přesném termínu budu informovat v emailu a na webu. Do té doby se mějte krásně, užijte si slunné léto a už teď se na vás budu těšit. :-) Terez